Sayfa 62/791 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 6327 madde; 489 - 496 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

Konyadan iyi karlılığı.. Borç yapısı benzer ama ben en çok bolu korelasyonunu tuttum.. Gerçekçi olmak gerekirse bir yıl içinde 10 hedefi bence çok rasyonel..

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by omer Yazıyı Oku
    Sn sertol,
    Sanırım burada bu hızla giderse derken bu sene olacak olan fabrika cirosunu 3 kat arttıracak yatırımın faaliyete geçmesi konusunu unuttunuz 2020 de 12 çok kötümser bir beklenti bence. Bu sene bile ondan fazla olur.

Tarmanın dolar bazlı maliyetine bir bakın. Ondan kar etmesi lazım bir de senelerce uğraştı, bi 2 kat yapması lazım en az, e hal böyle olunca. Gerçek değer ciddi uçuk rakamlar çıkıyor.

Size katılacağım nokta, baskı tam saha press böyle devam ederse, bitik ölü rakam 12 seneye kalmadan olur. Çünkü ced geliyor.

Ced sonrası iyileşme, ekonomide düzelme, inşaatlarda hızlanma, fabrika yatırımın karşılığının alınması liman alınması onun kar getirisi vs bu rakamlarda kalamaz gibi geliyor. Yanı istese de olmaz.

Ama her ne olursa olsun tarman ne isterse yapıyor, imkansızı yıllarca başarmış, bunu da başarırsa 2-3 sene elinde baskıda tutmayı, Fransızlara fena Çakar beni de arada yutar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Eyvallah üstadım ben satışı baz alıyorum üretim fazlalığı ne kadar satışa yansır bu ayrı araştırma konusu hep alttan vurmak istedim ona rağmen tepki geldi şu an ki fiyat bizi kandırmasın rakamlar gerçektir 2 ayda 100 de 100 yaşadım bezgin bir hissede daha yeni..
    Şu anı hatta aylar yılları 3 günde unutturur herkes bilir bunu

3.  Alıntı Originally Posted by mapfree Yazıyı Oku
    Sn yucin sizi soda dan takipteyim
    .Bucim hissesi aldım. Sizin maliyetiniz beklentiniz ve vadeniz. Nedr bucimde

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

BUCIM tamamen Tarman ve ailesinin elinde tek tek lot sayıyorlar zor hisse bu yüzden istedikleri zaman istedikleri fiata götürürler hisseyi sadece hedef fiat için sabırla beklenilecek bir hisse ötesi berisi yok.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

4.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Eyvallah üstadım ben satışı baz alıyorum üretim fazlalığı ne kadar satışa yansır bu ayrı araştırma konusu hep alttan vurmak istedim ona rağmen tepki geldi şu an ki fiyat bizi kandırmasın rakamlar gerçektir 2 ayda 100 de 100 yaşadım bezgin bir hissede daha yeni..
    Şu anı hatta aylar yılları 3 günde unutturur herkes bilir bunu

Allah'ın izniyle biz bunu bu sene göreceğiz diye düşünüyorum. 2+2 =4 yapsaydı bu hissede kimse kalmazdı zaten. Ama bu reel değerlere yaklaşmasını bekliyoruz en azından.

İyi diyelim iyi olsun
    Herkese bol kazançlar.

Patronların matematiği elbet benden iyidir ama rakamları kimse inkar edemez mızrak çuvala sığmadığında Tarman ailesi önüne geçmez su yolunu hisse fiyatını bulur
    Tarman ailesi de keyifle kahvesini içecek hissesi yükselirken.

6. Sn yucin hedef fiyat kaç

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Öyle bilinçli bir hisse ve şirket yönetimi ki, toplantıya gidenlerin dedikleri gelecek ile alakalı hiçbir bilgi yada detay verilmemiş, hep Fas'a fiso. Seneler önce ortada bişey yokken değerimiz 1 milyar diyenlerden ses Yok. Uyuyor dev uyandırmayın, yöneticiler Fransız. Biri daha gidip yerine Fransız gelmiş haberimiz Yok.biraz daha toplayıp satış ile voleyi vurmak amaç.
    Zamanında orhan Gencebay vs bu hisseye zıplatmak için girdiğinde anasından emdiği süt burnundan geldi, tarman çok kuvvetli ve ne isterse oluyor yapabiliyor kendi çiftliği.
    Sizi kastetmiyorum bende yemlenen tavuk
    Ama büyük lokma bekliyorum.
    Kısmet bakalım

8.  Alıntı Originally Posted by omer Yazıyı Oku
    Öyle bilinçli bir hisse ve şirket yönetimi ki, toplantıya gidenlerin dedikleri gelecek ile alakalı hiçbir bilgi yada detay verilmemiş, hep Fas'a fiso. Seneler önce ortada bişey yokken değerimiz 1 milyar diyenlerden ses Yok. Uyuyor dev uyandırmayın, yöneticiler Fransız. Biri daha gidip yerine Fransız gelmiş haberimiz Yok.biraz daha toplayıp satış ile voleyi vurmak amaç.
    Zamanında orhan Gencebay vs bu hisseye zıplatmak için girdiğinde anasından emdiği süt burnundan geldi, tarman çok kuvvetli ve ne isterse oluyor yapabiliyor kendi çiftliği.
    Sizi kastetmiyorum bende yemlenen tavuk
    Ama büyük lokma bekliyorum.
    Kısmet bakalım

aynen öyle tarman bey,le özel iki kişi görüştü bunların elindede yüklü miktarda cemtaş var ..*
    toplantı çay kahve muhabetti herhangi bir açıklama yok..
    herşey 16 nisandan sonra farnsızlarda büyük bir ihtimal ile ÇED raporunu bekliyorlar ,,bence tüm görüşmeler kapı arkasında yapıldı açıklanacak zamana oynuyorlar ve hissenin üzerindeki baskıda ondan..bekleyen derviş muradına ermiş,,yada bekleye bekleye mefta olmuş eeeeee nede olsa tarmada bizden aşşagı degil...
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 62/791 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •