Sayfa 646/790 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656696746 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 5,161 - 5,168 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Böylece ara sıcaklar da geldi

2.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Hocam tekrar mı düşünsen acaba? Grafiklerine falan baksan ne dersin? Ben anlamam da siz verdikten sonra giderse sizin adınıza üzülürüm.

Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    dogru söz :
    4 yıl bekledim bir tavan görmeden ..? demekki benim kısmetim sizleri baglıyormuş ..
    ben olmadıgıma göre elinde olan arkadaşlara bol şanslar..

Hocam 29 haziranda ki sadece 6 sayfa önce naçizane yazdım size ama hayırlısı diyelim. Bol kazançlarınız olsun.

3. ısrarla tarihi zirvelerden alım yapılması RODAPORT ile alakalı bir durum galiba.. yerli oto nun üssü.. hazır liman...

4.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    ısrarla tarihi zirvelerden alım yapılması RODAPORT ile alakalı bir durum galiba.. yerli oto nun üssü.. hazır liman...
    TOGG tesisinin betonu iştiraki bursa beton dan olacakmış. Haberi kap a ne zaman düşer bilemem ancak Forex e düşmüş. Merak ettiğim ne kadar bir satış imkanı yaratır bilemem. Togg bence yeri müsait kendi limanını yapar, yoksa aynı limandan çıkış yapması mümkün ama saçma olur. Tarman limanı nı satmaz

5.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    TOGG tesisinin betonu iştiraki bursa beton dan olacakmış. Haberi kap a ne zaman düşer bilemem ancak Forex e düşmüş. Merak ettiğim ne kadar bir satış imkanı yaratır bilemem. Togg bence yeri müsait kendi limanını yapar, yoksa aynı limandan çıkış yapması mümkün ama saçma olur. Tarman limanı nı satmaz
    limanını satmasa da togg meselesi değerini bayağı bir arttırır.. zaten sadece cemtaş dan dolayı 600 milyon değer yansıması var şimdilik ve yıllık cemtaş ın düzenli karı ve cemtaş ın beklentileri, mercedes ve man olayları.... limanı, çimentosu, cemtaş ı derken Tarman yine kazanır. her zaman ki gibi... kasa gibi adam...

6.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    limanını satmasa da togg meselesi değerini bayağı bir arttırır.. zaten sadece cemtaş dan dolayı 600 milyon değer yansıması var şimdilik ve yıllık cemtaş ın düzenli karı ve cemtaş ın beklentileri, mercedes ve man olayları.... limanı, çimentosu, cemtaş ı derken Tarman yine kazanır. her zaman ki gibi... kasa gibi adam...

7.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    kazanır tabii... kazanıyor da atladığın tek ve en önemli şey paylaşmıyor hepsini ben yerim kimseye yar etmem diyor. Bugün kü fiyatı ile zaten yerlerde 15 yıldır yaptığını doğrular nitelikte.

8. (limanını satmasa da togg meselesi değerini bayağı bir arttırır.. zaten sadece cemtaş dan dolayı 600 milyon değer yansıması var şimdilik ve yıllık cemtaş ın düzenli karı ve cemtaş ın beklentileri, mercedes ve man olayları.... limanı, çimentosu, cemtaş ı derken Tarman yine kazanır. her zaman ki gibi... kasa gibi adam... )

Size katılmamak mümkün değil Sayın borsaazmanı.

Sayfa 646/790 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656696746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •