Special Days Image
Sayfa 554/789 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 6311 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Öyle bir zaman bedelli açıkladı ki endeksin iyi gideceğini biliyordu yeni yatırımcı ucuz diye buçim alacaktı bedeliyle önüne barikat kurdu bunlar ağırdan alırlar spk başvuruyu neyi bir an önce bölünsünde ak koyun kara koyun belli olsun

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu kadar yatırımcısına yıllar boyu zülüm eden senet varmıdır bunların yatacak yeri var mı kine öbür tarafa inaniyorlarsa tabiki

3.  Alıntı Originally Posted by sefaat Yazıyı Oku
    Nuh çimento helal olsun bizimki gibi karaktersiz degil

bun,da ruhu yok zaten sahibi gibi o eridikçe BUCIM,de eriyor..?

Alıntı Originally Posted by sefaat Yazıyı Oku
    Bu kadar yatırımcısına yıllar boyu zülüm eden senet varmıdır bunların yatacak yeri var mı kine öbür tarafa inaniyorlarsa tabiki

var var herkese göre bu topraklarda bir yer bulunur,da öbür tarfta bol ATEŞ vardır ateşin bol olsun BUCIM ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

4. Bu hafta başvurmamış ������

https://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2019&no=56

5. ARKADAŞLAR DÜN BEN SATTIM BUÇİM LERI Sıktı beni böyle patron kağıtları artık zararımı aselsandan çıkarmaya çaĺısacagim kalan arkadaşlara bol kazançlar dilerim

6. Bugün yine bir karın ağrısı var ama hadi hayırlısı

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,412
     Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Bugün yine bir karın ağrısı var ama hadi hayırlısı

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''
    Karınlarının ağrımadiğı zamanmı var ..it.lik işte birde bedelli yapıyor.ulan önce spk ın kurallarına uyun Roda liman son taksit ne oldu ??? Haberimiz yok ****ler ödendimi ? bu sirket sırf sizinmi kap niçin var.bilgi niye paylasmiyorsunuz... şeref yoksunları....

8. Global yatırım dan başarılı bir yatırımcı kardeşimiz her işlem günü aylık ağırlıklı ortalama 4,78₺ olmasına rağmen 4,214 ₺ ortalama ile 54548 lot mal satmayı başardı. Her gün yüksek fiyattan alıp kapanışta disket seansında 10kademe aşağıya vermesinin hikmetini çözemedim. Sevgili kardeşim erkek ayı kaç kere düzeltilir. Bilemedim. Yalnız sen kendini değil kağıdında baya düzeltin. Tebrik ederim ytd

Sayfa 554/789 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •