Sayfa 617/789 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon
Arama sonucu : 6307 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

sevgili sulzer ,

çok güzel ifade etmişsin. benim bu kağıtta olmamın tek sebebi eğer satılırsa ederinin şuandaki değerinin çok üstünde olduğunu düşünmemdir. yoksa ihracat yapacak satışlar artacak vs haberleri benim pek dikkatıimi çekmiyor.

umarım beklenen günlere değer.

2. son olarak neden Y.K.T ertelenmez ..?
    yönetime bakıyoruz hepsi 70 yaş üstü ..
    herhalde kimsenin katılıp kalay yapmalarını istemiyor gelinen durum malum..
    şu CORONA,lı zamanı inşallah kıssa zamanda ülkemiz ve milletimizin atlatması dilegi ile hoşça kalın..
    şu günlerde ky için paranızı kaybedin fakat saglıgınızı kaybetmeyin .... yönetim içinde tam tersi ..?
    az milletin ahını almadılar bu dünyada işleri işde ya ahirette ne olacak herhalde ky hakkını helal eden bu gidişle çıkmayacak yüce ALLAH ne diyor neyle gelirsen gel afedebilirim ufkum geniştir... yalınız KUL hakkı ile gelme ...? herhalde bunu tarmanlar ve gökçenlerde biliyorlardır ...?
    ZIR-DELİ Y.T.D

3.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    son olarak neden Y.K.T ertelenmez ..?
    yönetime bakıyoruz hepsi 70 yaş üstü ..
    herhalde kimsenin katılıp kalay yapmalarını istemiyor gelinen durum malum..
    şu CORONA,lı zamanı inşallah kıssa zamanda ülkemiz ve milletimizin atlatması dilegi ile hoşça kalın..
    şu günlerde ky için paranızı kaybedin fakat saglıgınızı kaybetmeyin .... yönetim içinde tam tersi ..?
    az milletin ahını almadılar bu dünyada işleri işde ya ahirette ne olacak herhalde ky hakkını helal eden bu gidişle çıkmayacak yüce ALLAH ne diyor neyle gelirsen gel afedebilirim ufkum geniştir... yalınız KUL hakkı ile gelme ...? herhalde bunu tarmanlar ve gökçenlerde biliyorlardır ...?
    Ahiretle ile iş ilişkisi, adem elmayı yediğinde bitti. Sonrasında her şey mübah o yüzden hiçbir şey olmaz onlara, sen bence hakkını helal et neme lazım, hakkını her ne olursa olsun helal etmeyenler ve kin tutanlara öte tarafta yer yok Sülzer kardeş

4.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Ahiretle ile iş ilişkisi, adem elmayı yediğinde bitti. Sonrasında her şey mübah o yüzden hiçbir şey olmaz onlara, sen bence hakkını helal et neme lazım, hakkını her ne olursa olsun helal etmeyenler ve kin tutanlara öte tarafta yer yok Sülzer kardeş

elma ile armutu karıştırmısın ..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. onun ********lere ne bu dünyada nede ahirette helal edemeyiz, köpek köpekliği yaptığı sürece biz nasıl ağlıyorsak onun sülalesi çeksin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,405
    Burda İ.T ve Gökçen gibi köpekleri kimse savunma durumunda kalmasın bu yapılanlar yedi sülalesinden çıkınca burda büyük bir zevkle paylaşım yapıcam.su testisi şu yolunda yıkılacak sınız.kaçış yok...

7. Nasıl bir şirket bu! çok kötü bir websitesi var.

8. kayserili ve konyalı şirketlerin hisselerinden uzak durmak lazım,mış :bunlar şirketlerine halka arz edip yatırım yapanları arpalık olarak bakan vampir olarak bakmak lazım : insan bir kerede hisselerine sahip çıkmazlarmı soyguncu olandan fazla birşey beklememk lazım bu hissedeki parayı unutuyorum ve çocuklara miras bırakıyorum ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 617/789 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •