Sayfa 723/788 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773 ... SonSon
Arama sonucu : 6302 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    662
    Bu durgunluk rahatsiz edici olmaya basladi artik.Dovizin artiyor olmasi umarim yapilmakta olan yatirima darbe vurupta onumuzdeki yil tekrar bedelli artisini luzumlu hale getirmez.Performanstaki bu dusuklugu aciklayacak aklima baska bir neden gelmiyor.y.t.d

2.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Bu durgunluk rahatsiz edici olmaya basladi artik.Dovizin artiyor olmasi umarim yapilmakta olan yatirima darbe vurupta onumuzdeki yil tekrar bedelli artisini luzumlu hale getirmez.Performanstaki bu dusuklugu aciklayacak aklima baska bir neden gelmiyor.y.t.d
    Aynen öyle düşünüyorum bende , bu gidiş ona işaret ediyor. Bu i.t yaparmi , hiç şüphesiz!??

3.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Sayın ÖZDEMİR1 1 ay öncesi bilgilendirmede net olarak
    bedelli yapılmayacağı (tarafıma) belirtildi.

1.5 ay önce BUCİM tamamını satmıştım.

Geçen haftadan itibaren tekrar alım yapmaya başladım.

Bugün biraz daha BUCİM aldım. Hayırlısı diyelim.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    662
    Hisse performansinin tatmin edici olmamasinin sebebi sanirim insaat sektorundeki maliyet artislarinin getirdigi % 7 lik daralmadan kaynaklaniyor.Bugun aksam uzeri televizyonda alt yazi olarak okudum.Sektordeki daralmanin bilancoya olan etkisi gorulmeden kisa vade icin yon belirleyebilmek biraz zorlasti.Bu durumda anlasilan biraz daha zaman kaybedecegiz.Orta ve uzun vadeli olumlu beklentim devam ediyor.

5. kardes bilmiyorum bu sirketin hisseleri ile kac zamandir ilgilisin , sadece sunu bil istersen arastir goreceksin , bu sirketin tum problemi sirket sahibi nitelikli dolandirici i.t , sakin hissenin parametrelerine bakarak fikir yurutup sonuc cikarmaya kalkma yanilirsin , % 7 daralmayi birak %1000 artsa , sirket karini 50 ye katlasa faydasiz , bunu uzerine SPK denen kurum ( ne is yapar belli degil yada ben cozemedim ) sirketler kanuni bosluklardan yararlanarak sahtekarliklarini yapabiliyorlar , herhalde spk da bundan dolayi birsey yapaamiyor diye dusundum bir ara , oyle bile olsa vahim , ee ustune ustelik borsa olmus kumarhane gibi , sozun ozu bu i.t boyle bir adam !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    662
    Biraz ilave alim yapayim dedim hakim guc hisseyi hemen 3-4 kademe yukari cikardi.10.000 lot alsalar ne olacak.Vardigim sonuc:Adam inanilmaz cimri birisi.Boyle bir karakter bize para kazandirmak istermi?Kesinlikle istemez.Paylasimci olmadigi net. Isimiz cidden zor.Inatla beklemekten baska secenek yok gibi.
    Aktifden alsam bu defada fiyati asagi basacakti.Herneyse fiyati yukari sursunde varsin 10.000 lotumuz eksik olsun.
    Son düzenleme : OZDEMIR1; 03-06-2022 saat: 12:40.

7. +Cemts %57si (satış ve karlılık çok iyi),Roda Liman %50sıne sahip
    +Çimentonun Nisan-Eylül ayı arası en yüksek satış yaptığı aralık
    ++Haftalık GOLDEN CROSS kesişmesi
    ++2,49 üzerinde haftalık DÜK ...

Sn. Antispek de geldi ise tamamdır bu iş. Boş kağıda yatırım yapmaz o!
    İnşaat sektörünün içinde bulunduğu durum, 1. çeyrek çimento sektöründe yaşanan daralma vs. konuları önemli şu anki fiyatlamada. Eğer sektörde iyileşme bekleniyorsa, en önde koşacaklardan biri Bucim olabilir. Kısa vade üzebilir. Bir sonraki çeyrek sonuçlarını görüp devam mı, tamam mı karar vermek gerekir. Bu şekilde sektörün gidişatı daha iyi anlaşılacaktır.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Sayfa 723/788 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •