Sayfa 760/790 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 6,073 - 6,080 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Tarmana bulaşılmaz hırt adamdır parayı sağ cebinden sol cebine çalar her yıl düzenli bedelli yaptı yatırımı bitti bekliyoruz tarman ölmeden tahtanı olması gereken fiyatlara taşı

2. Bitmiş mi yatırımı ? https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1219130
    Modernizasyon için daha sözleşme imzaladım diye kap yollamış.

3.  Alıntı Originally Posted by ninel_dlv Yazıyı Oku
    Bitmiş mi yatırımı ? https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1219130
    Yanlış anlaşılmayayım yatırımın iki aşaması var ilki finansmanı bulmak diğeri şantiye inşaat işleri ben bedelli ile finansmanı sağladığını ön olana çıkardım fakat ismail tarman şeffaf bir adam değil mazisini iyi bilirim eski kurt borsacıdır aynı zamanda tahtacısı daha öncede yazmıştım. Atakule gyo. Göltaş çimento. Bursa çimento. Bu şirketlerin yönetimine genelde pay satın almayla girmiştir olduğu tahtaların hali ortada bende buçim tahtasındayım ytd değildir esen kalın

4.  Alıntı Originally Posted by ninel_dlv Yazıyı Oku
    Bitmiş mi yatırımı ? https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1219130
    Bildiğim kadarıyla şirketin modernizasyon işinin %85 tamamlanmıştı. Kalan %15 lik kısım önceki taşeronun iflas etmesinden kaynaklı eksik kalmıştı. Sanırım yeni anlaşılan firma en geç 2-3 aya bitirmiş olur ve ilk kap haberi ocak şubat gibi düşer. Burada önemli olan İT' in genel politikası paylaşımı pek sevmemesi, bugüne kadar hep bana, hep bana yaklaşımı vardı. Bizlerin parası ile fabrikanın yarısını beleşe getirdi. Ben ölmeden günahlarından arınmak için insafa gelir diye aldım. 1-2 yıl bekleyeceğim bakalım ne olacak ? Kanımca 3 seçenek var, *ya mızrak çuvala sığmayacak fiyat yukarı patlayacak.* yada yeni yatırımlar peşinde başka fırıldaklarla karı başka yerlere aktaracak süründürmeye devam edecek. * son seçenek yeterince topladım diyerek kot tan çıkıp defolup gidecek.

5. Finansal yapısı oldukça kuvvetli, zamanını bekliyor.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Finansal yapısı oldukça kuvvetli, zamanını bekliyor.
    Aynen öyle, sırf bu temel verilerden dolayı ben de epey zamandır buradayım ama ne yazık ki hem BUCIM hem de CEMTS hak ettikleri fiyatlardan çok uzaktalar, çimentocular 4 haneli rakamlara çıkmışken Bucim hala tek hanelerde, Cemts desen aynı şekilde sürünüyor, bu hisselerin gitmemesinin tek nedeni yönetimsel, kimseye koklatmamaya yemin etmişler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Aynen öyle, sırf bu temel verilerden dolayı ben de epey zamandır buradayım ama ne yazık ki hem BUCIM hem de CEMTS hak ettikleri fiyatlardan çok uzaktalar, çimentocular 4 haneli rakamlara çıkmışken Bucim hala tek hanelerde, Cemts desen aynı şekilde sürünüyor, bu hisselerin gitmemesinin tek nedeni yönetimsel, kimseye koklatmamaya yemin etmişler.
    Bu hissenin birden fazla katalizörü var. Marmara bölgesindeki kentsel dönüşümler, demir çelik sektöründeki dönemsellik, liman sahipliği ve kapasite yatırımları. Temel bir şekilde tekniğe yansır.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Bu hissenin birden fazla katalizörü var. Marmara bölgesindeki kentsel dönüşümler, demir çelik sektöründeki dönemsellik, liman sahipliği ve kapasite yatırımları. Temel bir şekilde tekniğe yansır.
    Evet, bu kadar artıları olmasaydı bir dakika beklemezdim, zamanı gelecek elbette ama kim kala kim öle, Behzat hoca vardı eskilerden, umarım hayattadır.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...54#post3913954
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 760/790 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •