Sayfa 761/790 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Tonla zarar yazan Bsöke tavan olmuş ama tonla kar yazan Bucim sürünüyor, böyle saçmalıklar olmamalı ama oluyor maalesef.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. buçim sen ne biçim hisesin bu kadar köpekliğe gerek yok insanlar yatırım yapiyor siz insanları donsuz bırakıyorsunuz siz soyguncumusunuz bu enflasyonda burdamı kalır herşey on misli oldu yatırımcıların parasını *** etmeye değermi sonuçta herkes toprak olacak bir gözün diğer göze faydası olmayacak insanları soyarak miras bırakacan bıraktığın mirasçılarda size köfür edecek köpek niye daha çok para mal bırakmadı diyecek toprak olan soyguncuda çaldıkların hesabını verecek BUÇİM ytd

3. oyuncular kızmaya başladığına göre yükseliş yakındır

4.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    oyuncular kızmaya başladığına göre yükseliş yakındır
    Yatırımcıların huzurlu olduğu bir dönem yok ki, her zamanki halleri, deprem bölgesinde büyük br çimentocularından olup da tek hanelerde sürünen bir hisse sonuçta, benzer şirketler 2-3-4 haneli rakamlarda, kızmayıp ne yapalım.

5. Bugün sağlam birilerinden duyduğuma göre; son 2 yılda, patron büyük yatırımcılardan toplam da 3 kişiye 60 milyona yakın lot kaptırmış. Sanırım onları dökmeden şuradan şuraya gitmeyecek en kötüsü ise yatırımcılar sağlam ve gizli hesaplarmış. Bakalım inatlaşma ne kadar sürecek?

6. Çimentolar içinde belki de en ucuzu.Patron kalitesi burda çıkıyor işte.
    Fakat mızrak da çuvala sığmıyor.ytd

7. Mal kaptırma falan hikaye, hadi Bucim mal kaptırmış gitmiyor peki Cemts neden sektör ve endeksin bu kadar gerisinde, bu grubun hisselerinden memnun olan, şu kadar kazandım diyen birisini gören duyan var mı, aç gözlülük ve vicdansızlıktan başka bir şey değil.

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Mal kaptırma falan hikaye, hadi Bucim mal kaptırmış gitmiyor peki Cemts neden sektör ve endeksin bu kadar gerisinde, bu grubun hisselerinden memnun olan, şu kadar kazandım diyen birisini gören duyan var mı, aç gözlülük ve vicdansızlıktan başka bir şey değil.
    Size katılmamak elde değil. Ben sadece duyduğumu paylaşmak istedim. Ancak Cemtaş, her zaman Bucim den daha iyi performans göstermiştir. Yeterli mi ? değil.

Sayfa 761/790 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •