Sayfa 778/790 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Kap bilgilendirme eksikliğine yazdığım şikayet ve bir nevi tehdit yazısı işe yaramış

2. Modernizasyon gecikmişmiş. Taşeron değişmişmiş. Taşeron mahkemeye verilmişmiş. Teminat mektupları çözülmüşmüş. Nasıl ? size inandırıcı geldi mi bilmem ama bu iş kayıkçı kavgası değilse ben birşey bilmiyorum.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Borsa tarihinde parasıyla böyle rezil olmuş bir şirket daha var mıdır?

4. Çaresizlikten yatırımcı aptal yerine koyularak böyle bir senaryo da düşünülüp uygulanmış artık bu iş ile savcılar ilgilenmeli diye düşünüyorum

5. Basiretsiz yönetim ky nın haber akışı ile zarara uğratılması ve kamu zararının da ortaya çıkması taşerona devir ile sonuçlanır mı?

6. Olumsuzluk pompalayarak milletin elindekileri ölü fiyatına almak derdindeler. Ortada o kadar bir olumsuzluk yok. Firma taahhüdünü gerçekleştiremeyince yeni iş yeni firmaya ihale edilmiş. Sözleşmenin boşa çıkmasında doğan zarar mahkemeye taşınmış. Bu tip mahkemeler çok uzun sürer. Nakde dönen teminat mektuplarının miktarları açıklanmamış. Orta ve uzun vade kentsel dönüşüme çok fazla çimento lazım bunu bilmeyen kalmadı bu süreç hızlanana kadar millete kan kusturacaklar anlaşılan. O kadar giden hisse varken bu enflasyon ortamında bir hissenin bu şekil düşmesi dayanılacak bir durum değil.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

7. Çemtaşın kötü bilançosu biliniyordu ona rağmen çemtaş yükseldi. Bunu da baskıladılar bir postada çemtaşın bilançosuna bucimi çaktılar. Trader Insider iş başında. Şirketin bir sahibi yok iyice orta malı olmuş.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

8. Çemtaş ta kötü birşey yok aslında. yeni muhasebe sebebiyle öyle bir görüntü oluştu. Birileri de düşürmek için bu fırsatı değerlendirdi. Umarım panik veya moral bozup mal kaptıran olmamıştır. Çemtaş veya BUCİM de.

Sayfa 778/790 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •