Sayfa 699/790 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749 ... SonSon
Arama sonucu : 6317 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    rüçhanın 1 in altında olacağını sanmıyorum zaten satan sattı artık bundan sonraki pozisyonu adamların stratejisi belirleyecek zaten piyasada dolaşan en fazla 50 milyon lot olabilir bu fiyatlara inmesinin sebebi alıcı olmaması rahatça hareket ediyorlar şirketin piyasa değeri 2 yıl içinde 1 milyar USD seviyesini geçebilir üstelik muhteşem bir 12 aylık bilanço gelecek
    İ.T 'nın BUCIM i borsa kotundan çıkarma yapma olasılığı her geçen gün artıyor. Neden Rüçhan 1-tl altında yapamaz diye düşünüyorsunuz bende buna hayret ediyorum. Adamın tek amacı toplaya bildiği kadar ucuza hisse toplamak. Fiyati aniden o kadar çok düşürdü ki elinde olanlar bile satıp bedellisine katılamasın diye. Rüçhan tahtasını da baskılayıp olabildiğince ucuza toplaması gerekmez mi ?

2.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    İ.T 'nın BUCIM i borsa kotundan çıkarma yapma olasılığı her geçen gün artıyor. Neden Rüçhan 1-tl altında yapamaz diye düşünüyorsunuz bende buna hayret ediyorum. Adamın tek amacı toplaya bildiği kadar ucuza hisse toplamak. Fiyati aniden o kadar çok düşürdü ki elinde olanlar bile satıp bedellisine katılamasın diye. Rüçhan tahtasını da baskılayıp olabildiğince ucuza toplaması gerekmez mi ?
    1 in altında olursa alıcılar rüçhana üşüşecektir gerçekten mal toplamak istiyorsa 1 in üzerine çıkaracaktır diğerlerini ekarte etmek için zamanında % 12 hisseyi 50 milyon USD ye almış birinden bahsediyoruz

3. kottan çıkarma olacağını sanmıyorum cemtaş zamanıda büyük bir yatırım yaptı rodayı satarak finanse etti şimdi para basıyor ve fiyatı 10 katladı ve hala 2 ye 3 e katlama potansiyeli var bunun sahibi olan buçimin 1 yıl sonraki fiyatını siz hesap edin sayın whinnigman siz daha önceki bedellilere katılmışsınız rüçhan pazarı nasıl oluştu kullanılmayan rüçhanlar nominal değerden düişük olmamak kaydıyla satılacak üstelik

4.  Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    kottan çıkarma olacağını sanmıyorum cemtaş zamanıda büyük bir yatırım yaptı rodayı satarak finanse etti şimdi para basıyor ve fiyatı 10 katladı ve hala 2 ye 3 e katlama potansiyeli var bunun sahibi olan buçimin 1 yıl sonraki fiyatını siz hesap edin sayın whinnigman siz daha önceki bedellilere katılmışsınız rüçhan pazarı nasıl oluştu kullanılmayan rüçhanlar nominal değerden düişük olmamak kaydıyla satılacak üstelik
    Ben diğer bedellilerde yüklü mal taşımadığımdan çok takibimde değildi. Sadece parasını yatırıp geçtim. Şimdi ise takip etmem kadar miktar oldu elimde bakalım neler olacak. Ama şunu unutmamak lazım İ.T faktörü hepimizi ters köşe yapacak potansiyele sahip, öyle bir şahıs ki; mızrak çuvala sığmasada, üstüne yeni bir çuval dikebilecek yeteneğe sahip tam bir Kayserili tüccar. Bu yüzden Rüçhan fiyatını 1 in altında bile açıklayabilir, kimseninde saldırası olmaz zaten kim kaldı ki…velhasıl ben beyin jimnastiği yapmaya çalıştığım için yazıyorum buraya. Karşımızdaki adam normal düşünen bir şahıs değil. En geç 1 aya çoğu şey belli olacak. Umarım küçük yatırımcılar kazanır.

5.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Ben diğer bedellilerde yüklü mal taşımadığımdan çok takibimde değildi. Sadece parasını yatırıp geçtim. Şimdi ise takip etmem kadar miktar oldu elimde bakalım neler olacak. Ama şunu unutmamak lazım İ.T faktörü hepimizi ters köşe yapacak potansiyele sahip, öyle bir şahıs ki; mızrak çuvala sığmasada, üstüne yeni bir çuval dikebilecek yeteneğe sahip tam bir Kayserili tüccar. Bu yüzden Rüçhan fiyatını 1 in altında bile açıklayabilir, kimseninde saldırası olmaz zaten kim kaldı ki…velhasıl ben beyin jimnastiği yapmaya çalıştığım için yazıyorum buraya. Karşımızdaki adam normal düşünen bir şahıs değil. En geç 1 aya çoğu şey belli olacak. Umarım küçük yatırımcılar kazanır.
    adam kendince çıkarına göre hareket ediyor hiçbir şirketinde banka kredisi kullanmıyor iyide yapıyor yoksa şirket devamlı bankaya çalışacak ben cemtaşda agyoda bizzat yaşadım ikiside iyi kazandırdı ky düşmanı değil bence buçim bir şehre malolmuş köklü bir şirket kafana göre hareket edemezsin tarman belli bir aşamadan sonra fiyata müdahale etmiyor örnek cemtaş buçiminde en geç 2 yıl içinde çift haneli rakamlara geleceğine inanıyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    adam kendince çıkarına göre hareket ediyor hiçbir şirketinde banka kredisi kullanmıyor iyide yapıyor yoksa şirket devamlı bankaya çalışacak ben cemtaşda agyoda bizzat yaşadım ikiside iyi kazandırdı ky düşmanı değil bence buçim bir şehre malolmuş köklü bir şirket kafana göre hareket edemezsin tarman belli bir aşamadan sonra fiyata müdahale etmiyor örnek cemtaş buçiminde en geç 2 yıl içinde çift haneli rakamlara geleceğine inanıyorum
    Arkadaslar anladigim kadariyla daha onceki bedelliye katilmissiniz.Hissenin performansi daha onceki sermaye arttirim surecinde nasil bir yon cizdi?Bunu yazarsaniz belki bu sermaye arttiriminada isik tutabilr,beklentilerimize cevap bulabiliriz.Genelde ayni egilim tekerrur eder.Bu acidan onemli;Konuya hakim arkadaslardan ricam bu.

7.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Arkadaslar anladigim kadariyla daha onceki bedelliye katilmissiniz.Hissenin performansi daha onceki sermaye arttirim surecinde nasil bir yon cizdi?Bunu yazarsaniz belki bu sermaye arttiriminada isik tutabilr,beklentilerimize cevap bulabiliriz.Genelde ayni egilim tekerrur eder.Bu acidan onemli;Konuya hakim arkadaslardan ricam bu.
    geçmiş fiyat verilerini inceledim ikisindede bölünme öncesi iyi prim yapmış bu seferinde bilanço tarihinin en iyi bilançosu olacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    geçmiş fiyat verilerini inceledim ikisindede bölünme öncesi iyi prim yapmış bu seferinde bilanço tarihinin en iyi bilançosu olacak
    Aslina bakarsaniz bende incelemistim.Benim cikarimim farkli oldu.Kimseyi etkilememek adina gorus belirtmedim.Begendigim bir sirket yinede ben yaklasik 2-3 ay sonra pozisyon alip uzun yillar beklemeyi planliyorum.Evdeki hesap carsiya uyacakmi acaba ? zaman gosterecek.Herkesin gonlunce olsun diyelim.

Sayfa 699/790 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •