Sayfa 649/790 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon
Arama sonucu : 6317 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Bu kadar yükselişin açıklaması togg mogg olamaz. Başka bir şeymi var? Herhangi bir satış mı yoksa alış mı göreceğiz.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

2. Yakalandığım ve iyileştiğim koronanın psikolojik etkilerini azaltmak için gittiğim Manavgat-Sorgun'daki bir otelin verendasında çayımı içerken aklıma BUCİM takıldı.12 Temmuz Pazar idi.İçimden "ulan!" dedim."Sen tut Cemtaş'ın %58'e yakın hissesine sahip ol.Sen tut Roda Limanının %50'sine sahip ol.Ve dahi neredeyse Kestel'i parsellemiş devasa bir şirket hala 4,44'lerde süründürülüyor !" İzmir'deki biraderime telefon ettim."İşte alınacak senet" dedim ve sebeplerini söyledim.Ertesi günü yani 13 Temmuz Pazartesi birader senede dalmış ama 4,51'dn alabilmiş bir miktar.Ben ise her zamanki ödlekliğimden çok düşük miktarda hisseyi 4.44 den aldım.Zamanında karar vermiştim ama müthiş bir ödleklikle adam gibi senet alamadım.Biraderim nispeten aldı ama o da yetersiz bana göre.
    Ve bu da bir tecrübe oldu...İnandığının peşinden gideceksin.Hiç korkmadan,cesaretle...

3. (Yakalandığım ve iyileştiğim koronanın psikolojik etkilerini azaltmak için gittiğim Manavgat-Sorgun'daki bir otelin verendasında çayımı içerken aklıma BUCİM takıldı.12 Temmuz Pazar idi.İçimden "ulan!" dedim."Sen tut Cemtaş'ın %58'e yakın hissesine sahip ol.Sen tut Roda Limanının %50'sine sahip ol.Ve dahi neredeyse Kestel'i parsellemiş devasa bir şirket hala 4,44'lerde süründürülüyor !" İzmir'deki biraderime telefon ettim."İşte alınacak senet" dedim ve sebeplerini söyledim.Ertesi günü yani 13 Temmuz Pazartesi birader senede dalmış ama 4,51'dn alabilmiş bir miktar.Ben ise her zamanki ödlekliğimden çok düşük miktarda hisseyi 4.44 den aldım.Zamanında karar vermiştim ama müthiş bir ödleklikle adam gibi senet alamadım.Biraderim nispeten aldı ama o da yetersiz bana göre.
    Ve bu da bir tecrübe oldu...İnandığının peşinden gideceksin.Hiç korkmadan,cesaretle...)

Nereden çıktı şimdi bu. Millet sizin kaçtan aldığınız kaçtan sattığınızı ne yapacak. Yeni bilgi varsa paylaşın. Milleti cesaretlendirip vebal almayın. Neden bu paylaşımı aldığınız zaman yapmadınız da şimdi yaptınız. Sonra yatırım tavsiyesi gibi olmuş. K.y.t.d.

4. Takası gören arkadaşlar kim alır kim satar paylaşması mümkün mü teşekkürler

5.  Alıntı Originally Posted by Sabırrr Yazıyı Oku
    Takası gören arkadaşlar kim alır kim satar paylaşması mümkün mü teşekkürler
    İT amcamız alıyor satıyor kendi kendine oynuyor ne yapcan takası burası takaslık yer degil sağ el ve sol el adam aynı

6. sn behzat bu it bütün arkadaşlarımızın canına ot tıkadı çoğumuz para kazanamadan yılların zararına verdik bende en son kalan mallarımı 6,27 den verdim. Sulzer'de o da bıktığından diğer hisselere geçmek için vermişti.

7.  Alıntı Originally Posted by batanborsacı Yazıyı Oku
    çok zulmediyorsun emrihak vaki olduğunda %99 seni hayırla yad etmeyecek demedi deme ismail
    sözümü geri aldım ismail abi adamsın ALLAH sıhhat versin bu günleri gördükya artık taban tabanda gitse suizan yapmayacağım borsa sabır işi y.t. değildir

8. Ayağım uğurlu geldi ortaklar. Hep beraber bol kazançlar dilerim. Kazancınız bol, gününüz aydın olsun.

Sayfa 649/790 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •