Sayfa 360/790 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bucım kasasında roda için 30 milyon tl çıkıp cemts kasasına girdi 31.08.2018
    cemts 3.çeyrekte tahmini kar beklentisi ..?
    2.çeyrekte 55 milyon + 30 milyon =85 milyon
    cemts kasasında 140 milyon döviz var burdan enaz yansıyacak olan 15 milyon ve + kar 25 =40 +85 =125 milyon kar beklentisi var enaz..
    bucım %58 ortak olduguna göre 75 milyon konsildede yansıyacak + roda ve bursa beton ve diger iştirakleri ile sermayesi kadar kar bekliyorum bucım,de ..eyyyyyyyyyyyy i. tarman daha ne kadar mızıragı çuvala sıgdırmaya çalışıyorsun hem kendine hem şirkete hemde bu şirkete güvenip yatırım yapan ky ızdırap çektiriyorsun..
    bak cemts yıl sonunda şayet $ kuru buralarda dursa dahi 370 milyon tl finasman ve kur farkından kar yazacak..
    bir holding degil fakat onun gibi olan bir bucım yıllardır süründürüyorsun..
    ne yaparsan yap 2013 yılında bucım hissesini 2,5 $ alan sensin bakalım ne kadar daha süründüreceksin büyük ortak oldugun hisselerini..
    %57.73 ÇEMTAŞx6.75= 3,90 TL

BUCİM -CEMTAŞ=1,02 TL

KOCA ŞİRKET 1 LİRACI DÜKKANINA KOYSUN DA ORADA SATSIN

SN TARMAN TOPLAMAYI KAFASINA KOYDUĞU TAHTALAR HEP BÖYLE ÖLÜ TAKLİDİ YAPIYOR.
    SONRA BİR GÜN HİÇ UMULMADIK BİR ZAMANDA BİR KAÇ TAVAN VE SATAN SATTIĞI İLE KALIYOR.BU ADAM HİÇ KİMSEYE KÖR KURUŞ KAZANDIRMAZ. NOKTA

2. Geldik sabır testine tekrardan, yılların gediklisi başka bir kağıdımda vedalaşıp eser miktardaki payımızı güzelledik, endeks dip mi dibini bulmadı derken taş gibi yıllardan beri yerinden kalkmayan bursamız ile başbaşayız, nasip kısmet ve bolca sabır...
    yazdıklarım hiç bir surette yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Derman baba Yazıyı Oku
    Geldik sabır testine tekrardan, yılların gediklisi başka bir kağıdımda vedalaşıp eser miktardaki payımızı güzelledik, endeks dip mi dibini bulmadı derken taş gibi yıllardan beri yerinden kalkmayan bursamız ile başbaşayız, nasip kısmet ve bolca sabır...
    hoşgeldiniz. bol kazançlar
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

4.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    hoşgeldiniz. bol kazançlar
    Çok teşekkür ederim , hepimize bol kazançlar olsun...
    yazdıklarım hiç bir surette yatırım tavsiyesi değildir.

5. 2007.01.04 $ kuru 1.40 tl
    bucım bu tarihteki fiatı 5.60 tl
    yukarıdaki kur fiatına göre 4 $ işlem görüyor..?
    2018.09.05 tarihinde $ kuru 6.69
    bucım bugünkü fiatı 5.04
    $ kuruna göre bucım aradan geçen 11 yıla ragmen 1.33 sent,ten işlem görüyor ..
    i.t enson 2,5 dolardan hisse almıştı :
    ne diyelim i.tarmanı alkışlamak lazım az kaldı büyük ortak bence sıfırlamalısın ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

6.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    2007.01.04 $ kuru 1.40 tl
    bucım bu tarihteki fiatı 5.60 tl
    yukarıdaki kur fiatına göre 4 $ işlem görüyor..?
    2018.09.05 tarihinde $ kuru 6.69
    bucım bugünkü fiatı 5.04
    $ kuruna göre bucım aradan geçen 11 yıla ragmen 1.33 sent,ten işlem görüyor ..
    i.t enson 2,5 dolardan hisse almıştı :
    ne diyelim i.tarmanı alkışlamak lazım az kaldı büyük ortak bence sıfırlamalısın ..
    Neden çünkü o zaten benim diyor.Sektörde ölü eşşek fiyatına getirdiği başka hisselere çökme derdinde.SANKo ile de bir bağ var bence bir şekilde.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,421
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Neden çünkü o zaten benim diyor.Sektörde ölü eşşek fiyatına getirdiği başka hisselere çökme derdinde.SANKo ile de bir bağ var bence bir şekilde.
    Bu işler belli olmaz bir bakmışsın ona çökmüş ler...

8. zırdelice hesaplar..
    ...........................???
    Son düzenleme : sulzer; 10-09-2018 saat: 11:15.
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 360/790 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •