Sayfa 764/790 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774 ... SonSon
Arama sonucu : 6315 madde; 6,105 - 6,112 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Sayın Kurtuluş48 paranı kurtardın mı bu dinazordan dolar bazında? Allah kalbine göre versin düzgün adamsın vesselam. Umarım yanlış anlamazsın seni görünce merak ettim sordum.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Takasları kontrol ettiğimde 19 Aralık'ta Ak Yatırımdan İş Yatırıma 346 milyon lot virman yapılmış İsmail TARMAN aracı kurumu değiştirmiş yıllar önce bütün çimento hisselerini Y.Krediden Ak Yatırıma virmanlamıştı. 19 Aralıkta Oyak Çimento 9 milyon lot ve Göltaş çimentoda 1 milyon lot aynı şekilde Ak yatırımdan İş yatırıma virman yapılmış, Nuh çimento ve Bsöke çimentoda virman yok buda demek oluyor diğer çimento hisselerini satmış bucim almaya devam ediyor, elinde az miktarda Göltaş ve Oyak çimento kalmış İsmail TARMAN 20 yıl önceki röportajında orta ölçekli bir Çimento fabrikasının sahibi olmak istediğini söylemişti diğer çimento hisselerini sattığına göre geriye sadece bucim kalmış bakalım keramet aracı kurumda mı
    Sn kurtuluş dün fiili dolaşım tek kalemde 57 milyon lot civarı artmış. Celal gökçen 75 milyon lot altına düştükten sonra takip edemedim ama 57 milyon lotu sn gökçen vermiş olabilirmi? Öyle ise kime neden?
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Ne fırıldak dönüyor arkadaş şimdi kap fiili dolaşımdaki paylar için bilgi mevcut değil e geçti. Geçmiş dönem tıklayınca 57 milyon yok oldu dolaşım eskiye döndü
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Mkk dan aradılar şehven hata yapılmış

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Kurtuluş48 paranı kurtardın mı bu dinazordan dolar bazında? Allah kalbine göre versin düzgün adamsın vesselam. Umarım yanlış anlamazsın seni görünce merak ettim sordum.
    Maalesef halen bekliyorum 7 yıl bitti 8. yıla giriyorum ben toplu olarak tek seferde bucim almadığım için dolar maliyetim tam olarak belli değil ama zaman zaman elimde bulanan bucim hisselerini satıp aynı para ile Tüpraş almayı düşündüm ama bir türlü satmaya elim gitmedi şuan kıyaslama yapıyorum elimdeki bucimin değeri Tüpraşın 4/1 bu süre içerisinde Tüpraş birçok hisse arasında en az prim yapmasına rağmen aradaki fark bu,
    Ancak kötü komşu insanı ev sahibi yapar misali, kötü hisse patronu beni hissedar yaptı. Açık konuşmak gerekirse bucim ile inatlaşmasaydım bu kadar birikimim olmazdı ben devlet memuruyum birikmiş fazla param yoktu bucim düştükçe bireysel emekliliğimi bozdum, arabamı sattım. kredi çektim, aldım bedellilere hisse satarak katıldım halen çektiğim 5 yıllık bir kredinin bitimine 1 yıl var o zamanlar taksitini ödemede zorlandığım ancak şimdi çerez parası bu kadar uzun süre beklemişken istediğimi almadan gitmeye niyetim yok borsanın en değerli şirketlerinden biri olmasına rağmen maalesef aç gözlü patronun elinde heba oluyor. ama eninde sonunda inşallah hak ettiği değeri bulacak. Kayserili diğer çimento hisselerini satıp bucime yatırdığı için vardır bir bildiği sattığı nuh,oyak, bsoke, göltaş hepsi uçtu gitti eninde sonunda bucimide uçuracak

6. Sayın Kurtuluş48 inşallah hedeflediklerine ulaşırsın. Gerçekten bu borsada bazı patronlar var bunlarda dini imanı aramak yanlış.

Zaten şu hissede fırsatını bulup 2 kez de bedelli yaptı ya gerçekten inanılır gibi değil ama oldurulabiliyormuş demek ki bu memlekette.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Kurtuluş48 inşallah hedeflediklerine ulaşırsın. Gerçekten bu borsada bazı patronlar var bunlarda dini imanı aramak yanlış.

Zaten şu hissede fırsatını bulup 2 kez de bedelli yaptı ya gerçekten inanılır gibi değil ama oldurulabiliyormuş demek ki bu memlekette.
    Çok zalim bir patronun eline düştüğümüz doğru ama bir Gerçegide görmek lazım %70, %177,78 ve %200 olmak üzere 3 yıl üst üste bedelli yaptı ve bu bedellinin yaklaşık olarak %50 'si patronun cebinden çıktı ve karşılığında yatırım yapıldı yıllardır borsadayım çoğu patron bedelliden gelen parayı cebine koyarken bizimkisi kendi cebindeki parayı koydu. bu parayı oyak,nuh,bsoke çimento hisselerini satıp bucim bedellisine katıldı ben bu hisseyi ilk almaya başladığımda patronun yabancıya satacağı beklentisi ile aldım ama bedelli ve modernizasyondan sonra bu düşünceme ilave olarak borsa kotundan çıkarma ihtimalinide düşünmeye başladım bakalım nasip kısmet zaman her şeyin ilacıdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,419
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Kurtuluş48 inşallah hedeflediklerine ulaşırsın. Gerçekten bu borsada bazı patronlar var bunlarda dini imanı aramak yanlış.

Btcim ile arasında o dönem %10 fiyat farkı vardı..uçan btcim oldu bucim nal topladı..;);)

SM-M346B2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 764/790 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •