Sayfa 787/790 İlkİlk ... 287687737777785786787788789 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

BUÇİM BİST100'den çıkıyor.. hadi hayırlısı.. yine döner inşallah..

Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
    Bir yıl ara verdikten sonra Buçim e tekrar dönüş yaptım.Kemik yatırımcıların halen burda olduğunu görüyorum.Bekleyenlerin karşılığını alamadığının farkındayım.Bende sanırım biraz erken geldim gibi.Geçen sene ciddi potansiyel taşıyordu.Bupotansiyel şimdi Dahada bariz hale geldi.Modernizasyonda tekrar bir sorunla karşılaşılmazsa yılın ikinci yarısından itibaren dikkatleri çekeceğini düşünüyorum.Herkese selamlar
    Son düzenleme : OZDEMIR1; 21-03-2024 saat: 20:14.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    BUÇİM BİST100'den çıkıyor.. hadi hayırlısı.. yine döner inşallah..

Sanırım dünkü düşüş Bu sebepten oldu.Satanları anlamak zor

4. bist100 dışı fonlara güvenli şirket fırsatı çıktı. Enflasyon bilançosu ile her kar rakamlarını hem de öz kaynaklarını dolar cinsi artıran nadir şirket. Bu şirketin bu fiyatta işlem görmesine göz yuman eşeğin önde gidenidir. Çok ağır oldu ama anlayacak kim?
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

5. En iyi hisse tüm olumsuzlukların fiyatlandığı temelin kelepir fiyatta olduğu hissedir. Eşek gibi gelip alacaklar hiçbir şüphem yok. 2 yılda 200 milyon dolara yakın yatırımı var. Piyasa değeri 366 milyon dolar. Daha ne diyelim.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    En iyi hisse tüm olumsuzlukların fiyatlandığı temelin kelepir fiyatta olduğu hissedir. Eşek gibi gelip alacaklar hiçbir şüphem yok. 2 yılda 200 milyon dolara yakın yatırımı var. Piyasa değeri 366 milyon dolar. Daha ne diyelim.
    Neresinden bakarsak bakalım,hangi hesaplama yöntemini kullanırsak kullanalım hisse sektör ortalamalarına göre yaklaşık %50 iskontolu fiyattan işlem görüyor.Üstelik modernizasyon yatırımlarında sona gelinmiş olmasıda ayrı bir avantaj.Borsada şirketler hakettikleri fiyatlara gecikmelide olsa geliyorlar.İllaki geliyorlar.Sabır önemli.

7.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    bilanço nötr ama daha kötü bekleniyordu herhalde.
    Yine 9 a doğru satış gelirse hızla aşağa gelir yine.
    ytd
    8 lerde tutunmaya çalışıyor, tutunamazsa 7.25 lere kadar sarkabilir en kötü.
    sonrasında kaldırırlar diye düşünüyorum.
    buraları haketmiyor...

8. Günlükte alt kanal desteği 7.68 TL.oraya değer mi bilinmez, üst kanal direncide 8.28 TL.belki önce üst kanala hareket ettirip sonra aşağı basacaklar, yada üst kanala gelince kırdırıp 9.50 TL.fiyata getirecekler bilinmez, benim istediğin şu, önce alt kanala değsin oradan güç alsın ve ardından üst bantı kırıp yukarılara gitmesidir.yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 787/790 İlkİlk ... 287687737777785786787788789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •