Sayfa 743/790 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Arkadaşlar, her kimse bu adi tahtacılar doğal olarak canımızı sıkıyor.1986 yalından itibaren borsadayım. Bu hisse için burada pazarlama vb bir yazı yok. Her kes bildiği şeyleri tekrar tekrar yazıyor sadece. Ben dahil��
    Pazarlama yapılan hisse arıyorsanız hektaş, sasa vb hisselerle ilgili bölümlere bakın.
    Bucim de patrondan haliyle hiç birimiz memnun değiliz, takoz olmaktan ve hisseyi bedelli bölmekten başka bir halt ettiği yok.
    Ancak az kaldı. Biraz daha sabredeceğiz . Bol kazançlar. Hepimize iyi günler

2.  Alıntı Originally Posted by karamamba Yazıyı Oku
    yahu yeter pazarladığınız,,,,,,, hangi gözle bakıyorsunuz.. herif önüne gelen ky ya malı dayadı döşedi...
    Bu nasıl baktığına bağlı sanki burada hisse tavandan dönmüş tabana gidiyor gibi konuşuyorsun hergün yükselerek giden bir hisse nasıl oluyorda ky mal vermek oluyor Burada kimsenin mal pazarladığı yok biz senin gibi dün gelmedik bu hisseye şahsen ben 2016 yılından beri burdayım biz sadece burada saygı çerçevesinde fikirlerimizi paylaşıyoruz günlük beklenti ile gelenlerin canının yandığı ve sıkıldığı hayal kırıklığı yaşadığı bir hissedir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

3. Bazı yazıların cevaplanması yanlış. Görmezden gelinmesi gerekir. Bizde burda kimin ne niyetle yazdığını anlayabilecek yatırımcı arkadaşlarız. Siz sıkmayım canınızı Sn. Özdemir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Bazı yazıların cevaplanması yanlış. Görmezden gelinmesi gerekir. Bizde burda kimin ne niyetle yazdığını anlayabilecek yatırımcı arkadaşlarız. Siz sıkmayım canınızı Sn. Özdemir
    Haklısınız.Teşekkür ederim.

5. Geçen yıl ki piyasa değeri kadar yatırım yaptı 2023 ilk çeyrekte meyvelerini toplayacak Oyakc 28 milyar piyasa değerine ulaşmış çimsa akcansa nuh konya nerdeyse 2ye katlamiş bobet bile bunun piyasa değerini geçicek bu hala sürünüyor benim şahsi düşüncem bu şirketin oyak çimentodan eksiği yok fazlası var en çokta patron fazlasi var ytd

Alıntı Originally Posted by ecos Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, her kimse bu adi tahtacılar doğal olarak canımızı sıkıyor.1986 yalından itibaren borsadayım. Bu hisse için burada pazarlama vb bir yazı yok. Her kes bildiği şeyleri tekrar tekrar yazıyor sadece. Ben dahil��
    Pazarlama yapılan hisse arıyorsanız hektaş, sasa vb hisselerle ilgili bölümlere bakın.
    Bucim de patrondan haliyle hiç birimiz memnun değiliz, takoz olmaktan ve hisseyi bedelli bölmekten başka bir halt ettiği yok.
    Ancak az kaldı. Biraz daha sabredeceğiz . Bol kazançlar. Hepimize iyi günler
    Aynen katılıyorum...tog la ilgili bütün hisseler topukları.halbuki gerek cemtas ve gerekse roda limanına 500 m yakınındaki tog fabrikasının. İhracatta ana çıkış noktası.. hatta dışarıdan giriş ve çıkışlarda roda limanının nemalanacagi aşikardır.gunes balçıkla sıvanmaz.bazi gerçeklerin zamanla ortaya çıkma huyu vardır.ayrica eskiden temettü veren bir sirketti ben eski huyuna döneceğine inanıyorum.. 2023 de iyi bir temettü bekliyorum

7. Günaydın ortaklar. Son günlerde çimentolar biraz düşüşte, biz de kap ile 4 kişiye gelen yasağın yatırımcı tarafından tam algılanmaması ve bu genel çimentoların gevşemesi kapsamında bir miktar kayıp yaşadık. Ancak bardağın dolu tarafı gerçekten çok. Borç az. Nakit var.iştiraklar var ve güçlü,yenileşme bitmek üzere. Tek ihtiyacımız biraz sabır.
    Bol kazançlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by ecos Yazıyı Oku
    Günaydın ortaklar. Son günlerde çimentolar biraz düşüşte, biz de kap ile 4 kişiye gelen yasağın yatırımcı tarafından tam algılanmaması ve bu genel çimentoların gevşemesi kapsamında bir miktar kayıp yaşadık. Ancak bardağın dolu tarafı gerçekten çok. Borç az. Nakit var.iştiraklar var ve güçlü,yenileşme bitmek üzere. Tek ihtiyacımız biraz sabır.
    Bol kazançlar.
    Katılıyorum. Bardağın dolu tarafı çok fazla.Bugünlerde borsamız sürü psikolojisi ve yapılan hisse reklamlarına göre yol alıyor.Bizlerin orta ve uzun vadeye odaklanarak beklememiz daha faydalı olacak.Hissemiz yatırım hissesi özelliği taşıyor.

Sayfa 743/790 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •