Sayfa 650/790 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Güzel işlem görüyor. Gün içinde fırsat veriyor. Bu gün için güvenli liman. YTD.
    Hayırlı cumalar, bol kazançlar.

2. elinde olanlar hadi oylama yapalım 1 ay içinde sizce ? buarada kaldı 3 hafta
    a) 8-tl
    b) 10-tl
    c) 17-tl
    d) 24-tl
    e) hiçbiri

3. Sayın Whiningman ben b diyorum Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    elinde olanlar hadi oylama yapalım 1 ay içinde sizce ? buarada kaldı 3 hafta
    a) 8-tl
    b) 10-tl
    c) 17-tl
    d) 24-tl
    e) hiçbiri
    enişte ile şöförün işine karışmam ağalar nasıl biliyorsa baş üstüne y.t.değildir

5. 10 senedir bu kağıdı takip eden, bu kağıt yüzünden nice fırsatları kaçıran, bu kağıtta faydadan çok zarar gören ama bu kağıdın gerçek değerinin bugün (27.07.2020) 50 TL olması gerektiğine inanan biri olarak söylüyorum,

Bunlar şeytan,

Dolayısıyla kağıt nereye gider 1 ay sonra fiyatı ne olur 3 ay sonra fiyatı ne olur, inanın kendileri de bilmiyor.

Bunlar şeytan.

Arkalarına da birilerini almışlar hesap soran yok.

Adamlar her kademeye düşürüyor veriyor (alıyor) tıkandığı yerde yarım saat veya 45 dakika işlem yasağı geliyor bu işlem yasağında kimse fiyatın kaç ta kaldığını bilmiyor. Kaça alması gerektiğini bilmiyor.

Bir bakıyorsun işlem yeniden başlıyor adam yukarıya doğru tarıyor alıyor alıyor alıyor bir bakıyorsun adam aşağıya doğru vermeye (almaya) başlıyor fiyatı düşürüyor düşürüyor düşürüyor.

Yine tıkanıyor hesap öyle karışıyor ki hemen devreye devre kesici giriyor.

Devre kesici bitince Adam tekrar yukarıya doğru hamle yapıyor alıyor alıyor alıyor biraz sonra tekrar aşağıya doğru vermeye (almaya) tekrar başlıyor.

Bu döngü böyle gidiyor.

Gördüğüm ve Anladığım 2. şey ise artık tahtada birileri var ve korkmuyor.

Bu kağıt korku filmi gibi, gerilim filmi gibi, müthiş aksiyon filmi gibi oldu.

Sonuç mu, Kasa her zaman kazanır (Klasik söylemle "Her zaman kahveci kazanır")

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,420
    Dansöz tamara eline su dökemez itt.

7.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Dansöz tamara eline su dökemez itt.
    valla nedenir ki ? adam 4 tavanı yedire yedire milletin kucağına bırakıyor. bayram öncesi operasyonunu tamamlar herhalde 5 e getirir

8. Sağlıklı yükselişlerde tavan tavan gitmesi iyi olmuyor. Mutlaka düzeltmesini yapması gerekiyor. Yoksa sonra taban taban geliyor. Bu gün 5,98 önemli, bakalım üzerende kapatabilecek mi, yoksa 5,98 altı biraz sıkıntılı gibi duruyor. Hakkımızda hayırlısı, bu beklentiler mevcutken hisseyi buralarda fazla tutamaz gibi me geliyor. Şahsi fikrim beni bağlar. K.Y.T.D.

Sayfa 650/790 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •