Sayfa 579/790 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon
Arama sonucu : 6315 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. En kötü ne olabilir diye düşünüyorum da.;
    Yeterli hisse coğunlugunu saglayip birsa kotasından çıkmayı düşünüyor olabilirmi acaba Tarman.Můmkün mü bu?

2.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    En kötü ne olabilir diye düşünüyorum da.;
    Yeterli hisse coğunlugunu saglayip birsa kotasından çıkmayı düşünüyor olabilirmi acaba Tarman.Můmkün mü bu?
    borsa,da sagmalık inekler varken neden borsa kotasından çıksın..?
    .bursa çimento 1000 dönüm arazi içine 250 dönüme kurulmuş gerisi boş arazi bursa beton kurulu olan yerler ise çok degerli
    roda zaten borsa dışında cemts borsada ..
    borsa kotsaından çıkması için %95 eline geçirmesi lazım şayet bu olmuş ise diger %5 çagrı yapar şu fiattan alıcıyım diye borsa kotasından çıkarıp BUCIM yabancıya satar gelecek olan parayıda cebe atarlar böylecek yatırımcıda havasını almış olur:
    yaparmı yapar bu kayserilinden herşey beklenir ..
    sadece bir beyin fırtınası yaptık olacak diye birşey yok tam terside olabilir..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. Artık bøyle dusunuyorum.10 yildir elimde hisse dolar bazinda 3 de 1 fiyatta.

4.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Artık bøyle dusunuyorum.10 yildir elimde hisse dolar bazinda 3 de 1 fiyatta.
    ortak çok eskilerdenmişiniz :desen 10 yılını yediler bu ********ler..?
    ben BUCIM veya CEMTS satılacak fısıltısını duyunca araştırdım şirket durumunu ve üzerinede gılberd nadda ceo olarak şirketlerin başına gelince ve roda limanının cemts,dan %22 alınca : bu iş tamam diyip hisseye ve İ.T bulaştık :
    kayserili denince bin düşün bir iş yap diye boşuna dememişler:
    şu gılberd nadda bundan önceki görev yaptıgı çimento şirketlerinin fransızlara satış işini yapan adam ..
    şimdide başka bir neden için bucım ve cemts başına gelmiş olabilir..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. birara CEMTS ile altı yabancı şirketin ilgilendigini fakat ön plana alman ve avusturya,lı olanlar ön plana çıktı bunlarla görüşmeler devam ediyor diye ortada fısıltılar vardı :zaten fısıltılar çıktımı arkası gelir 2019 sonunda bir haber düşüncesi içinde idim olmadı..
    almanların son Volkswagen yatırımı da ..???
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. Adamların tabutuna bir çivi de benden.

BURSA Ne zaman alınır ?

Tabi ki , bedavaya yakın, tanzim satış yapılırken..

7. En cok nefredilen ve kötü anilan yonetim olarak 1. Siradalar anlasilan tum forum icinde.Uzun zamandir burada olan yatirimci arkadaslara bakilirsa.

8. Ichmoku ve Fisher aylik indikatorleri cok iyi Bursa cimentonun.

Isteseler rahatlikla 10 seviyesine cikarirlar.

Iyi ve saygin anilmaktansa kötü anilmayi tercih ediyorlar demekki.

Topla topla nereye kadar.

Sayfa 579/790 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •