Sayfa 496/790 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Meşhur bir klişe vardır her seferinde aynı şeyi yaparak farklı sonuçlar beklemek aptallık olur.Şimdi onu bende buraya uyarlayayım ;

Bu piyasada herkese aynı taktikleri dükkan açtıkları her yerde uygularayak aynı sonuca ulaşacağını sananlar aptallardır.

misal GÖLTŞ.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sana kesinlikle katılmıyorum uzaktan rakamlara bakarak yorum yapıyorsun.O işler öyle olmuyor olmazda.

Bu işlerde kendini çok akıllı sanan piyasayı hiçe sayarak her istediklerini yapabileceklerini sananlar var öyle olmadığını ya görüp anlayacaklar ya da dişlilerin arasında ezilip kaybolacaklar onlar tutunabilse bir sonraki nesilleri bu yaptıklarının bedelini daha ağır ödeyecek.O örneklerden birisi de buradaki ve burası.

Mesela GOLTS ı 11,09 a veren hangi akılsa bu işleri ivedilikle bıraksın.
    degerli kardeşim bilmece gibi yazıp durma açık açık bellirt ...?
    katılmadıgın konu ne birşeyler yazıp çiziyorsun fakat bendenmi kaynaklanıyor anlamakta veya görmekte zorluk çekiyorum bizim gibi cahil birinin anlayacagı dilden yaz ...ya biz başka ülkede yaşıyoruz yada sen başka bir yerde veya gözlük ile bakıyorsun..
    inşaat konusu ise mutlaka devam edecek fakat önüne her gelen mütahitlik yapamayacak güçlü olanlar ayakta kalacak..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. nihayet 4.81
    gap,da dolacak bakalım degerli büyük ortak spek ve avanileri neye karar verecekler..
    ZIR-DELİ Y.T.D

4.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    nihayet 4.81
    gap,da dolacak bakalım degerli büyük ortak spek ve avanileri neye karar verecekler..
    abi Ünür ailesi ne yapıyor acaba ben en çok onları merak ediyorum gerçi ben onların aldıkları emiri yerine getirdiğini düşünenlerdenim.

ne kadar kötü dimi büyük patron emir veriyor. hisselerini sat diyor. bunlar da emredersin patron deyip bucim satıyor. simit sat onurlu yaşa diye tam bu aileye söylenmiş bir laf bence. hatta cuk diye oturuyor. hadi bugün yönetimde maaşlarla falan götürüyorlar işi ama devran döndüğünde kimin eline bakacaklar acaba.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

5. Bu sene 6. 20 2020 de yaklaşık 14 olacak dolar kurundan bahsederken kim takar çimemtoyuuu

6. https://invst.ly/ac7-6

ne kadar teknik çalışmasada izlemek lazım ..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

7.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Bu sene 6. 20 2020 de yaklaşık 14 olacak dolar kurundan bahsederken kim takar çimemtoyuuu
    Yaw bu tahmini yapanların EURO/DOLAR tahmini ne peki yazsanız da şöyle 1-2 ay sonra baksak ne olmuş.Hani hammaddesi dolar satışları euro olan arkadaşımın kendi yağında kavrulduğu bir şirketi var da o bakımdan sordum.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yaw bu tahmini yapanların EURO/DOLAR tahmini ne peki yazsanız da şöyle 1-2 ay sonra baksak ne olmuş.Hani hammaddesi dolar satışları euro olan arkadaşımın kendi yağında kavrulduğu bir şirketi var da o bakımdan sordum.
    Sn.Lunar, bu bir kaç sene yaşanacak kriz başka hiçbir şeye benzemeyecek gibi duruyor. Mevzu devletin değil özel sektörün yaklaşık 280milyar dolardan bahsedilen borcu. Keşke devletin olsaydıda özel sektörün olmasaydı denecek türden. Döviz borcu olan şirketler çok değil 5-6 ay sonra 10 da 1 fiyatına satın alan yokmu beni bedava bedava diye bağırır duruma gelmemeleri mümkün gözükmüyor. Nakitte olanlarada firsat doğmuş olacak. Kısaca bu işler bitmeden yani el değiştirmeler bize rahat yüzü yok. Sorunuza gelecek olursak Euro terse bile dönse arkadaşınızın sırtı yere gelmez 😀

Sayfa 496/790 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •