Sayfa 739/790 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789 ... SonSon
Arama sonucu : 6315 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. 20 senedir suregelen bir olaydan bahsediyoruz , partondan habersiz bu hissede kimse at oynatamadi , bu borsa larda tanidik birileri olan arastirip sorabilir , onumuzdeki gunlerde ayni sekilde devam ederse nasil bir sonuc cikakar ! patron hisse ile direk ugrasamaz bu yasak zaten mutlaka aracilar tahtaci v.s adini siz koyun ,onlar vasitasi ile isini gorecek , ama her halukarda yukarda belirttim 20 yildir olmayan islam hacimleri , yatirimcilari goruyor bu cok iyiye isaret , benim derdim patron veya baskasi degil ama bunca yil donen olaylar gozardi etmek mumkun degil , kac sirket gordunuz 3 defa ust usde bedelli sermaye erttirimi ( bankadan borc almakdansa bedelli yapip mali yapiyi guclendirmek olmasin cevap cunki o bedelliye giren bir cok insan borsa rekorlar kirarken aylarca yillarca burda bekledi bunu izahi yok ) bu bir gecmisin tespitidir varsayim degildir asla yatirim tavsiyesi olarak gormeyin

2. Bu ceza alan 4 kişinin hepsinin borsada Akif olarak işlem yaptığını düşünmüyorum muhtemelen bunlardan biri asıl işlem yapan kişidir diğerleri ise yan hesaptır daha önceden galiba tacirlerden bir kişi daha ceza almıştı aslında butür kişilere ceza verirken bunlara musade eden aracı kurumlarada ceza vermek lazım tacirler eskisi gibi yatırım fonu üzerinden çok fazla işlem yapmıyor son zamanlarda halk yatırım bireysel emeklilik fonu üzerinden bankof Amerika ile karşılıklı işlem yapıyorlar ama arada itina ile farklı aracı kurumlar üzerinden mal toplandığını düşünüyorum mesale Ata Yatırım uzun yıllardan beri hep dikkatimi çekerdi bedelli sermaye artışların da mevcut hisseleri satar rüçhanları kullanırdı en son elinde 2 milyon lota yakın mal vardı geçenlerde 1 milyon 800bin lotu sattı patron butür uyuyan hesaplardaki malın peşinde diğer aracı kurumlarda hisse miktarı fazla olduğu için bizler fark edemiyoruz ama onlar görüyor fiyatı hep yukarıya çekerek satana alım fırsatı vermiyorlar birde kafama takılan 18 ekimde ak yatırımdan deniz yatırıma 20 milyon lot virman yapılmıştı malum patronun malı ak yatırımda
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

3. Eeee ne değişti tahtada şimdi, madem vamplar engel oluyordu ve ceza aldılar, şimdi kim engel oluyor.
    Zaten birileri gelip de tahtada oyun çeviriyorsa meydanı boş bulmuştur da ondan cesaret almışlardır, hemi de borsacının tahtasına.

İyi haftalar herkese.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Eeee ne değişti tahtada şimdi, madem vamplar engel oluyordu ve ceza aldılar, şimdi kim engel oluyor.
    Zaten birileri gelip de tahtada oyun çeviriyorsa meydanı boş bulmuştur da ondan cesaret almışlardır, hemi de borsacının tahtasına.

İyi haftalar herkese.
    Engel İ.T nın piyasada nasıl tanındığı meselesi.Bu itibarsızlığını telafi edecek girişimlere,reklama,haberlere ihtiyaç var.Bu konuda maalesef adımlar atmıyor.Aslında hem hissenin hikayesi var hemde bilançosu güzel.Yapacak birşey yok,zamana bırakacaz artık.
    Bu ayı piyasasında göndereceği bir kaç haber dahi hisseye ivme kazandırır maalesef duyarsız,ilgisiz bir yaklaşım sergiliyor.Sanırsam hisse fiyatı umrunda değil.

5.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Engel İ.T nın piyasada nasıl tanındığı meselesi.Bu itibarsızlığını telafi edecek girişimlere,reklama,haberlere ihtiyaç var.Bu konuda maalesef adımlar atmıyor.Aslında hem hissenin hikayesi var hemde bilançosu güzel.Yapacak birşey yok,zamana bırakacaz artık.
    Bu ayı piyasasında göndereceği bir kaç haber dahi hisseye ivme kazandırır maalesef duyarsız,ilgisiz bir yaklaşım sergiliyor.Sanırsam hisse fiyatı umrunda değil.

Evet maalesef öyle, ama Cemts biraz ivmelenmeye başladı ki zaten daha önce yazmıştım, f/k'ları şişmiş ve de bilançoları kötü veya vasat olanlardan buraya yönelme olur diye, sanırım onun etkisi var. Bunda henüz yok öyle bir geçiş, sadece oyuncular gelip gidiyor.
    Ama açıkçası bugün prangalarından kurtulmanın karşılığını bekliyordum, olmadı bir şey.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Son kez uyarıyorum. Alın Cemtaş bakın keyfinize...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Evet maalesef öyle, ama Cemts biraz ivmelenmeye başladı ki zaten daha önce yazmıştım, f/k'ları şişmiş ve de bilançoları kötü veya vasat olanlardan buraya yönelme olur diye, sanırım onun etkisi var. Bunda henüz yok öyle bir geçiş, sadece oyuncular gelip gidiyor.
    Ama açıkçası bugün prangalarından kurtulmanın karşılığını bekliyordum, olmadı bir şey.
    Bu ayı piyasasında twiter etkili oluyor.Yeni girenler twitler a bakıp hisse alıyorlar.Bende daha önce yapmadığım şeyi yapıp twitler da hisseye dikkat çekmeye çalışıyorum fakat tek kişi olunca yetersiz kalıyor.Biraz daha yazan olsa,etkisi olur gibime geliyor.Patronun birşey yapacağı yok. İş biraz bizlere kalıyor.Hisseye inanmasam twitler da kimseye önermem.kendimde aldığım için inandığım hisseyi yazıyorum.Uyduru hisseler prim yaparken bizimkinin yetersiz tepkiler vermesi insanı birşeyler yapmaya zorluyor. Dilerim kimsenin vebaline girmem.y.t.d

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Son kez uyarıyorum. Alın Cemtaş bakın keyfinize...
    Elimde çemtaş olsaydı,tam tersini yapar şu anda ondan çıkar Buçim e geçerdim.Çünkü Buçim geride kaldı.y.t.d

Sayfa 739/790 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •