Sayfa 513/790 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. bizim ışık,ı gün işıgı olmayıp KARA TREN,e benzetmeye çalışıyorlar :uşaklar
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,425
     Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bizim ışık,ı gün işıgı olmayıp TREN,e benzetmeye çalışıyorlar :uşaklar
    Bunların yatacak yeri yok..

3.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Bunların yatacak yeri yok..
    var ortak var toprak gözlerini doyurur giderken sadece bir tutam pamuk götürürler..
    ZIR-DELİ Y.T.D

4. 23 Haziran seçimleri anketimiz de 1 hafta geri de kaldı...
    İlginç sonuçlar var...
    Erken seçim mi geliyor yoksa?
    Anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim...
    Unutmayın;31 Mart seçimlerini de büyük oranda doğru bilmişdi Hisse.Net seçim anketi...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...83#post3468883

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

5. Ben geldim gidiyorum.Yaş kemale erdi artık. Ancak bu milletin içinde bu kadar Atatürk düşmanı olabileceğini hiç bilmezdim.Sanki Ak Parti gelmezden önce bu milletin dini yokmuş da Ak Parti geldi de dini kurtardı.Ak Parti'ye destek olan MHP'nin ta 2001 den beri koalisyon hükümetinin çıkardığı krizden sonra sanki kendisi hükümette değilmiş gibi Bahçeli'nin sürekli erken seçim isteyip iktidarı AKP'nin kucağına atması ve sonra AKP'nin ülkede ne var ne yok satarak ve o sattıklarıyla bir tane daha Türkiye kurulabilecekken Yapmış oldukları duble yollar,hava alanları metrolar gibi halkın göreceği hizmetlerle haklın gözlerini boyamaları,fakir halka para çeşitli isimlerle para yardımı yapıp kendisine bağımlı hale getirmeleri,Milyonlarca Suriyeli'yi ülkeye sokup İstanbul'un en eski ve tarihi semtlerinin neredeyse tek Türk'ün kalmayıp tümünün Suriye,Irak,Afgan vb.Ülke insanlar tarafından resmen işgal edilmesinin hangi izahi olabilir? Bu insanlar kendi ülkesinin öz insanlarının aç kalmasına işsiz kalmasına sebep olmuyorlar mı?
    Yahu kardeşler; benim siyaset yapacak halim kalmadı.Bugün yarın gidiciyim.ma aklınızı başınız alın.Çoluk çocuğunuzun geleceğiyle ve en önemlisi vatanımızın geleceğiyle kumar oynamayın.Bir ülkede dini kullanarak siyaset yapılıyorsa buna pirim vermeyin.Sizi bu vatanın kurucusuna küfür eder hale getirmeye çalışanlar bu ülkenin evladı olabilir mi? Bugün ülke vatandaşlarımız arasındaki keskin bölünme ve nefret tarihi hiç bir döneminde böyle olmadı.Aklınızı başınıza alın.Suriyeden beter hale düşersiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Ben geldim gidiyorum.Yaş kemale erdi artık. Ancak bu milletin içinde bu kadar Atatürk düşmanı olabileceğini hiç bilmezdim.Sanki Ak Parti gelmezden önce bu milletin dini yokmuş da Ak Parti geldi de dini kurtardı.Ak Parti'ye destek olan MHP'nin ta 2001 den beri koalisyon hükümetinin çıkardığı krizden sonra sanki kendisi hükümette değilmiş gibi Bahçeli'nin sürekli erken seçim isteyip iktidarı AKP'nin kucağına atması ve sonra AKP'nin ülkede ne var ne yok satarak ve o sattıklarıyla bir tane daha Türkiye kurulabilecekken Yapmış oldukları duble yollar,hava alanları metrolar gibi halkın göreceği hizmetlerle haklın gözlerini boyamaları,fakir halka para çeşitli isimlerle para yardımı yapıp kendisine bağımlı hale getirmeleri,Milyonlarca Suriyeli'yi ülkeye sokup İstanbul'un en eski ve tarihi semtlerinin neredeyse tek Türk'ün kalmayıp tümünün Suriye,Irak,Afgan vb.Ülke insanlar tarafından resmen işgal edilmesinin hangi izahi olabilir? Bu insanlar kendi ülkesinin öz insanlarının aç kalmasına işsiz kalmasına sebep olmuyorlar mı?
    Yahu kardeşler; benim siyaset yapacak halim kalmadı.Bugün yarın gidiciyim.ma aklınızı başınız alın.Çoluk çocuğunuzun geleceğiyle ve en önemlisi vatanımızın geleceğiyle kumar oynamayın.Bir ülkede dini kullanarak siyaset yapılıyorsa buna pirim vermeyin.Sizi bu vatanın kurucusuna küfür eder hale getirmeye çalışanlar bu ülkenin evladı olabilir mi? Bugün ülke vatandaşlarımız arasındaki keskin bölünme ve nefret tarihi hiç bir döneminde böyle olmadı.Aklınızı başınıza alın.Suriyeden beter hale düşersiniz.
    çok haklısın ortak ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. Sayın Behzat; düşüncenize sağlık...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,425
     Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    var ortak var toprak gözlerini doyurur giderken sadece bir tutam pamuk götürürler..
    Ortak varya bunlara ne söylesen Yarabbi Şükür aşağı basmaya devam edin bir gün sizede sağlam basarlar özellikle (iş tacirler) it köpekleri...

Sayfa 513/790 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •