Sayfa 619/790 ÝlkÝlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 6314 madde; 4,945 - 4,952 arasý.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

Alýntý Originally Posted by Kurtuluþ48 Yazýyý Oku
    Ben ve benim gibi bir kaç kiþi günübirlik 25 krþ marj için burada deðiliz belki size abartýlý gelebilir ama benim hayalim ve hedefim yani marjým 4-5 dolar bugün kazandýðýn 25 krþ sevincini bizlerle paylaþýyorsun umarým kaybettiðin dolarlar için dizine vurduðunu paylaþmasýn küçük hesaplar yapan büyük kazançlarý kaybetmeye mahkumdur
    Yavru Çemtaþ iki gündür tavan ve alýþ ta bekleyen 1.5 milyon lot Annesi bucim yarý fiyatta yüzüne bakan yok Malesef borsada herþey alðý kimsenin gerçeði gördüðü yok ama eninde sonunda birileri görecek
    '' Yatýrým Tavsiyesi Deðildir ''
    roda limaný, cemtasý ile holding sayýlýr. bence birde gyo kursa bünyesinde süper olurdu

2. CEMTS
    31 mart KAP, haberi..?

18.11.2019 tarihli açýklamamýzda;
    Yatýrým teþvik belgesi kapsamýnda, yurtdýþýndan satýn alýnan MERCEDES üretim hattýnda ve mevcut denge çubuðu üretim hattýmýzda da MAN firmasý için denge çubuðu üretim denemeleri devam etmekte olduðu ve 2020 yýlý ilk çeyreðinde üretime geçilmesi planlanmakta olduðu, ayrýca MAN firmasý için üretilecek denge çubuðu için 2020 yýlý sonuna doðru üretim hattý montajýnýn yapýlmasý ve deneme üretimine baþlanýlmasý planlanmakta olduðu bildirilmiþ idi.
    2020 yýlý ilk çeyreðinde MERCEDES hattýnda üretim denemeleri tamamlanmýþ ve MERCEDES için numune üretimi yapýlmýþ olup incelemeler sonucunda MERCEDES firmasýndan ürün onayý alýnmýþtýr.
    Covid-19 seyahat kýsýtlamalarý sonrasýnda MERCEDES tarafýndan Þirketimize saha ziyareti yapýlacaktýr. Saha ziyaretinden sonra seri üretime geçilecektir.
    MAN firmasýna üretilecek denge çubuðu için 2020 yýlý sonuna doðru üretim hattý montajýnýn yapýlmasý ve deneme üretimine baþlanýlmasý planlanmamýz devam etmektedir.
    ************************************************** *********************************
    ALMAN ve FRANSIZ,lar daha önce gezmiþlerdi..? önceki sayfada yazmýþtým bunlar turistik geziler degildir herhalde..
    þimdi DENGE çubugu adýna tekrar geleceklermiþ ALMANLAR...?
    bakalým fransýzlar ne adýna gelecekler ..?
    BUCIM,e yansýmasý ancak %10 oldu..%58 karþýlýk..
    ZIR-DELÝ Y.T.D

fabrikalarýmýzý gezen gezene

4. Yýlmaz'larýn hepsi SPK'dan ceza yemiþler!!!!!

Soner YILMAZ
    Kurulca alýnan özel nitelikteki karara aykýrýlýk. SPKn’nun 103 üncü maddesi
    478.846
    Zeynep YILMAZ DEMÝRCÝ 478.846
    Türkay YILMAZ 478.846
    Fatma YILMAZ 478.846
    Aslan DEDE 478.846Soner YILMAZ
    478.846
    Türkay YILMAZ 478.846
    Fatma YILMAZ 478.846
    Aslan DEDE 478.846

Ýliþkili taraftan pay satýn alýnmasý iþleminde Tek-Art Ýnþaat’ýn
    karýnýn/malvarlýðýnýn 47.716.593 TL tutarýnda azaltýlmasý.
    SPKn’nun 110 uncu maddesi

Ýliþkili taraftan olan alacaklara faiz tahakkuku iþleminde Tek-
    Art Ýnþaat’ýn karýnýn/malvarlýðýnýn 772.476 TL tutarýnda
    SPK inþallah BUCIM,de uygulanan düzenli kumpasýda göz önüne alýr da yýllardýr oynanan aracý kurumlarýn dan iþlemleri araþtýrýp suç teþkil eden büyük birþeyler bulup KAYYUM atarlar..?
    https://invst.ly/qbr2t
    ZIR-DELÝ Y.T.D

5.  Alýntý Originally Posted by sulzer Yazýyý Oku
    Yýlmaz'larýn hepsi SPK'dan ceza yemiþler!!!!!

Soner YILMAZ
    478.846
    Türkay YILMAZ 478.846
    Fatma YILMAZ 478.846
    Aslan DEDE 478.846Soner YILMAZ
    478.846
    Türkay YILMAZ 478.846
    Fatma YILMAZ 478.846
    Aslan DEDE 478.846

Ýliþkili taraftan pay satýn alýnmasý iþleminde Tek-Art Ýnþaat’ýn
    karýnýn/malvarlýðýnýn 47.716.593 TL tutarýnda azaltýlmasý.
    SPKn’nun 110 uncu maddesi

Ýliþkili taraftan olan alacaklara faiz tahakkuku iþleminde Tek-
    Art Ýnþaat’ýn karýnýn/malvarlýðýnýn 772.476 TL tutarýnda
    SPK inþallah BUCIM,de uygulanan düzenli kumpasýda göz önüne alýr da yýllardýr oynanan aracý kurumlarýn dan iþlemleri araþtýrýp suç teþkil eden büyük birþeyler bulup KAYYUM atarlar..?
    https://invst.ly/qbr2t
    Bu konuda hissedarlarýn birþeyler yapmasý gerekmezmi , hissedarlar nerdeyse hepsi hissediyor veya orda burdan diyor paylasiyor birþeyler döndüðünü , geçenlerde bu formda bahsettim elimdeki bu hissenin büyük bölümü aþaðý yukarý 25 yildir elimde bunca yýla göre büyük zarar , baþta da dediðim gibi hissedarlar birþey yapmaya dilerlerse ben de bunun içinde olurum , þahsen prosedürü bilmiyorum sadece Türkiye ya döndüðüm 2016 yýlýndan bir yýl civarý sonrasý cumhurbaþkanlýðýna yazý yazdým SPK ya iletildiðini söyleyerek kapanmýþ ti kendi açýmdan , hiç birþey yapilmassa bu hisseler artýk çocuklara kaldý bu fuyatlardan bunlarý satmakdansa filimin sonuna kadar beklenmeli diye düþünüyorum filimin sonunu goremessek diðer tarafta en azýndan öðreniriz kalýn saðlýcakla

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Türkiye/Ýstanbul
    Gönderi
    3,416
    Ne uzun bir flim seyret seyret bitmiyor .eee bu ********ler oldukça ..

beklenti için bu hissedeyim. olurda birileri almak ister diye. ömrüm yettiðince bekleyeceðiz. belki ömrümüzde yetmez

kim alýyor arkadaþlar.

Sayfa 619/790 ÝlkÝlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •