Sayfa 691/790 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741 ... SonSon
Arama sonucu : 6314 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Bsoke bile 3 TL.den işlem görüyor, bsoke özkaynakları eksiye düşmüş, kâr yok zarar olan bir firma, bsoke 3 TL.ise, BUCİM 15 TL.olmali, 3.5 TL.ye BUCİM olmaz, er-geç değerini bulacaktır, hissenin %80 toplu olmasi çok güzel, beklediğim sermaye artırımı ile hareketlenecektir,
    Yatırım tavsiyesi değildir,

2. 7 TL.hedef fiyat

3. BUCİM satılacak olsa örneğin, İ.T. efendi Pd/Dd değeri 4 gibi satar, Pd/Dd degeri 4 olsa hisse fiyatı 8,8 TL., 3 olsa pd/dd değeri, 6.6 TL. 3 'ün biraz üstü olsa 7 TL.olur hisse fiyatı, bence İ.T. bu firmanın PD/DD değerini 5 olarak hesapliyordur en az, böyle olunca da 11 TL.yapar hisse fiyatı, piyasa şartlarında zaten Pd/Dd değeri 3 üzerinden fiyatlanmalı en az,
    7 TL.hisse fiyati benim hedefim zaten,
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Tarman Grup ne oldu size ya? Sahip çıkın hissenize, Citi deutsche, credit alır elinizden emziginizi

5. Bırakın ağlamayı.senet fiyatı Roda Limanını bile karşılamıyor.Ben her fırsatta mal alıyorum.

6. Tüm varlıkları 1 milyar TL den işlem görüyor.Benim hesabıma göre bu varlıklar 5 milyar TL.yapın hesabını.Patronlar akılları sıra bıktırarak mal toplayacak kar.mesele bu.Dal ulen dal.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bir taraftan modernizasyon yatırımı devam ediyor.Buradan elde edilecek muazzam verimlilikle BUCİM ihracat da yapacaktır elbet.Enerjide gerçekleştireceği prekalsinasyon yatırımı muazzam bir tasarruf sağlayacaktır.Bir taraftan Cemtaş,bir taraftan Roda...BUCİM'e para yağacak.Aptal spek hala ucuz mal peşinde.Sen biraz aşağıya sal da biraz daha toplayayım.

8. Malin %80 i toplu ama spek efendi hala bokunu deşen tavuk gibi davranıyor, la mal darı ambarı önünde, sen bokunda arpa arıyon, 3.50 TL.ye BUCİM olmaz dedik, ilkokul bebeleri bile anladı sen mal bir türlü anlamadın, daa ne diyem ben, alurun ha tüm malı,

Sayfa 691/790 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •