Sayfa 742/790 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 5,929 - 5,936 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Halk yatırım son zamanlarda aldığı 20 milyon lotu geçen hafta perşembe ve cuma günü intina ile farklı aracı kurumlar üzerinden asıl sahibine teslim etti galiba bugün bankof Amerika ve yatırım finansman aynı şekilde arada ky dökerek asıl sahibine teslim edecek
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    1.Çimento şirketleri genelde seçim öncesi hisseleridir.
    2.Yatırımları bitme noktasına yaklaşan hisselerde pozisyonlar alınmalar başlar.Hele birde yatırımlarını borçsuz tamamlıyorsa,yemede yanında yat tabiri kullanılır.
    3.En büyük ihracat yaptığı ülke Ukrayna olunca,savaşın hız kesmesinin dahi hisseyi hareketlendirmesi beklenir.
    4.Yılların primsiz kalan hisselerinden oluşu,sektör ortalamalarının altında temel verilere sahip olması ayrıca hisseye yatırım yapmamın başka bir gerekçesi.
    5.Bu yatırımların getirisi olmayacak olsaydı şayet;patronun kendisi böyle bir karar almaz,Cebinden bu kadar parayı sermaye arttırımı kanalıyla şirkete koymazdı.
    Kısaca beklentilerimin temelinde yatanları açıklamaya çalıştım.Piyasanında farketmesi ve benim gibi düşünenlerin sayısının artması dileğiyle.y.t.d
    Yazmayı unuttuğum diğer bir ayrıntı ise;Avrupa ülkelerinde artan enerji maliyetlerinin yarattığı kriz nedeniyle çimento taleplerini yakın gelecekte ülkemizden karşılamaya başlayacaklarını düşünüyorum.Malumunuz çimento üretiminde en önemli maliyet kalemi enerji giderleri,gerisi taş,toprak zaten.Kısacası hissenin bolca olası hikayesi var.
    Son düzenleme : OZDEMIR1; 28-11-2022 saat: 14:30.

3.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Halk yatırım son zamanlarda aldığı 20 milyon lotu geçen hafta perşembe ve cuma günü intina ile farklı aracı kurumlar üzerinden asıl sahibine teslim etti galiba bugün bankof Amerika ve yatırım finansman aynı şekilde arada ky dökerek asıl sahibine teslim edecek
    Yatırım Tavsiyesi Değildir
    Mallar hangi kurumda toplnıyor sn Kurtuluş, mümkünse takasları yapıştırabilir misiniz, hareketin zamanı için fikir verebilir, dibini ne zaman sıyırırsa.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. yahu yeter pazarladığınız,,,,,,, hangi gözle bakıyorsunuz.. herif önüne gelen ky ya malı dayadı döşedi...

5. kardeşlerinin hakkını yiyen it den ne bekliyorsunuz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by karamamba Yazıyı Oku
    yahu yeter pazarladığınız,,,,,,, hangi gözle bakıyorsunuz.. herif önüne gelen ky ya malı dayadı döşedi...
    Kardeş sen iyisisin?
    Kim mal pazarlamış?
    Güvendiğimiz,inandığımız hisseye yatırım yapmış,beklenti ve görüşlerimizi yazıyoruz.Dikkat ettiyseniz hiçbiri kısa vade içermiyor.Günlük hareketler için burandaysanız o sizin probleminiz.Kısa vadeli giriş yapanların bu hisseden para kazanması tamamen şans eseri olabilir.Beklentinize uygun hisse seçmenizi öneririm.

7.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Kardeş sen iyisisin?
    Kim mal pazarlamış?
    Güvendiğimiz,inandığımız hisseye yatırım yapmış,beklenti ve görüşlerimizi yazıyoruz.Dikkat ettiyseniz hiçbiri kısa vade içermiyor.Günlük hareketler için burandaysanız o sizin probleminiz.Kısa vadeli giriş yapanların bu hisseden para kazanması tamamen şans eseri olabilir.Beklentinize uygun hisse seçmenizi öneririm.
    niye üzerine alındın , yoksa it nin adamımısın?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by karamamba Yazıyı Oku
    niye üzerine alındın , yoksa it nin adamımısın?
    Tabiiki alınırım kardeş,başka kim alınacak 4_5 gündür çoğunlukla ben yazıyorum ve olumlu görüş ve düşüncelerimi paylaşıyorum.Sizin kastettiğimiz kimse net olun o zaman.
    Seviyeyi bozmadan yazışalım lütfen.Ben Emekli askerim yaşım 58.İ.T ismini yaklaşık bir yıl önce Buçim de pozisyon alarak duydum.

Sayfa 742/790 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •