Special Days Image
Sayfa 616/789 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 6311 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu roda nın%50 sini taraflardan birinin diğerine devretme olasılığı var. Bucim satarsa, iyi bir nakit sağlanır. Bucim alırsa, bu gerekçe ile patron tekrar pamuk eller cebe diye bir bedelli yapabilir.

Sadece sezgisel tahminler
    Araba fabrikasının civarlarında limanın olacak sende bedavaya kaptıracaksın. olacak iş değil. tamam cok ağır zamanlardan geçiyoruz ama bunun hesabı ile zaten bedelliye gittiklerini düşünüyorum. şirketin nakit durumunu düzeltmek için. sonuçta artık elleri rahat oğlu rahat. işlerin bir sure duracağını hesap etmişlerdir. bu kıyametten yıkılmadan çıkarlarsa ustune otomobil fabrikasıda tamamlanırsa su 1 2 senede araçları göndermek için liman ihtiyaçları olacaktır. HEEE kendine ait bir limnalarımı olur. yada roda dışında bir limandan satarlar bilemem ama roda satılsın yada satılmasın cok değerli olacaktır. bu hastalık işlerinde dünya sıyrıldığı gun faizler dip yapmışken kanal istanbulun fitili ateşlenmişken depremlerden dolayı bu kadar karın ağrısı çekilmişken. bursa çimentoyu bos bırakmazlar. heleki oyak çimento birleşmeleri tamamlanmışken, bölgede bağımsız bir cimento fabrikası bırakmazlar heleki cemtas gibi kızı, roda gibi bir baldızı varkennn. bu aralar cok canlar yanıyor sadece buraya özgü değil.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2. CEMTS ve RODA ileride parlayan yıldız olacak burdan nemalanan BUCIM :
    peki burdan ky ne kazanç saglayacak hikayeler ve masallar çok işe yarayan yok şirket üçbeş şeytanın elinde ve çöp ve atıl durumda şimdi bu atıl durumdaki şirketleri kim pazarlayacak NADDA mı almanı geldi fransızı geldi ..?
    şu zamanda kimse hisse alayım derdinde degildir sanırım fakat birileri varki bunlar vampir gibi hisseleri gözlüyorlar ve malesef gözleri doymadı son hisselere kadar toplamak istiyorlar bunların gözünü birgün toprak doyuracak..yönetime bakıyorum hepsi ahı gitmiş vahı kalmış fakat PARA tatlı oldugundan sahipleri otur diyor oturuyorlar taki kalk diyene kadar ..
    çimento sektörü son 10 yıldır sürünüyor çok iyi kazanç elde ettikleri zamanda bile hisse fiatlarına yansımadı bunların başındada BUCIM geliyor : bol şanslar
    şimdi CORONA virus ile ugraşıyor dünya bu krizden çıkış enaz haziran olur :
    https://invst.ly/q7dwl
    https://www.tradingview.com/x/EQcGFRzd/
    bucım,in eniyi zamanı 2001 ve 2006 yılları idi sonrası uyku zamanı ..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. 30.3.2020 pazartesi günü yönetim kurulu toplantısı olacakmış..?
    ky zaten nalet okuyorda hisseyi biraz gıdıklıyorlar nerden geldigini unutup çorba parası kazansınlar diye ..?
    son KAP haberinde anlaşılan yaşı berkemal olan delikanlı yönetim CORONA,dan korkuyorki tele konfarans ile katılacaklar ,mış...?
    bu kadar ky ahı var beyler herşeyden kurtulsanız kul hakkından kurtulamayacksınız ALLAH katında ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Kaç yıldır bekliyoruz. Bekleriz. Daha ne kadar kaybedeceğim ki diye yıllardır kaybediyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İştirakiyle bu hisse satılmak istense kaç para eder sizce

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bugün artı kapattın ya gururumuz oldun

7.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    bugün artı kapattın ya gururumuz oldun
    BUCIM kapanış fiatına göre 5.00 tl tepe noktası dersek 5.40 tl den 2.50 tl soluksuz indi üstelik %70 bedelli yapmasına ragmen ..?
    bazı hisseler son gördükleri tepe noktalarınında üzerine çıktı..?
    şimdi İ.T ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışıyor..
    .................................................. .............................
    fakat haklı bir tarafınız var endeksin göçtügü bir zamanda kapanışa dogru 2.92 kapatması ..
    belki 30 mart,da Y.K.T katılmak isteyen birimi aldı ..?
    dikkatimi çeken son 3 gündür seans kapanmasına az bir kala alımlar gerçekleştiriliyor..
    acaba daha önce sabah alıp akşam satanlar şimdi tam tersinemi başladı ..?
    Y.K. toplantısından ne çıkar pek birşey beklemiyorum yaş berkemal oldugundan katılmayacagım..
    acaba biz ky şaşırtacak kararlar alırlarmı ..???? veya bazı görüşmeler gibi fakat umudum yok..
    alman ve enson fransız,lar CEMTS geçtigimiz aylarda gezmişlerdi :
    https://invst.ly/q9mf6
    cemts
    https://invst.ly/q9mg0
    bucım
    tarihler ne kadar uyumlu ...? iki farklı hisse
    Son düzenleme : sulzer; 28-03-2020 saat: 16:35.
    ZIR-DELİ Y.T.D

8. yönetime sorulacak sorular..?
    kasada bulunan 350 milyon para varken neden %70 bedelli sermaye artırımı yaptınız:bu parayı nerde kullanmayı düşünüyorsunuz..
    son zamanlarda alman ve fransız,lar CEMTS fab gezip gözlemlemelerde bulundugu duyumunu alıyoruz bu ne anlama geliyor normal bir prosüdürmü veya sipariş içinmi veya bir satış gibi olasılıklardan hangisi..
    BUCIM konselidede 10 milyon kar açıkladı ..?
    bu şartlarda bucım iyi yönetilmedigini düşünüyoruz kapısına kilit vurulsa cemts ve rodadan gelen para enaz 25 milyon kar açıklar çünki gider olmayacak ..
    hisse üzerinde uygulattıgınız baskı ile hissenin %100 ele geçirip borsa kotundan çıkılmakmı isteniyor ..?
    2006 yılından beri büyük bir oprasiyon var $ bazında 4 dolardan işlem gören hisse şu günlerde 0.37 sent ,den işlem görüyor..
    şayet geçmişte 4 $ olan hisse degeri sonarki cemts ve roda yatırımları ile cemts %58 roda %50 sahip olan bucım degeri 2009 yılına göre dahi degerlendirme yapılsa 3,5 $ yaparki oda nerden baksan enaz 20 tl eder böyle bir şirket şuan bile 2.92 tl den işlem görüyor : bence kapısına kilit vurulsun BUCIM,in sadece katı yakıt yeri açık kalsa yeter nasılsa ÇİMENTO üretimi ile gelen karlar hiç ediliyor şayet roda ve cemts gelen kar olmasa zarar üzerine zarar eden bir şirket durumunda gözüküyor..
    birçok şirket hisse degerini koruyabilmek için geri alım için açıklamalarda bulundu bizikilerde tık yok ..buda bilinçli olarak yapılan oprasiyonda yönetiminde eli oldugunu düşünüyorum: elimde yeterli delil olsa suç duyurusunda bulunacagım fakat hukuksal olarak kantlayacagım bir delil yok elimde.. ancak SPK ve CIMER baş vuru yaparak bu konunun araştırılmasını istemek lazım fakat onun içinde güçlü tanıdıklar olması gerekiyor malesef ky eli kolu baglı bu insafsız yönetim eline kalmış ::
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 616/789 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •