Sayfa 632/789 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon
Arama sonucu : 6307 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. https://www.tradingview.com/x/2ZEBYrIF/
    acemi yatırımcı çizimi: dikkate almayın ..Y.T.D
    İ.T yengeç gibi yan yan gidiyor :
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,402
    Alnus tahtaya geldimi patron malı geçiriyor .adamda dökülüyor.

3. Alnus dökulmuyor. Tahtaya hacim için kullanılan aracı o. Hemen hemen hergun zararına alırrrr, zararına satar. Az buzda almaz. Hergun zarar yazan bu kadar zararı neden gunluk yazsın.(Tabi gercekten normal vatandas bu kadar dayakla kaçması esasına göre) al bekle ama oda yok gun içinde yuzbinlerce lot alıp zararına satıyor. yersen. Demem oki alnus a takılma yan hesaptan baska bir sey değil.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,402
    Aynısını iki ay evvel global yapıyor idi alnus bu gün 250 bin lot al 72 bin eksi çık izleyelim
     Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Alnus dökulmuyor. Tahtaya hacim için kullanılan aracı o. Hemen hemen hergun zararına alırrrr, zararına satar. Az buzda almaz. Hergun zarar yazan bu kadar zararı neden gunluk yazsın.(Tabi gercekten normal vatandas bu kadar dayakla kaçması esasına göre) al bekle ama oda yok gun içinde yuzbinlerce lot alıp zararına satıyor. yersen. Demem oki alnus a takılma yan hesaptan baska bir sey değil.

5. dün global bugünlerde alnus.. ?
    İ.T uşakları bitmez kendilerince hacim yaptırıp KY ilgisinimi çektirmek istiyorlar..burda üç beş ky var birzamanlar 25 bin ile 100 bin olan işlem adedi idi.. bakıyorum BEDELLİ den sonra 500 bin ile 7 milyon arasında hacim ne degişti hiçbirşey ..?
    mimlenmiş şirketlere önce patrona sonra spek,e bakıyorlar ister küçük ister büyük yatırımcı olsun..
    kendi haline bıraksalar hisse sessiz sedasız gidecek fakat ne fayda degerinin 1/6 işlem gören beton şirket ..
    son kredi faiz indirimi gyo ve çimento şirketlerine yarayacak diye düşünüm ..
    çimento,gıda,turizm derken son olarak gyo ekledim portföye.
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. GYO mu ekledin herhalde o da AGYO.1,15 lerdeyken burada EKGYO lafı etsem kimbilir neler yazardın.Ne diyeyim hayırlı işler.Diğer arkadaşlar kusurumabakmasın Sulzer abimiz beni şaşırtmaya devam ediyor.Burada en azından bir seferlik kredimiz vardır diye kendimi tutamadım yazdım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    GYO mu ekledin herhalde o da AGYO.1,15 lerdeyken burada EKGYO lafı etsem kimbilir neler yazardın.Ne diyeyim hayırlı işler.Diğer arkadaşlar kusurumabakmasın Sulzer abimiz beni şaşırtmaya devam ediyor.Burada en azından bir seferlik kredimiz vardır diye kendimi tutamadım yazdım.
    yine yanıldınız sn:lunar
    topik benim tapulu malım degil kardeş istedigin zaman istedigin yerde yorum yapabilirsin HİSSENET,in her topigin,de KAPI açık görüş yeridir..
    banka hisselerinden şimdilik vazgeçtim daha önce seninde bildigin topikte yazdım..
    yine şaşırtayım OZKGY ekledim ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

8. Sulzer abim valla beni şaşırttın.ben bilsem GYO alıcan çok önce derdim.Yaw parayı betona gömmüşsün zaten hem malum bazı eleştiriler yapıyorsun.Yetmedi bir de GYO demişsin ben o kısmına takıldım.

Bir de önümüzde Kanal İstanbul falan var dersen zaten neyse sen anladın beni.Herhalde neye şaşırdığımın farkındasın.Hayırlı bol kazançlar dilerim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 632/789 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •