Sayfa 734/790 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Gerek Cemts gerekse Bucim zamanla çok iyi büyümelerine rağmen yönetim küçük esnaf gibi davranmayı bırakmadı daha, çok paranız olabilir ama para kazandığınız şirketin değerini de bilin, daha da büyümek için marka değeri de önemli.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Bu durgunluk rahatsiz edici olmaya basladi artik.Dovizin artiyor olmasi umarim yapilmakta olan yatirima darbe vurupta onumuzdeki yil tekrar bedelli artisini luzumlu hale getirmez.Performanstaki bu dusuklugu aciklayacak aklima baska bir neden gelmiyor.y.t.d
     Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    birde sunu ekliyim bir kac seferdir unutuyorum , cok uzun yillardir bu hisse boyle hacimler gormedi ! gulunc lotlar ile gun biterdi son bir kac ayda yaptigi islemi belki yilalrca yapmadi .
    Sayın Gentootr ,benim gözlemime göre yavaş alarak fiyatı dikkatleri fazla çekmeden yukarıya çekiyor ve topluyor.sert hareketlere izin vermiyor,gelen kısa vadecilere göz açtırmıyor,tepelerine mal boşaltıyor,onları kovduktan sonra tekrar yavaş yavaş almaya devam ediyor.hacmin çoğunu kendisi gün içinde yaratıyor.Şimdilik hisse bu tempoda devam edecek gibi görünüyor.Boşverelim az olsun,yavaş olsun,bu şekilde devam etsin yeterki.Zamanı gelince bence kontrolü bırakacak ve hissede o zaman sert hareketler başlayacak.Yazdıklarım şahsi gözlemimden ibaret.yanılıyorda olabilirim.[/QUOTE]

Aynen öyle, o hareketleri yıllardır yapıyor, bende senin gibi düşünüyorum, acelemiz yok Allah'a şükür

3. Ben bucimde hisse fiyatı ile ilgili her hangi bir hedef koymadım hedef olarak patron ne zaman satarsa o zaman satacam diye kendime hedef koydum onun için uzun yıllardır sabırla bekliyorum bedelli sermaye artışlarında rüçhan tutarı kadar hisse satarak katıldım modernizasyon yapmaya karar verince bir ihtimal patron kalan lotları toplayıp kottan çıkmak isteyebilir inşallah böyle bir düşüncesi yoktur yoksa bizi biraz daha süründürür şahsen ben satmasını isterim çünkü kayserili ucuza satmaz bizde aradan nasipleniriz yıllardır beklediğimize değer günlük oluşan fiyatlarla ilgilenmiyorum şeytana uymamak için bucim hisselerinin olduğu yatırım hesabımdan işlem yapmıyorum farklı bir yatırım hesabımdan günlük farklı hisselerde küçük çaplı al sat yaparak kendimi avutuyorum. bucimde ki hedefim patron satar ben kaçar

Yatırım Tavsiyesi Değildir

4. Sevgili yatırımcılar, bu sabah işe gideceğim durakta tamirat vardı bende en yakın durağı ararken buradan geçen otobüse bindim. Hava sisli- puslu olduğundan binmeden önce aracın içini inceleme - görme şansım olmadı. Binince koltukların dolu olduğunu , ayakta giden çok yolcu olduğunu gördüm. Yapacak bir şey yok dedim. Nasıl olsa CANLI bindiği tüm araçlarda en fazla 2 gün kalır sabret dedim. 2 gün içinde mutlu olmazsam iner başka araca geçerim. Fakat bu kadar yolcuya rağmen aracın çekişi iyiydi. Kaptan tecrübeliye benziyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Bu durgunluk rahatsiz edici olmaya basladi artik.Dovizin artiyor olmasi umarim yapilmakta olan yatirima darbe vurupta onumuzdeki yil tekrar bedelli artisini luzumlu hale getirmez.Performanstaki bu dusuklugu aciklayacak aklima baska bir neden gelmiyor.y.t.d
     Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Ben bucimde hisse fiyatı ile ilgili her hangi bir hedef koymadım hedef olarak patron ne zaman satarsa o zaman satacam diye kendime hedef koydum onun için uzun yıllardır sabırla bekliyorum bedelli sermaye artışlarında rüçhan tutarı kadar hisse satarak katıldım modernizasyon yapmaya karar verince bir ihtimal patron kalan lotları toplayıp kottan çıkmak isteyebilir inşallah böyle bir düşüncesi yoktur yoksa bizi biraz daha süründürür şahsen ben satmasını isterim çünkü kayserili ucuza satmaz bizde aradan nasipleniriz yıllardır beklediğimize değer günlük oluşan fiyatlarla ilgilenmiyorum şeytana uymamak için bucim hisselerinin olduğu yatırım hesabımdan işlem yapmıyorum farklı bir yatırım hesabımdan günlük farklı hisselerde küçük çaplı al sat yaparak kendimi avutuyorum. bucimde ki hedefim patron satar ben kaçar

Yatırım Tavsiyesi Değildir
    Aynen oyle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
    [QUOTE=canlı;6200350]Sevgili yatırımcılar, bu sabah işe gideceğim durakta tamirat vardı bende en yakın durağı ararken buradan geçen otobüse bindim. Hava sisli- puslu olduğundan binmeden önce aracın içini inceleme - görme şansım olmadı. Binince koltukların dolu olduğunu , ayakta giden çok yolcu olduğunu gördüm. Yapacak bir şey yok dedim. Nasıl olsa CANLI bindiği tüm araçlarda en fazla 2 gün kalır sabret dedim. 2 gün içinde mutlu olmazsam iner başka araca geçerim. Fakat bu kadar yolcuya rağmen aracın çekişi iyiydi. Kaptan tecrübeliye benziyor.

Canlı kardeş,Bu yolcular en azından 2023 ilk çeyreği görmeden inmeyecek yolcular.Bu kadar süre beklemişler,bedelli arttırımlara katılmış bedel Ödemişâ€™ler.Anlayacağın yolun bitmesine az kalmışken büyük çoğunluğu bu minibüsten inmez.Durumu bu şekilde analiz ederseniz hissenin hangi yöne doğru ivme kazanacağı konusunda daha net bir fikir edinebilirsiniz.Aramıza hoş geldiniz.

7. Afyon çimento bile tavan olabiliyorsa sen de en az bir yarısını yap be Bucim, milim milim çalışıyor tahtacı.
    Neyse böyle daha iyi, en azından sağlam adımlarla ilerliyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Afyon çimento bile tavan olabiliyorsa sen de en az bir yarısını yap be Bucim, milim milim çalışıyor tahtacı.
    Neyse böyle daha iyi, en azından sağlam adımlarla ilerliyor.
    yat kalk dua et bu hareketlere , yillardir yaptigi harektleri gorseydin , sana bu hareketler tavan gibi gelirdi, bu sekilde davranmasi cok cok iyi , geri donmesin yeter

Sayfa 734/790 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •