Sayfa 623/790 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Şu şekilde yazdım umarım doğru dur

Bir kisminin 25 bes yil bir kismi 4 yil civari birikim yaptigim BURSA Cimento hisseleri (BUCIM) üzerinde üzerinde yıllardır birileri tarafından hisse kapsamlı bir operasiyon yapıldıgını yapılan işlemleri kontorol amaclı kimlerin yapıp bilinçli olarak yapıldıgı ,bu işlemleri ancak SPK inceleme yaparsa bulabilir kucuk yatirimcilarin bunun nasil yapildigi veya kanitlarina ulasmasi mumkun gorunmuyor , bu konuda delil sorulacak olunursa tek delilim 25 yil civari elinde boyle bir hisse bulundurulup bu yillar karsisinda bu fiyatlar ile ne kadar zarari edildigi ve boyle holding vari bir sirkette nasil olabilir diye dusunuyorum , bursa da ikamet etmekdeyim fabrikanin bildigim kadari ile varliklari arazileri , istirakleri bile suan bu fiyatlamalarin altinda oldugunu zannediyorum , bu sirketin kucuk yatirimciyi yilalrca alenen zarar ettirigi kanatindeyim gereginin yapilmasini arz ederim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,428
    Bir iki isimde eklenseymiş itibarlı iş adamı görüntülü para için her şey mübah diyenlerden . 30 Nisan 2020 Çarşamba günki işlemler incelense ordan neler çıkar.hacim 31.808.471 buyrun inceleyin.

Ne olacak boyle

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    Ne olacak boyle

https://invst.ly/qnvet

birşey olacagı yok perşembe günkü 8 milyonluk işlem adedi ve 31 milyon karşılıgı var enyüksek 4.11 endüşük 3.72 kapanış 3.92 yapmış ..?
    kendi düşüncem ..?
    ilaç, kagıt , kimya,sigorta ve tekstil karı cebe atanlar piyasada çoktandır pirim yapmamış sektör aramaya başlayan yatırımcılar ..?
    ÇİMENTO sektörüne geçiyor olabilirler : peki bu sektör ne durumda ölü durumunda tıpkı KORONA öncesi yukarıda sıraladıgım hisseler gibi diyeim ve nokta koyup İ.T buna izin verecekmi önemli olan bu..?
    İ.T elini GÖLTŞ atmış durumda %11 payı var diye aklımda kalmıştı oraya çökmek isterse acaba BUCIM rahat bırakabilir,Mİ..

KONYA,GÖLTAŞ,AFYON %10 + yapmıştı perşembe günü ..?

CAFER SAHINKAYA

310.960,85

bu garipde satmıştır malları herhalde..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. Bilanço beklentisi nasıl

6.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    https://invst.ly/qnvet

birşey olacagı yok perşembe günkü 8 milyonluk işlem adedi ve 31 milyon karşılıgı var enyüksek 4.11 endüşük 3.72 kapanış 3.92 yapmış ..?
    kendi düşüncem ..?
    ilaç, kagıt , kimya,sigorta ve tekstil karı cebe atanlar piyasada çoktandır pirim yapmamış sektör aramaya başlayan yatırımcılar ..?
    ÇİMENTO sektörüne geçiyor olabilirler : peki bu sektör ne durumda ölü durumunda tıpkı KORONA öncesi yukarıda sıraladıgım hisseler gibi diyeim ve nokta koyup İ.T buna izin verecekmi önemli olan bu..?
    İ.T elini GÖLTŞ atmış durumda %11 payı var diye aklımda kalmıştı oraya çökmek isterse acaba BUCIM rahat bırakabilir,Mİ..

KONYA,GÖLTAŞ,AFYON %10 + yapmıştı perşembe günü ..?

CAFER SAHINKAYA

310.960,85

bu garipde satmıştır malları herhalde..
    Bu miktarda hissesi olan kişi garibansa biz ölmüşüz

Merkezi kayıt kuruluşuna başvuru yapıldığında genelde bir hafta içersinde aracı kurum takasında görülüyor. Takasları kontrol ettiğimde bugün Deniz Yatırım'a virman olmuş yani henüz satmamış bildiğim kadarıyla bunları satmak için bir yıl süresi var ucuza almak için her türlü entrikayı çevirirler

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir''

İki üç gündür hacim yüksek. Yatirimci da bıkkınlık yüksek

8.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    İki üç gündür hacim yüksek. Yatirimci da bıkkınlık yüksek

Bu başlığı şu anda 4 kişi okumaktadır. (1 üye ve 3 ziyaretçi) durum ortada bugünkü anormal hareketlere rağmen formda kimse yok uzun zamandır burada olanlar bıkmış olabilir ama ucuz olduğu için ky dikkatini çekmiyor ve ilgi duymuyor geçen günkü hareketten sonra bazıları atladı ama birkaç gün sonra sıkılıp çoğu zararına satış yaptı şahsen benim kanaatim formun böyle sessiz olması beni daha çok ümitlendiriyor buda piyasada çok fazla hissenin olmadığını yolun sonuna yaklaştığımızı düşünüyorum

'' yatırım Tavsiyesi Değildir ''

Sayfa 623/790 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •