Sayfa 736/790 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786 ... SonSon
Arama sonucu : 6319 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Çemtaş bugünde iyi,gözünüz aydın.Buçim bu duruma tepkisiz kalmaması lazım.Gün sonuna daha çok var.Ümitliyim.
    bu hisse veri veya istiraklerine tepki vermez bunu bir kac kez yazdim ( hatta cemtas ta 2 oglu yonetimde ), baski devam ettigi surece patron planini uyguladigini bilin , iki yol var , sabredip filim sonunu gormek yada sinir harbinde strese girip bosu bosuna kendine eziyet etmek , bunu zaman icinde bana ogretti , tecrubemi paylasiyorum sadece bu asla asla yatirim tavsiyesi degil tespittir , vakti olan sadece bu formda eskiye dogru zaman ayirip okursa aksi birsey gormeyecek acil paraya ihtiyaciniz yoksa ( ki oyle bir para ile zaten borsaya yatirim daha mantiklidir ) dert etmeyin , birakin ne yaparsa yapsin

2.  Alıntı Originally Posted by Gentootr Yazıyı Oku
    bu hisse veri veya istiraklerine tepki vermez bunu bir kac kez yazdim ( hatta cemtas ta 2 oglu yonetimde ), baski devam ettigi surece patron planini uyguladigini bilin , iki yol var , sabredip filim sonunu gormek yada sinir harbinde strese girip bosu bosuna kendine eziyet etmek , bunu zaman icinde bana ogretti , tecrubemi paylasiyorum sadece bu asla asla yatirim tavsiyesi degil tespittir , vakti olan sadece bu formda eskiye dogru zaman ayirip okursa aksi birsey gormeyecek acil paraya ihtiyaciniz yoksa ( ki oyle bir para ile zaten borsaya yatirim daha mantiklidir ) dert etmeyin , birakin ne yaparsa yapsin
    Sizde bir yere kadar anlamışsınız ama tam olarak değil. 2 yol felan yok. İsmail Tarman bucim’ in içini ters işlem olarak Cemtaş üzerinden yıllardır boşaltıyor. Bucim yatırımcılarının dikkatine…! Bucim alacağınıza Cemtaş alın para kazanın oyununa gelmeyin. Yatırım tavsiyesi dir. Anlayana hemde alasından

3.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Sizde bir yere kadar anlamışsınız ama tam olarak değil. 2 yol felan yok. İsmail Tarman bucim’ in içini ters işlem olarak Cemtaş üzerinden yıllardır boşaltıyor. Bucim yatırımcılarının dikkatine…! Bucim alacağınıza Cemtaş alın para kazanın oyununa gelmeyin. Yatırım tavsiyesi dir. Anlayana hemde alasından
    bu fikirde enteresan gerci ben o sekilde dusunmuyorum , 25 senedir icini bosaltmak ne demek ! cemtas almak demek %57 gibi bir kazancin direk bursa cimento kasasina gitmek demek , yoksa yanlismi biliyorum yanlis ise soylersiniz ,ismail tarman elestirilecek tarafi cok ama bucimin icini bosaltiyor fikrine katilmam , sen oyle dusunuyorsan o senin fikrin kizmam , ama burdaki yatirimcilari tedirgin etme gibi bir sonuc dogurabilir en azindan bir kisminin buda bana gore olumsuz bir durum , yinede fikir senin bir sey diyemem kendi adima

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,444
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Sizde bir yere kadar anlamışsınız ama tam olarak değil. 2 yol felan yok. İsmail Tarman bucim� in içini ters işlem olarak Cemtaş üzerinden yıllardır boşaltıyor. Bucim yatırımcılarının dikkatine�! Bucim alacağınıza Cemtaş alın para kazanın oyununa gelmeyin. Yatırım tavsiyesi dir. Anlayana hemde alasından
    Bucimin içini boşaltıyor. bedellide ₺ ₺₺ bucime i.tarman m.gokcen hisse oranlarınca katıldılar..
    .hatta cemtas elindeki bulunan bucim (1.8) mk ile bedelliye katıldı. ₺₺ koydu ...yatırım bitince fiyata bakalım bilancoları takip edelim.. Bu arada dedene selam söyle.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : carkos; 24-11-2022 saat: 22:40.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
    Çemtaş%57 ağırlıkla Buçim için çalışıyor.Asıl ilginçlik burada Çemtaş bilançosunun hareketlendirmesi gereken hisse BUÇİM.Çemtaş kazanıyor paranın çoğunluğu Buçim e gidiyor.Patron eleştirilebilir fakat yatırım için asıl büyük meblağ onun ve çemtaşın cebinden çıktı.Kazanmasını bilen bir insan olduğuna şüphem yok.O halde bu kadar para yatıran akıllı bir insan,boşyere yatırım yapmaz.Karşılığını alacağına/alacağımıza inancım kuvvetli,tek ihtiyacımız olan sabır gösterip beklemek.Önümüzdeki yıllar yatırımcılara yaşattığı sıkıntıları telafi edeceğini düşünüyorum.Bende dahil o kadar bekleyebilirmiyiz mesele o.

6.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Çemtaş%57 ağırlıkla Buçim için çalışıyor.Asıl ilginçlik burada Çemtaş bilançosunun hareketlendirmesi gereken hisse BUÇİM.Çemtaş kazanıyor paranın çoğunluğu Buçim e gidiyor.Patron eleştirilebilir fakat yatırım için asıl büyük meblağ onun ve çemtaşın cebinden çıktı.Kazanmasını bilen bir insan olduğuna şüphem yok.O halde bu kadar para yatıran akıllı bir insan,boşyere yatırım yapmaz.Karşılığını alacağına/alacağımıza inancım kuvvetli,tek ihtiyacımız olan sabır gösterip beklemek.Önümüzdeki yıllar yatırımcılara yaşattığı sıkıntıları telafi edeceğini düşünüyorum.Bende dahil o kadar bekleyebilirmiyiz mesele o.
    aynen oyle , " Bende dahil o kadar bekleyebilirmiyiz mesele o " buna guldum ve butun meselede aslinda bu kelimede dugumleniyor sahsen benim sabir diye bir derdimde kalmadi yukarilarda yazdim bir kac sefer ayni seyleri yazmiyorum bursa kapali carsida elden ele dolasdigi zamanlardan bile bir parca var elimde sabir konusunu netlestirdim saniyorum , Allah bir imtahan vesilesi kilar bicak kemige dayanirsa satarim haricinde artik kendimin bile gormuyorum , cocuklarin nasibimidir diye dusunmuyor degilim

7. Cemts ve Bucim'de yükseklik korkusu var, biraz çıkınca orası burası oynuyor ve hemen geri geliyor, Cemts 55.30'dan 52,30'a, BUCIM 5.78'den 5.62'ye düştü.
    Ne zaman yüksek kapanış yaparsa o zaman tamamdır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by Gentootr Yazıyı Oku
    bu fikirde enteresan gerci ben o sekilde dusunmuyorum , 25 senedir icini bosaltmak ne demek ! cemtas almak demek %57 gibi bir kazancin direk bursa cimento kasasina gitmek demek , yoksa yanlismi biliyorum yanlis ise soylersiniz ,ismail tarman elestirilecek tarafi cok ama bucimin icini bosaltiyor fikrine katilmam , sen oyle dusunuyorsan o senin fikrin kizmam , ama burdaki yatirimcilari tedirgin etme gibi bir sonuc dogurabilir en azindan bir kisminin buda bana gore olumsuz bir durum , yinede fikir senin bir sey diyemem kendi adima
    Söylediklerim fikirden öte gerçekleşmiş ve gerçekleşecek olan bir süreç. Anlaşılması biraz zor bir oyun ama adam fena oynuyor. Uzman bir mali müşavire çoğunluğu ana hissede olan bir şirket nasıl yükseltilir, ana hisse nasıl çökertilir anlatsın size.Kısaca şunu söylersem anlaşılabilir. Bucım önümüzdeki yıl içerisinde şuan ki değerinin 2 katına çıkabilir ancak cemtaş 4 yada 5 kat olabilir. Yaşayıp göreceğiz.

Sayfa 736/790 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •