Special Days Image
Sayfa 658/789 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 6311 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Fadıl istediği kadar takipte olsun 5 yıldır takip ediyor ikinci gördüğüm rüyam gerçekleşene kadar buradayım
    Sana büyüklerin hiç İT ile köpek ile uğraşılmaz oğlum nasihatı vermedi mi ? neyse rüyalarda buluşuruz (nur içinde yat Zeki Müren)

2.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Sana büyüklerin hiç İT ile köpek ile uğraşılmaz oğlum nasihatı vermedi mi ? neyse rüyalarda buluşuruz (nur içinde yat Zeki Müren)
    Büyüklerim bana doğru bildiğin yolda hiç kimsenin etkisinde kalmadan önüne çıkacak engellere rağmen hedefe doğru yürümemi öğretti bende bana verilen nasihat doğrultusunda yoluma devam ediyorum 5 yıldır tüm engellere rağmen yolumdan sapmadan hedefime doğru emin adımlara yürüyorum bu saatten sonra hiçbir engel beni durduramaz. Hedefe hiç olmadığı kadar yakın olduğumu düşünüyorum bu aşamaya gelene kadar nice fırtınalarla boğuşup, Okyanusları aştıktan sonra dereyi geçmek üzereyken hedefimden vazgeçecek halim yok.
    Musa EROĞLU Yolun sonu görünüyor

https://www.youtube.com/watch?v=_Ycz3yaMeSI

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir''

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,412
    Bucim ve cemtaş seneler önce başlangıç fiyatları cemtaş 1₺ bucim 4.50₺ seneler su gibi geçti. Cemtaş 15 ₺ bucim 6460 ₺ cemtaş 'ın %57 si bucime ait ve bucim çöp fiyattan işlem görüyor. %70 bedelli sermaye artırımı yapıp finansal tablo düzelmesine rağmen bunu başaranlar oscarlık..

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Bucim ve cemtaş seneler önce başlangıç fiyatları cemtaş 1₺ bucim 4.50₺ seneler su gibi geçti. Cemtaş 15 ₺ bucim 6460 ₺ cemtaş 'ın %57 si bucime ait ve bucim çöp fiyattan işlem görüyor. %70 bedelli sermaye artırımı yapıp finansal tablo düzelmesine rağmen bunu başaranlar oscarlık..

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
    bedelli parası ile ticari borçlarını ödeyen şirkete nedir, kasasındaki onca paraya rağmen bedelliyi yaptı ya. g.k. neden bedelli yapıyorsunuz sormuştum pandemiyi göstermişlerdi ulan kasadaki 400 kusur mlyn ne işe yarıyor nerede kullanılıyor dediğimde ticari sır diye yatırımcısından bilgi saklayan şirketten ne beklenir. Çemtaş ve roda olmasa aç çöpe. Şirket aynı kamu şirketi gibi olmuş yiyicilerden başka kimseye yararı yok.

5. Gerçekten spek'i kutlamak lazım, Cemtaş ın %57 sine sahip ol ve fiyatı buralarda tutmayı başar, oskarlık bir performans....

6. İsmail TARMAN Oyak Çimento hissesinden 02,10,2020 günü 1,579,000 lot satış yapmış pay oranı % 5,05 den % 4,91 'e düşmüş bu gönderilen kap açıklaması galiba hisse oranı % 5 'in altına düştüğü için gönderilmiş, Oyak çimento ilk birleştiğinde İsmail TARMAN'nın hisse oranını bulamadım patron kolay kolay hisse satmazdı vardır bir bildiği son zamanlarda bucim kıpır kıpır yerinde duramıyor bu bir tesadüf mü yoksa patron çaktırmadan elmi atmış

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/878169

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir''

otobana giriş 7.02 gişesini kaçırmışız..haftalıkları ve günlükleri dikkat çekici..7.12 - 18 arasında boş bir koltuk bulmak lazım
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. Bugünkü Gedik'in alışları bana eskiyi hatırlattı bir zamanlar İrfan ÜNÜR'ün ve ailesinin hisselerinin satış tarzının benzeri sanki bugün alış olarak yapıyor bakalım bu alışları kime yapıyor akşama kokusu çıkar
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

Sayfa 658/789 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •