Sayfa 685/790 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 5,473 - 5,480 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Şirket Modernizasyon için bedelli sermaye artışına gittiğinde yapılacak olan yatırımın Euro cinsinden olması, kur riskinden dolayı bazı yatırımcılar tarafından ister istemez tedirginlik yaratmıştı ancak şimdilik biraz olsun avantajını yaşıyoruz inşallah bir aksilik çıkmazsa daha çok avantajını yaşarız
    Sermaye artışında elde edilecek fonun kullanım amacına ilişkin yayınlanan raporda Modernizasyon yatırımının üniteler bazlı
    harcama kalemleri yer almakta olup, toplam 89.700.000 Euro harcama bütçesi öngörülen yatırımın bu günkü değeri yaklaşık 835.000.000 TL' ye tekabül etmektedir. 320.000.000 TL. tutarındaki bedelli sermaye artışından elde edilecek fon ile, söz konusu yatırımın yaklaşık %35'inin karşılanması düşünülmektedir.
    Raporda belirtilen 89,700,000 Euro karşılığı 835,000,000 TL o günkü kur 9,30 TL baz alınarak hesaplanmış.
    Bugünkü Euro kuru 8,53 TL * 89,700,000 Euro = 765,141,000 TL Tekabül etmektedir aradaki oluşan kur farkı 69,859,000 TL'dir bu farkı göz önünde bulundurursak bedelliden elde edilecek gelir neredeyse yapılacak yatırımın % 50' sini karşılayacak
    Alınan Yatırım Teşvik belgesinin bu yatırıma ne kadar katkı sağlayacağını Yatırımcı ilişkileri bölümüne soracağım eğer söylerlerse buradan paylaşırım

'' yatırım Tavsiyesi Değildir ''
    Süreçte ikinci bir bedelli sermaye artışı muhtemel.

Develer tellal pireler berber iken bir Bucim 1 altın eder diyorlardı Şimdilerde ise bakıyorum milleti döker olmuş.. Bugün tekrar girdim 10 sene sonra ... Dökülmek için değil kaliteli hamal olarak geldim.. Bakıyorum değişen bir şey yok.

3.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Develer tellal pireler berber iken bir Bucim 1 altın eder diyorlardı Şimdilerde ise bakıyorum milleti döker olmuş.. Bugün tekrar girdim 10 sene sonra ... Dökülmek için değil kaliteli hamal olarak geldim.. Bakıyorum değişen bir şey yok.
    İsmail amcam edebiyattan pek hoşlanmaz. Geç şöyle köşeye bir çay söyleyelim )

Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    İsmail amcam edebiyattan pek hoşlanmaz. Geç şöyle köşeye bir çay söyleyelim )
    Bende İsmail amcandan hoşlanmam yinede hoşgeldim... Bucim borsaya 1997 de girdiğimde ilk hissemdi ve iyi kazandırmıştı.. Bursalı esnaftanım .. Bilirim buranın geçmişini ama hala eski müdür Burhan Evcil beyin dediği gibi 2020lerde hindistanda fabrika hedefimiz var söylemleri gerçekleşmemiş.. Tarman hollandalılara satamamış..Ama bütün büyükleri dökmeyi başarmış.. Bucim büyük bir firma ama bu hissettirmemesi hoşuma gitti.. Zaten bilenlerinde bildiğini buraya yazmasını bekleyemeyiz.. Tarman ın buraya duyduğu ilgiye bakarsak bucim in hayatının hareketini çekmesi lazım ama daha filmin ortasını yeni geçtik.

5. şirket satılmış burada tek yazar yok.zuhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah

6. hisse başı 14 tl ye satılmış

7.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    hisse başı 14 tl ye satılmış
    Gerçekten mi. Böyle bir bilgeye nereden ulaştınız.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Satılan btcim
    Ytd

Sayfa 685/790 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •