Sayfa 586/789 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 6306 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Kanal istanbul kestele 2.30 saat mesafede.Yürü be bucim.Kım tutar seni.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    kanal veya başka birşey bucım,i ekilemez tek etki : İ.T ve GÖKÇEN
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Kanal istanbulun güzergahına 3veya4 adet beton santrali kursak ne güzel olur.

3. Galiba herkes beklemekten yorulmuş ve bıkmış hisse ile ilgili haberi bile kimse paylaşmıyor bari ben paylaşayım bugünkü kap haberi

Sermaye Artırımından Elde Edilecek - Edilen Fonun Kullanımına İlişkin Rapor

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/805100

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

Rapor çıktığına göre muhtemelen yarın SPK bülteninde çıkabilir

4. O haber(ler) kalanlarıda dökmek için gönderilen haberlerden sadece bir tanesi. Bakın diyor zaten cıkmıyorum zarar ediyorsunuz ustune sizden parada alacağım. Hazır 5 den 6 ya cıktım size kıyak yaptım satın kacın demeye getiriyor. İyide sunu neden demiyorlar. . . . Oyak grubu şirketleri birleştirme haberi bile %20 30 değerleme farkı yaratırken. Cemtas ın yatırımları bitmiş ve karlı faaliyetlerin arefesindeykennnn kanal istanbul un askıdaki görus suresinin bitimine 8 gun kalmıskennnnn ne menem borcu varmışkiiiii kapatmak için istediği bedelli kağıda bu kadar baskı yapıyor. . . . . .sevgili İT kısa ve öz sekilde. Bu ayakları YEMEZÜK. . . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,391

Burdayız boşuna hikaye anlatma İT ve Gökçen..

6. Yanardağın patlaması an meselesi.

7. Son zamanlarda Global menkul sabah açılışta almaya başlıyor ve yaklaşık olarak 50.000 lot alıyor aldıklarını akşama doğru satıyor kalanları ise kapanış seansında veriyor. alıcı genelde tacirler oluyor. Tacirler ise aldıklarını bazen cıtıbank'a, bazende yatırım fonuna virmanlıyor. Global'de işlem yapan gün boyu topladıklarını ya gerçek sahibine teslim ediyor veya bu kişi günlükçü seans içersinde bucim'in tavan olma ihtimaline karşılık alıp satıyordur. son bir ayda bir milyon lot 5,81 ortalama ile almış ve yine 5,81 ortalama ile satmış bir hisse devamlı aynı klasik hareketleri yapıyorsa yapacak tek şey arkana yaslanıp seyretmek

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir''

8. ülkemizde 4 mevsim bursada 5 mevsim var derler eskiler ..?
    BUCIM,de mevsim yok sadece İ.T var :
    burdayız bekliyoruz ara sırada anarak kulakların çınlatıyoruz :
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 586/789 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •