Special Days Image
Sayfa 633/789 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 6312 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Son zamanlarda Alnus hacimli bir şekilde işlem yapmaya başladı bu yapılan işlemler tamamen karşılıklı ve alğıya yönelik daha önce yazmıştım Zeytin misali biz ky tahrik edip Alnus aldıysa nasıl olsa geri satacak izlenimi yaratarak elimizdeki hisseleri verip 10 kademe alttan almak için bizi tahrik etmeye çalışıyor Dün çimentolara alış gelince özellikle Phılıpcapital ve Y.Kredi gelen ky. kovmak için adeta yırtındılar alış yaptıkları kademeye bir yandan satış yazarak kademenin kalmasına bir türlü fırsat vermediler ve malesef başardılar. Kim ne algısı yaratırsa, yaratsın etrafınızda bulunan borsadan anlıyan veya anlamayan dünkü borsacıların bile Bucim' den bir cacık olmaz diyenlere kulaklarınızı kapatın bu yol uzun ve dikenli bir yol olsa bile sonunda beklediğimize değecek büyük bir fırsat var.

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir''

2.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Son zamanlarda Alnus hacimli bir şekilde işlem yapmaya başladı bu yapılan işlemler tamamen karşılıklı ve alğıya yönelik daha önce yazmıştım Zeytin misali biz ky tahrik edip Alnus aldıysa nasıl olsa geri satacak izlenimi yaratarak elimizdeki hisseleri verip 10 kademe alttan almak için bizi tahrik etmeye çalışıyor Dün çimentolara alış gelince özellikle Phılıpcapital ve Y.Kredi gelen ky. kovmak için adeta yırtındılar alış yaptıkları kademeye bir yandan satış yazarak kademenin kalmasına bir türlü fırsat vermediler ve malesef başardılar. Kim ne algısı yaratırsa, yaratsın etrafınızda bulunan borsadan anlıyan veya anlamayan dünkü borsacıların bile Bucim' den bir cacık olmaz diyenlere kulaklarınızı kapatın bu yol uzun ve dikenli bir yol olsa bile sonunda beklediğimize değecek büyük bir fırsat var.

Benimde hisselerim var ama hiç senin gibi saplantılı olamadım. Benden sana tavsiye bu düşünce şekli sana büyük zararlar verir. Bucimin taki bugüne kadar geğtiği yol zaten dikenli ve zorlu gözüküyor. Sen sanıyormusun ki ? İT amcamız 3-5 yıla asfalta çıkacak. Adamın tarzı bu asfaltı felan unut. Al temettunu yat aşağıya, fazla kendini üzme

3.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Benimde hisselerim var ama hiç senin gibi saplantılı olamadım. Benden sana tavsiye bu düşünce şekli sana büyük zararlar verir. Bucimin taki bugüne kadar geğtiği yol zaten dikenli ve zorlu gözüküyor. Sen sanıyormusun ki ? İT amcamız 3-5 yıla asfalta çıkacak. Adamın tarzı bu asfaltı felan unut. Al temettunu yat aşağıya, fazla kendini üzme
    Benim yazdıklarımdan neden rahatsız oldun sen ve senin gibiler in tavsiyesine ihtiyacım yok kendime göre borsa bilgim ve tecrübem var bendeki saplantı değil bucim gün yüzüne çıkarılmayı bekleyen bir altın madeni değerinde olduğunu keşfettiğim için buradayım. bir bakmışsın asfalta gerek kalmamış bir helikopter gelip alır yılların önemi yok zaman su gibi akıp gidiyor 4 yıldır bu hissedeyim hedefime ulaşana kadar da gitmeye niyetim yok imkanlarım dahilinde almaya çalışacağım bugünkü şartlarda bankaya 100 bin yatırırsan 5 yılda sana getirisi ortalama 70 bin TL olur ama bugün 100 bin TL 'ye bucim ( 23,650 Lot ) alırsan bu paranın 5 yıl sonra 1,000,000 TL olabilme ihtimali var bu kazancı elde etmek için o dikelli yolda yürümeyi göze almışım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,413
    Bu gün ki kurum şeker aldıkça aldı sonrada erimeye başladı 620 bin lot döndü yürüdü gitti patron kurumları is taci ykb ak karşılıklı islere devam bizim için en hayırlısı itin malvarlığına varlik fonu el koymasıdır incir yaprağı ile dolaşsın pust derim nokta

5.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Benim yazdıklarımdan neden rahatsız oldun sen ve senin gibiler in tavsiyesine ihtiyacım yok kendime göre borsa bilgim ve tecrübem var bendeki saplantı değil bucim gün yüzüne çıkarılmayı bekleyen bir altın madeni değerinde olduğunu keşfettiğim için buradayım. bir bakmışsın asfalta gerek kalmamış bir helikopter gelip alır yılların önemi yok zaman su gibi akıp gidiyor 4 yıldır bu hissedeyim hedefime ulaşana kadar da gitmeye niyetim yok imkanlarım dahilinde almaya çalışacağım bugünkü şartlarda bankaya 100 bin yatırırsan 5 yılda sana getirisi ortalama 70 bin TL olur ama bugün 100 bin TL 'ye bucim ( 23,650 Lot ) alırsan bu paranın 5 yıl sonra 1,000,000 TL olabilme ihtimali var bu kazancı elde etmek için o dikelli yolda yürümeyi göze almışım

Allah gönlüne göte versin kardeşim ne rahatsızlığı ölmez sağ kalırsak hatırlatırım yazdıklarını. 10 sene önce senin yolundan gidenlerinde hali ortada sana sat yada al diyen yok. Hayal kurmakta hayatın gereksinimi yolun açık olsun havada da yerde de

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,413
    Duraner Turizm, şirketi satma nedeni ile elinde bulunan 13.6 milyon adet Bursa Çimento hissesini, Bursa Çimento'nun ortağı*İsmail Tarman'a sattı. Böylece Tarman'ın Bursa Çimento'daki payı yüzde 39.82'ye yükselmiş oldu. Şu anki pay orani % 45.63 sene 2013

halen %50 yi geçemediler ve çağrı yapmıyorlar.modern hırsızlar devran doner sizide öperler demedi deme it ve gökçen sonrada dikerler.

7. 10 yıldır bucim yatırımcısıyım.Hisse izmir istanbul otoyolu yapımı zamanında 100.000 kar etmişti.O zaman bile 5 tl civarındaydı fiaytı.
    Büyük patrona hissenin maliyeti 2.5/3 dolardan aşağı değil.en yüksek karlarda bile hisse gerçek fiyatına ulaşamadı.Bizim hayal vrya tahmin ettigimiz fiyatlara gelmeden evvel patron bile satabilir hisselerini.Bence hayatının pişmanlıgını yaşıyor olabilir.Kar yok.Yatırım yok.Çemtaş olmasa perişan durumda.Bu hissede hedef fiyata (5 dolar)ulaşmaya ömür yetmez diye düşünüyorum.İçinde bulunduğumuz konjönktürde inşsatta da bir hareket uzun yıllar beklemiyorum.
    Hisseleri 10 yıldır bekledigim için satmıyorum.Artık çocuklara bırakacağız..

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    10 yıldır bucim yatırımcısıyım.Hisse izmir istanbul otoyolu yapımı zamanında 100.000 kar etmişti.O zaman bile 5 tl civarındaydı fiaytı.
    Büyük patrona hissenin maliyeti 2.5/3 dolardan aşağı değil.en yüksek karlarda bile hisse gerçek fiyatına ulaşamadı.Bizim hayal vrya tahmin ettigimiz fiyatlara gelmeden evvel patron bile satabilir hisselerini.Bence hayatının pişmanlıgını yaşıyor olabilir.Kar yok.Yatırım yok.Çemtaş olmasa perişan durumda.Bu hissede hedef fiyata (5 dolar)ulaşmaya ömür yetmez diye düşünüyorum.İçinde bulunduğumuz konjönktürde inşsatta da bir hareket uzun yıllar beklemiyorum.
    Hisseleri 10 yıldır bekledigim için satmıyorum.Artık çocuklara bırakacağız..

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Keşke patron bir an önce satsa zaten benim bu hissede hedefim ve beklentim patronun satması merak etme bizim kayserili öyle ucuza vermez İsmail TARMAN yıllar önce bir röportajında elinde %10 hisse olmasına rağmen yönetim kuruluna giremediğini hisselerini 20 yıl satmayacağini noterden taahhütte bulunacağını teklif etmesine rağmen yönteme alınmadığı siteminde bulunmuştu şimdi başkanlık koltuğuna oturdu 20 yılın dolmasına fazla bir zamanda kalmadı
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

Sayfa 633/789 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •