Sayfa 604/789 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon
Arama sonucu : 6307 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Rüçhan son kullanma tarihi ile ilgili hepimizin gözünden kaçan ancak benim aracı kurumumun atmış olduğu mesaj ile fark ettim gönderilen mesajda son kullanma tarihi 21,02,2020 olduğunu görünce takvimi incelediğimde 22-23 Cumartesi ve Pazara denk geliyor Rüçhan için para yatırıp kullanacak olan arkadaşlar bu ayrıntıya dikkat etsin muhtemelen bizim vampirler bu ayrıntıyı göz önünde bulundurup bölünme tarihini ona göre ayaralamışlardır

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''
    Rüçhan talimatını; 10 şubatta bankamın bana sunduğu seçeneklerden ''rüçhan hakkımı kullanmak istiyorum'' şeklinde işaretledim...
    ve hemen yatırım hesabımda boşta duran parama, rüçhan alım hakkım kadar o kadarlık parama ( 4 bin küsür lot için yaklaşık 3.000 TL) bloke koydu banka... ilk kez gerçekleştirdim. doğru oldu umarım..

2. hep aynı nakarat hiç şaşırtmadın:
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,234
    5.20 iken,şimdi 4.70,ilginç hisse,bugün 4.66 gösterdi 70 bandını kırarak,buda sıkıntıya işaret ediyor,5 üstüne atmadan bir mok olmaz !!!...ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    5.20 iken,şimdi 4.70,ilginç hisse,bugün 4.66 gösterdi 70 bandını kırarak,buda sıkıntıya işaret ediyor,5 üstüne atmadan bir mok olmaz !!!...ytd.
    İ.T varsa herzaman sıkıntı var demektir :
    nasılsa CEMTS ,da 56 milyon kar geldi.... 2019 ,da 146 milyon,du : %58 bucımin ya konsalide yansayan kar da düşüş var hiç İ.T bunu kaçırırmı şimdi bucım ve R ,,,de sıra..kimse katılmasın ki tereyaglı kadayıf olsun ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. Herkese iyi akşamlar.

Geçen bir düzeltme ile ilgili bir yazı yazmıştım ancak düzeltmenin nereden geleceğini kestiremiyorum. Sulzer abi yanlış anlaşıldım. Ben düzeltmeyi sırf kendim için istiyorum. Daha fazla alabilmek adına istiyorum. Hatta olası yükselme riskinide düşünerek rüçhanlarımı kullandım. Bu fiyatlardan satmam. İt avucunu yalasın. Keşke düzeltmenintam noktasını bilebilseydim.

Ancak bölünmeden önce 9-9.20 arası bir düzeltme olabileceğini düşünüyordum. En azından bir tepki vermeliydi. Gerçi oralara gidemedik şimdilik.

Bu arada sulzer abi sanırım mesajımı gördün umarım görmüşsündür cep telefonundan özel mesaj zor atabildim, atabildim mi ondanda emin değilim açıkçası ama grafik günceldi. Şahsi hedeflerimi fikrini değiştirmemek adına atmadım umarım o rakamlara doğru çıktığımızda bakıp keyifli keyifli izleriz.

Tekrar yazmak istedim. Lütfen bana aldanmayın. Ben düzeltmeyi daha çok hisse alabilmek için kendim istiyorum. Hatta elimdeki hisseyi satmadığım gibi rüçhanlarımı bile aldım. Düzeltmeyi bilsem hem rüçhanı hem ana hissemi satardım.

Herkese bol kazançlar silerim.

6. Dün ve bugünkü anlamsız düşüşü araştırırken tesadüfen bir haber ile karşılaştım İsmail TARMAN 'nın kardeşi Mehmet TARMAN hakkın rahmetine kavuşmuş Bucim hissedarı olarak Patronun başı sağ olsun, Allah rahmet eylesin

Taziye ilanında, şöyle denildi:
    ''Bursa Çimento Şirketleri Yönetim Kurulları Üyeleri İsmail Tarman'ın kardeşi ve Mustafa Tarman'ın amcası Mehmet Tarman Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.''
    Biz de www.emlakkulisi.com ailesi olarak merhumun ailesine başsağlığı dileriz.

https://emlakkulisi.com/bursa-ciment...at-etti/629681

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

7.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    Herkese iyi akşamlar.

Geçen bir düzeltme ile ilgili bir yazı yazmıştım ancak düzeltmenin nereden geleceğini kestiremiyorum. Sulzer abi yanlış anlaşıldım. Ben düzeltmeyi sırf kendim için istiyorum. Daha fazla alabilmek adına istiyorum. Hatta olası yükselme riskinide düşünerek rüçhanlarımı kullandım. Bu fiyatlardan satmam. İt avucunu yalasın. Keşke düzeltmenintam noktasını bilebilseydim.

Ancak bölünmeden önce 9-9.20 arası bir düzeltme olabileceğini düşünüyordum. En azından bir tepki vermeliydi. Gerçi oralara gidemedik şimdilik.

Bu arada sulzer abi sanırım mesajımı gördün umarım görmüşsündür cep telefonundan özel mesaj zor atabildim, atabildim mi ondanda emin değilim açıkçası ama grafik günceldi. Şahsi hedeflerimi fikrini değiştirmemek adına atmadım umarım o rakamlara doğru çıktığımızda bakıp keyifli keyifli izleriz.

Tekrar yazmak istedim. Lütfen bana aldanmayın. Ben düzeltmeyi daha çok hisse alabilmek için kendim istiyorum. Hatta elimdeki hisseyi satmadığım gibi rüçhanlarımı bile aldım. Düzeltmeyi bilsem hem rüçhanı hem ana hissemi satardım.

Herkese bol kazançlar silerim.
    tepki gelecekti fakat olaylar bunu engelledi ..
    cemts kar geçen yıla göre çok nerdeyse %150 düşmüş ..
    i.t bunu kaçırırmı anında satışa devam ..dünün devamı
    bugün : cemts %-3,59 bucım %-3,91
    grafigi gördüm ..
    hissede düzeltme derken zaten ky her zaman düzeltiliyor bist,de ..
    herkesin gönlüne göre versin ..
    3 çeyrekte roda ve cemts gelen kar olmasa zaten zarar yazmıştı ..
    R bende alacagım İ.T bırakmayacagım ..
    https://www.tradingview.com/x/8KMGoOj7/
    bakalım şubat sonunda nasıl kapanacak baharmı gelecek yoksa şubat soğuk,mu olacak..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,234
    4.55'e kadar saldılar,alanı boş çevirmiyorlar veriyorlar eline,devamlı yazarım borsa yasal kumar yeri diye,bu Türkiyede öyle,dışarıda olsa sebepsiz keyfi satan patronları işbirliğinde bulunanların ebesini bellerler,nasıl olsa Türk borsası vur abalıya,içi beş para etmez hisseler 3-5 katlamış gitmiş,bazı hisselerde yarı fiatına veya daha aşağıya düşmüş kim dikler,SPK denen bir kurum var,bana göre boş işler kurumu,sadece şirket patronlarına çalışır...neyse düştüğü yere kadar kademeli alıma devam,stobum 4.50,zaten denemelik almıştık,bizi tam deneme tahtası yapmadan basarım stobumu,maliyet 4.70,5.10 altından beri topluyorum kademeli olarak,guya çimento diye almıştık,çimentoların içinde Ünyeden başkasını tanımam...ytd.
    Son düzenleme : refaba; 13-02-2020 saat: 11:43.

Sayfa 604/789 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •