Special Days Image
Sayfa 581/790 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon
Arama sonucu : 6314 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Yarın yada cuma gunu 6.50 yi görecek gibi bir hali var.
    Kapanışa doğru yaptığı hareket güzeldi.
    Afyondan çıkanlar benim gibi şimdi yeni çimento kağıdı arıyordur muhtemelen şu sıralarda.
    6.06 üzerindeki kapanışlar teorinizi destekler ve 7.xx olma ihtimali gözüküyor şayet buraları olursa 2. teorim olma olasılıgı başlar..?
    İ.T ve avanileri bakalım ne yapacaklar ..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Çimentocular birleşmiş.
    Hisseleri Borsa İstanbul'da işlem gören 5 çimento şirketi, birleşme işlemi için görüşmelere başlama kararı aldı. Konuyla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamaya göre, Adana Çimento (ADANA - ADNAC - ADBGR), Aslan Çiento (ASLAN), Mardin Çiemento (MRDIN), Ünye Çimento (UNYEC) ve Bolu Çimento (BOLUC) yönetimleri, şirketlerin stratejik planları ve çimento sektöründeki hedefleri göz önüne alınarak birleşme niyetiyle görüşmelere başladı.
    Son düzenleme : BEKİR45; 13-12-2019 saat: 20:30.

sessizce beklemeye devam ediyorum dostlar

4.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    sessizce beklemeye devam ediyorum dostlar
    bekleyen derviş muradına ermiş :
    yada bekleye bekleye gebermiş : BUCIM ve İ.T
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. 100 milyon dolara Bucimmi olur.Külahıma anlatsın anlatan.

6.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    100 milyon dolara Bucimmi olur.Külahıma anlatsın anlatan.
    BİST olmasaydı 110 bin.İ.T yi genel piyasa mecbur etmeseydi aynı yönde kürek çekmeye bakardınız o zaman külaha ne anlatıyor İ.T Gün olur devran döner o kadar büyük konuşmayın.İ.T nin buradan daha çok ÇEMTŞ da eli kolu bağlı.Hala şu gün bile yarın bir karar alır Y.K da sayfalarca isyan edersiniz burada.Zaten işler normal seyrinde olsa bu hissede yıllardır olan bitenler yaşanmazdı.Bence SPK nın en büyük ayıplarından biri de bu hissede olan bitenlere ses çıkarılmamasıdır.

Benim elimde yüklü hisse olsa SPK ya bir şikayet dilekçesi ile başvurur ayrılma hakkı isterdim.Çünkü İ.T nin payının % 50 üzerinde olduğu çoktan aşikar.Bunun da varlıklar güncel değerlemeler ile hesaplandıktan sonraki defter değeri üzerinden bir ayrılma hakkı fiyatı belirlenmesini talep ederdim.Ha buna hayal diyenler olabilir bende o zaman derim ki İ.T nin burada yaptıklarının yanında lafı bile olmaz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. birgün bucım,i gezerken uludag patlayıp ordan uçan kayalar ve lavlar üzerine düşerde bucım i.t,den bizde bucım,den kurtuluruz ..
    hala 6.06 altında tutmaya çalışıyor ********ler ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    birgün bucım,i gezerken uludag patlayıp ordan uçan kayalar ve lavlar üzerine düşerde bucım i.t,den bizde bucım,den kurtuluruz ..
    hala 6.06 altında tutmaya çalışıyor ********ler ..
    Ne çektin be Sülzer .. İT seni süzüm süzüm süzdü yıllandırdı seni .. ah sülzerim ahh ne çektin beeee ))

Sayfa 581/790 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •