Sayfa 144/790 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by sanacasta Yazıyı Oku
    Geçen hafta bir miktar kazanıp çıkış yapmıştım. Dayanamadım yine bir miktar aldım bakalım.Bu hissenin tekniği çok hoşuma gidiyor.
    merak ettim kağıt iki aydan beri 5,80 6,10 arsaında geziniyo hoşunuz giden kısım nedir acaba trade dersen o kadar hacimli bir tahta değil
    ytd deli saçmasıdır

2.  Alıntı Originally Posted by sanacasta Yazıyı Oku
    Geçen hafta bir miktar kazanıp çıkış yapmıştım. Dayanamadım yine bir miktar aldım bakalım.Bu hissenin tekniği çok hoşuma gidiyor.
    teknigi düşerken çalışıyor yükselirken izleme takdigi kullanıyor..hakettigi rakkamlar buraları degil fakat tarman,ın işi hisseyi rahat bırakmıyor bıraksa idi çoktan ikili rakkamları konuşuyor olurduk..
    hayırlı olsun ve hoş geldiniz..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. deutche miniminnacık sata sata indirdi 200 binlere malını aslında bir dostluk mal var elinde ama iyice bitirdi malı bakalım o 200 nereye gidecek?

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    merak ettim kağıt iki aydan beri 5,80 6,10 arsaında geziniyo hoşunuz giden kısım nedir acaba trade dersen o kadar hacimli bir tahta değil
    Kullandığı teknik TL bazında bir impulse, USD bazında bir leading diagonal görüntüsü içinde... Hacim bir çok ayı piyasasında olan durumdan farksız değil.

5.  Alıntı Originally Posted by sanacasta Yazıyı Oku
    Kullandığı teknik TL bazında bir impulse, USD bazında bir leading diagonal görüntüsü içinde... Hacim bir çok ayı piyasasında olan durumdan farksız değil.

ortak bizim ayu tarman yani patron bizim elilot,u o nasıl görüyordur..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. Arkadaşlar Merhaba;
    Uzun zaman sonra borsaya dönüş yaptıktan sonra bir iki ay önce BUCIM alıp sonra satıp günlükçülüğe dönmüştüm. Bana göre olmadığını görüp bugün itibariyle orta-uzun vadeli olarak BUCIM e geri döndüm. Forumu takip ediyorum. Bu dönüşümde bir etken de burada iyi niyetle paylaşım yapan arkadaşlar oldu. Sohbetiniz çok hoş. Beni de aranıza alır mısınız? Bir arkadaşım bucim in beklentilerini şöyle bir özetleyebilirse çok sevinirim. Herkese merhabalar.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. hadi iyisiniz ben sattım diye nerelere gelmiş kağıt..
    ben bildiğiniz gibiyim

bucim yerine aldığım kağıt ekside..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

8. sayın acemi alalımmı biraz düşürelim hisseyi
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Sayfa 144/790 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •