Sayfa 774/790 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Emeğinize sağlık, hepsi somut olarak cevaplanması gerekiyor, şirketin zararı kimden kaynaklanıyorsa karşılanmalı, zamanında bitirmeyen şirket mi yoksa öyle bir protokol yapmamışsa yönetim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Sn.Kurtuluş, çok iyi yapmışsınız. Yatırımcılar olarak desteklenmesi gerekiyor. Ben şahsım adına üzerime düşeni bugün yapacağım. Beni endişelendiren diğer bir konu ise bu sene uygulanacak enflasyon muhasebesi nedeni ile çıkacak karların bilançoda baltalanması. Attıkları son kaptan sonra bende telefon açtım bana yatırımı tamamlamak için yurtdışından kredi arayışları olduğunu söylediler. Bedelli ve bedelsiz hakkında bilgi vermekten kaçındılar. Ama şunda hemfikirim İT nedense denetleme mekanizması olarak gördüğümüz SPK’yı ya parmağında oynatıyor yada kokuşmuş bir kurum olmanın gereğini yapıp yaşananlardan bir haber. Bu yüzden sayın kurtuluş gibi cimer & spk & sosyal medya gibi yerlerde sesimizi çıkarma vaktimiz çoktan gelmiş de bizim de uğrumuzda değil durumu ortaya çıkıyor. Hadi beyler eller taşın altına lütfen …. Şeffaflık için yazın, yazdırın…!

3. 2013 yılında yaklaşık yüzde 10 hisseyi duraner turizm i satın alarak ele geçirdi İ.Tarman.Hisse alış fiyatı açıklanmamış idi bildiğim kadarıyla.3 dolar diye duymuştum.10 yıl geçti aradan.Bir sürü yatırım yapıldı.Roda liman hisseleri cemtastan 80 milyon dolara alındı.Cemtas şimdi o zamanın çemtasi değil üstelik.
    Hisse simdi 2.58 dolar.Daha çok yolu var.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,426
    Keşke haberler ile bizim isteklerimiz ile hareket etse ..i.t planını sadece kendi bilir..tecrübe ile sabittir...

SM-M346B2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Sn.Kurtuluş, çok iyi yapmışsınız. Yatırımcılar olarak desteklenmesi gerekiyor. Ben şahsım adına üzerime düşeni bugün yapacağım. Beni endişelendiren diğer bir konu ise bu sene uygulanacak enflasyon muhasebesi nedeni ile çıkacak karların bilançoda baltalanması. Attıkları son kaptan sonra bende telefon açtım bana yatırımı tamamlamak için yurtdışından kredi arayışları olduğunu söylediler. Bedelli ve bedelsiz hakkında bilgi vermekten kaçındılar. Ama şunda hemfikirim İT nedense denetleme mekanizması olarak gördüğümüz SPK�yı ya parmağında oynatıyor yada kokuşmuş bir kurum olmanın gereğini yapıp yaşananlardan bir haber. Bu yüzden sayın kurtuluş gibi cimer & spk & sosyal medya gibi yerlerde sesimizi çıkarma vaktimiz çoktan gelmiş de bizim de uğrumuzda değil durumu ortaya çıkıyor. Hadi beyler eller taşın altına lütfen �. Şeffaflık için yazın, yazdırın�!
    Bu ölçekte bir projede işin zamanında yetiştirilmemesi mutlak surette cezai şarta bağlanır.
    Müteahhit firmadan bu kapsamda bir tazminat alınmadıysa bunun arkasında iyi niyet yoktur.
    Sonra 90 milyon dolara projelendirilen işin 160 milyon dolara çıkması olacak şey değil.

İT'in bu artışın sebebini kalem kalem ortaklarıyla paylaşması lazım.
    Ancak bunlar ısrarlı taleplerimize kulak tıkamaya devam ediyorlar.
    KY ların bir araya gelip bir avukat tutarak bunlardan hesap sormasından başka bir yol görünmüyor.
    Böyle bir girişime katılmak isteyen olursa birlikte hareket edebiliriz.

M2102J20SG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : koza67; 28-02-2024 saat: 20:28.

6. Yatırım projesinde taşeron değişikliği olmuş gayet normal.Bucim in borsada oluşan fiyatını etkilemezki bu.Cimentolar içinde en bedavası.konya çimento olmuş 1 milyar 600 milyon dolar.Tamam bu fiyat şişikde bucim onu çemtas ve roda liman eşliğinde 3 e katlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    2013 yılında yaklaşık yüzde 10 hisseyi duraner turizm i satın alarak ele geçirdi İ.Tarman.Hisse alış fiyatı açıklanmamış idi bildiğim kadarıyla.3 dolar diye duymuştum.10 yıl geçti aradan.Bir sürü yatırım yapıldı.Roda liman hisseleri cemtastan 80 milyon dolara alındı.Cemtas şimdi o zamanın çemtasi değil üstelik.
    Hisse simdi 2.58 dolar.Daha çok yolu var.

Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Bu arada arkadaşım internette dolaşırken Bursa çimento azınlık hisselerinin bulunduğu Duraner Turizmi 2013 yılında İ.Tarmana Garanti Yatırımın araçılık yaparak 50 milyon ABD$ dolara satmış. aşağıda verdiğim inkte mevcut.

https://www.garantiyatirim.com.tr/.....d2-421e-9d44-2...

''Yatırım tavsiyesi değildir.''
    linkte hata veriyor birde burdan deniyelim

https://i.hizliresim.com/nJgYZ5.png

https://hizliresim.com/nJgYZ5
    Ben yıllar önce bu satışla ilgili haberi paylaşmıştım Garanti Yatırım Aracılık yapmıştı 50 Milyon Dolar karşılığında satın almıştı hızlı resim linkini açarsanız görürüsünüz.
    27.09.2017 tarihinde forumun 211 nolu sayfasında paylaşmıştım

8. Doğru hatırladım şimdi.13.6 milyon hisse adedi 3.67 dolar ediyor.
    Tarman yıllarca topladı hisseleri Duraner leri bilek güreşinde yendi.Fakat Gökşenler dayandı ve dayanıyor hala!İsteseler bugün Tarman alır hisseleri Duranerler dem 3.67 dolara almış 10 sene evvel hisse şuan 2.58 dolar/adet.
    Ben yıllar önce bu satışla ilgili haberi paylaşmıştım Garanti Yatırım Aracılık yapmıştı 50 Milyon Dolar karşılığında satın almıştı hızlı resim linkini açarsanız görürüsünüz.
    27.09.2017 tarihinde forumun 211 nolu sayfasında paylaşmıştım

Sayfa 774/790 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •