Sayfa 635/789 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 6307 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Hadi işine bak ,aklı bedeva dağıttığına göre fazla geliyor iti biliriz merak etme başkent ve çimentaştan uyanık kayserili bu kez duranerin sert geçirmesine maruz kaldı bu kadar yeterli akıl hocaların sana açıklasın hadi bakalm kolay gelsin
    Senin gibi profil resminde ki fenerlerden çok söndürdü İt amcamız. Ölmez dağ kalırsak görürüz seni, gaz yağı ararsın sonra )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,405
    Benim gönderilerime, bir daha alıntı yapıp cevap yazma it amcanında amk koyayım ilet...
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Senin gibi profil resminde ki fenerlerden çok söndürdü İt amcamız. Ölmez dağ kalırsak görürüz seni, gaz yağı ararsın sonra )

3.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Benim gönderilerime, bir daha alıntı yapıp cevap yazma it amcanında amk koyayım ilet...
    Amacım seni kurmak yada üzmek değildi. Özür dilerim. Bende bu eşşeğin üstündeyim sadece realite

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,405
    Hiç bir sey göründüğü gibi değildir.bucim hisselerinin bana maliyeti sıfır yıllar evvel üç bedelsiz verdiğinden beri taşıyorum artı temettüler. Burda algı yapmak yanlış.bucim cemtaş %57 sine sahip bu fiyatın neresinde diğer iştirakleri yazmıyorum fiktif hesaplarla piyasada iş yapmak ve hisseyi baskılamak suçtur...bunlar elbet gun yüzüne çıkacak .nasıl ki işgy da i.t ceza aldıysa burda da yapılanlar gün yüzüne çıkacaktır. Ortaklik yapısı gereği duraner hisse devri sonrası gönüllü çağrı yapılmalıydı fakat hırsıza kilit çare olmuyor..

5.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Hiç bir sey göründüğü gibi değildir.bucim hisselerinin bana maliyeti sıfır yıllar evvel üç bedelsiz verdiğinden beri taşıyorum artı temettüler. Burda algı yapmak yanlış.bucim cemtaş %57 sine sahip bu fiyatın neresinde diğer iştirakleri yazmıyorum fiktif hesaplarla piyasada iş yapmak ve hisseyi baskılamak suçtur...bunlar elbet gun yüzüne çıkacak .nasıl ki işgy da i.t ceza aldıysa burda da yapılanlar gün yüzüne çıkacaktır. Ortaklik yapısı gereği duraner hisse devri sonrası gönüllü çağrı yapılmalıydı fakat hırsıza kilit çare olmuyor..
    Evet katılıyorum ama demek istediğim burası yada it amca böyle yapacak pek birşey yok maestro böyle istiyor. Fabrikayı alıp oğluna hediye etmeden zulmün sonu yok. Ancak oğlunda aynı kafada demek istediğim bu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,405
    Herkes için hayırlısı olsun.
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Evet katılıyorum ama demek istediğim burası yada it amca böyle yapacak pek birşey yok maestro böyle istiyor. Fabrikayı alıp oğluna hediye etmeden zulmün sonu yok. Ancak oğlunda aynı kafada demek istediğim bu

7. Sakin olun arkadaşlar.

8.  Alıntı Originally Posted by NAMIKABI Yazıyı Oku
    Sakin olun arkadaşlar.
    Olduk bile teşekkürler

Sayfa 635/789 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz