Sayfa 722/790 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Tahtacı efendi aklınca beklenti bitti dağılın diyor. Kimi döker kimi dökemez bilmem ama benden sadece babayı alır.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

.çok çok küçük bir pay da olsa ben de en az 1 yıl burdayım üstadım.. kesinlikle ytd
    https://www.youtube.com/shorts/dBXRuFuD-hg
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Uzun zamandır forumda yazmıyordum. Twitter'da teknikçi bol ama dişe dokunur bilgi paylaşan nerdeyse yok gibi. Forum gibisi yok!
    İnşallah kıymeti yeniden anlaşılır.
    Bucim'e baktım. Karlılık süper gidiyor. Geçen çeyrekten markaja almıştım ama elimde başka hisseler olduğundan ortak olma imkanım olamamıştı. 1.70'lerde çok güzel fırsat vermişti. Kısmet bugüneymiş.
    Bugün baktım bu bilaço ile hisse taban oluyor. Dayandım desteğe. hem yukarıdan hem de tabandan aldım bakalım.
    Şirket seneye bu dönemler bitecek olan, neredeyse 2 milyat TL'lik yatırım yapıyor. Yarıya yakın yatırımı bitirmiş bile.
    Karlılık ve giderlerde iyileşme bekleniyor.
    Ortağı Cemtş zaten dillere destan.
    Aynı grubun iki şirketine yatırım yapmak istemezdim ama Bucim'i ucuz görünce dayanamadım.
    Bedelli hikayesi biraz hırpaladı sanırım ama başka türlü bu kadar ucuz da kalamazdı her halde.
    Umarım tüm ortaklarla birlikte kazanırız.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

4. Tabandan ben de bir miktar aldim.
    100000 Lot paketlendi.
    Tahta yapiciya teşekkürler

Bu arada şirketler geçen yıla nazaran satış ve karlılıkta rekorlar kırıyorlar. %100 altında satış ve kar getireni dövüyorlar desek yeridir.
    Bugünkü endeks düşüşü ABD kaynaklı, enflasyon artıyor. Faizlerin de hızlı artacağı öngörülüyor.
    Ama bizim şirketler zaten kaç yıldır dayak diyor. Bu ortamda çok uygun kaldı senetlerimiz ve borsamız. Bir arkadaş uzun vade ortalaması 10 FK. Bugün 7 FK'dan işlem gördüğünü belirtmiş. Belki dünyadaki ender ucuz borsalardan biriyiz.
    Enseyi karartmadan, iyi şirketlerde beklemeye devam...
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
    Genelde fazla yazan cizen olmasi (pozisyon alinmasi) durumlarinda tahtayi yapan onlari dokmeye calisir.Basarili oluncaya kadar inatla hisseyi yatay veya asagi yonlu baskilar.Bu sebepten bazen cali arkadasindan sessizce izlemek en iyisi.

Piyasanin bozmasi durumunda 2,10-11 de ikili dip yaptirma cabasina girebilir. Bence panik yapmadan biraz orta ve uzun vadeli bakmak lazim.
    Son düzenleme : OZDEMIR1; 12-05-2022 saat: 12:48.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Bence once turkceye cevirmeniz lazim.

Sayfa 722/790 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları