Sayfa 732/790 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Durumun Farkındayım,
    Kontrolü daha fazla ellerinde tutamayacakları bir döneme yaklaşmakta olduğumuzu vurguladım.En azından bu fiyatlarda değil,daha yukarılara çekmek zorunda kalacaklar demek istedim.
    insallah insallah hepimiz icin iyi olur ac gozlu olmasa onun icinde iyi olur ama maalesef

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
    Hisse yukarı gitmeye istekli fakat malum zat izin vermiyor.Hemen tepesine biniyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Hisse yukarı gitmeye istekli fakat malum zat izin vermiyor.Hemen tepesine biniyor.
    İşlemlerin incelenmesi için topluca suç duyurusunda bulunmak lazım.Bu adam başka türlü yola gelmeyecek

4.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    İşlemlerin incelenmesi için topluca suç duyurusunda bulunmak lazım.Bu adam başka türlü yola gelmeyecek
    bu kisi icin ozellikle uc bedelli de o kadar cok sikayet eden biliyorum ki spk , cimer falan , hic sonuc alindigini gormedim , bir ara yazdim ya minareyi calan kilifi kilifi hazir etmistir , hesaplari incelese mesela , bir cok insan uzerinden alinip satildigini saniyorum kendi adina alip satamayacagi icin , cokda isin icini biliyorum dersem yalan olur fikir yurutuyorum sadece , tehlikeli bir durum olsa bu i.t zannetmem bu ise girsin , bundan dolayi nitelikli dolandirici diyorum

5. Hisse hep 5.30'lardan dönüyor veya üstüne çıkmasına izin verilmiyor, ne var orada acaba, direnç falan mı var.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by Gentootr Yazıyı Oku
    bu kisi icin ozellikle uc bedelli de o kadar cok sikayet eden biliyorum ki spk , cimer falan , hic sonuc alindigini gormedim , bir ara yazdim ya minareyi calan kilifi kilifi hazir etmistir , hesaplari incelese mesela , bir cok insan uzerinden alinip satildigini saniyorum kendi adina alip satamayacagi icin , cokda isin icini biliyorum dersem yalan olur fikir yurutuyorum sadece , tehlikeli bir durum olsa bu i.t zannetmem bu ise girsin , bundan dolayi nitelikli dolandirici diyorum
    Bu formda en eskilerden biriyim 2016 yılından beri bu hissedeyim borsada birçok patron yatırım adı altında ky yatırımcıyı soydu ama bucimde durum farklı ortada gerçek bir yatırım var ve bedellinin yarısı İsmail TARMAN nın cebinden çıktı yapılan yatırım euro olduğu için kur riski almamak için yapıldı keşke ilk yatırım kararı aldığında bedelli oranını fazla yapsaydı o zaman kur 9 TL ikinci yaptığında ise 15 tl şuan 19 TL Batı söke kur 3 TL olduğu zaman yatırıma başladı durum orta sonradan bedelli sermeye artuşı yapmasına rağmen bir türlü işin içinden çıkamıyor biz 3 yıl sıkıntı çektik ama artık bu yıldan ibaren temettü almaya başlarız diye düşünüyorum son zamanlarda gün içinde çok güzel al sat fırsatı veriyor ama uzak durmak lazım patron kayserili eğer 5 TL hissede günlük 20 kademelik fırsatı veriyorsa iyi düşünmek lazım bucim benim gözümde geleceğin Hektaşı ve Sasası gibi olacak
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,421
    Hey gidi günler zaman akıp geçiyor. Yatrım 2023 mart ayında devreye alınacak.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Bu formda en eskilerden biriyim 2016 yılından beri bu hissedeyim borsada birçok patron yatırım adı altında ky yatırımcıyı soydu ama bucimde durum farklı ortada gerçek bir yatırım var ve bedellinin yarısı İsmail TARMAN nın cebinden çıktı yapılan yatırım euro olduğu için kur riski almamak için yapıldı keşke ilk yatırım kararı aldığında bedelli oranını fazla yapsaydı o zaman kur 9 TL ikinci yaptığında ise 15 tl şuan 19 TL Batı söke kur 3 TL olduğu zaman yatırıma başladı durum orta sonradan bedelli sermeye artuşı yapmasına rağmen bir türlü işin içinden çıkamıyor biz 3 yıl sıkıntı çektik ama artık bu yıldan ibaren temettü almaya başlarız diye düşünüyorum son zamanlarda gün içinde çok güzel al sat fırsatı veriyor ama uzak durmak lazım patron kayserili eğer 5 TL hissede günlük 20 kademelik fırsatı veriyorsa iyi düşünmek lazım bucim benim gözümde geleceğin Hektaşı ve Sasası gibi olacak
    Yatırım Tavsiyesi Değildir
    benim sirket yatirim veya sirketin kendisi ile bir olumsuz dusuncem yok , bursa cimentonun bursada kapali carsida kuyumcularin altin gibi alip sattigi halinden beri bildigim yavas yavas topladigim hatta hisselerin bir bolumu elimde idi sonrada araci kuruma hesabima gecirdim ( yaklasik 1999 yilindan beri ) , hehalukarda sirketin hisselerini elinde tutan sahsin cok durust oldugunu soyleyemem , bu hissenin baskilanmasi uc bes yillik suregelen degil , bu sahsin bu hisseye girdigi yaklasik 22 yil ( tam yili hatirlayamiyorum yaklasik ) onceden beri devam ede gelen kucuk yatirimcisini belki borsada en cok madur eden olsa sasmam ! adam borsa ci ben inaniyorum bunca sene al satlar ile maliyeti eksilerde , biri derse ki bu sahsin boyle bir durumu yok asla inanmam , cunki mevzuu cok uzun yillardir devam ediyor , yanilmiyorsam 22 yil onceleri roportajinda bir cimento fabrikasi sahibi olma isegim var diyordu o zamanindan beri biliyorum , sirketin degeri dusuncene oldugu gibi katiliyorum , yerini topragini binalarini hatta cemtas fabrikasinin yakininda yim , roda limani oyle , cemtas bucum ve roda sadece arazileri bile bursada cok degerli yerler ve gercek degerleme yapildigini sanmiyorum , herneyse elbet degrini birgun bulacaktir , ama erken ama gec , benim en cok canımı sıkan halka acik bir sirketin usulsuz yollar ile yatirimcisi madur edilerek yonetilmesi ve buna goz yumulmasi ki , yukarda dedim adam nitelikli spk ninda yapacagi biryere kadar ,ki bilmiyorum tabii birsey yapildimi yapilmadimi , temettu ise hic umrumda degil ortagi oldugumu sirket degerinde olsun yatirimcisini usulsuzce magdur etmesin ollar zaten otomatikman olur

Sayfa 732/790 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •