Sayfa 740/790 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750 ... SonSon
Arama sonucu : 6318 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Elimde çemtaş olsaydı,tam tersini yapar şu anda ondan çıkar Buçim e geçerdim.Çünkü Buçim geride kaldı.y.t.d
    dediğinizi cemtaş 80 olduğunda bucim i 6,5 liradan alıp denemeyi düşünüyorum.

2. Bunu da gördük ya, tahtayı bozanlara ceza kesilince tahta göçtü, hayret bir şey.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bunu da gördük ya, tahtayı bozanlara ceza kesilince tahta göçtü, hayret bir şey.
    Belkide başka bir hesaptan yine bildiğini yapıyor.85 milyonluk ülke bitmez kumarbazlar,hırsızlar başkalarında olabilir.İ.T kendisinde olabilir bilemeyiz.Akşam kapanışı görelim nasıl olacak?

4. Bizim yaptığımız destek kadar tahtasına destek olsa bugün böyle düşmezdi tahta, Cuma 5.92 gördü bu hisse.
    Neyse izlenecek bir durum yok, akşama bakmak yeterli, tahtanın durumu iyi görünmüyor şimdilik, kötülere ceza kesildi ama daha kötüleri geldi galiba.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    dediğinizi cemtaş 80 olduğunda bucim i 6,5 liradan alıp denemeyi düşünüyorum.
    Bellide Sayın Whiningman Buçimden Çemtaşa geçiş yapmıştır.Öyleyse kendisine hayırlı olsun.Oda hissenin emektarlarından birisi.

6.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Bellide Sayın Whiningman Buçimden Çemtaşa geçiş yapmıştır.Öyleyse kendisine hayırlı olsun.Oda hissenin emektarlarından birisi.
    henüz tam manası ile geçiş yapmadım %20 bucim (eskiden ahım olan bir miktar payım var), %80 cemtaş ile yola devam taki hislerim 80 e goturene kadar

7.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Cemts'ın %57'si, Roda Liman, beton ve çimento fabrikasına sahip, normalde Cemts'dan kat be kat gitmesi lazım ama sanırım sermaye büyklüğünden dolayı biraz hantal kalıyor. Açıkçası bu f/k ile fazla sürünmemeli her iki şirket de.

8.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    henüz tam manası ile geçiş yapmadım %20 bucim (eskiden ahım olan bir miktar payım var), %80 cemtaş ile yola devam taki hislerim 80 e goturene kadar
    Bucim de butun gostergeler pozitif ancak tek engeli tahtada cok yuklu miktar mal(530milyon lot) var. Tahtası çok ağır İt parmaklamaz ise kaplumbağa gibi ilerler. kendisininde kısa vadede (6 ay) fiyatının cokta umrunda olacagını dusunmuyorum

Sayfa 740/790 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •