Sayfa 765/790 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775 ... SonSon
Arama sonucu : 6315 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Btcim ile arasında o dönem %10 fiyat farkı vardı..uçan btcim oldu bucim nal topladı..;);)

SM-M346B2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Eski baticimciler bucimde toplanmış. Çok güzel. Benim görüşüm şu ki İsmail tarman baticimin eski yönetimi gibi basiretsiz degil. Para kazanması zor olabilir ama bence imkbnin şu an en güzel hissesi. Eğer mondide beklentime ulasirsam buraya gelirim. yok gelemezsem 500 bin civarı bı arkadaşımda var. O kazanir. İnşallah
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,419
     Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Eski baticimciler bucimde toplanmış. Çok güzel. Benim görüşüm şu ki İsmail tarman baticimin eski yönetimi gibi basiretsiz degil. Para kazanması zor olabilir ama bence imkbnin şu an en güzel hissesi. Eğer mondide beklentime ulasirsam buraya gelirim. yok gelemezsem 500 bin civarı bı arkadaşımda var. O kazanir. İnşallah
    Sn bahmet Bucim Hisseleri duruyor. Btcim malesef bucime bekleriz ..fabrika yenileniyor..2024 3 çeyrek devreye girecek..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Sn bahmet Bucim Hisseleri duruyor. Btcim malesef bucime bekleriz ..fabrika yenileniyor..2024 3 çeyrek devreye girecek..

Mondideyim. İyi şekilde cikabilirsem geleceğim. İnsallah

4.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Btcim ile arasında o dönem %10 fiyat farkı vardı..uçan btcim oldu bucim nal topladı..;);)

Ben herkes için invisible ım artık BTCIM de aldığım dersten sonra hiçbir şekilde kimse ile beraber hareket etmem. En yakınlarım bile artık nerede ne pozisyonum var bilmez. Ne zaman açarım ne zaman kapatırım hiçkimse bilmez. Doğrusu da bu zaten özellikle benim gibiler için. İsmail abi ile de hesabımı CEMTS ta gördüm kapattım. Özellikle Sayın Kurtuluş48 olmak üzere hak eden herkesin hak ettiğini kazanmasını canı gönülden dilerim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Mondideyim. İyi şekilde cikabilirsem geleceğim. İnsallah
    Bahmet Üstad şirketin modernizasyon yatırımı adı altında yaptıklarında kapasite artışı var mı ? Gözümden kaçmış olabilir bununla alakalı bir şey okumadım hani belki yatırımı kapasite olarak lanse etseler başka bir yol izlemek gerekebilir vs…böyle büyük bir yatırım sonunda elde edilecek olan neler ?
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    Bahmet Üstad şirketin modernizasyon yatırımı adı altında yaptıklarında kapasite artışı var mı ? Gözümden kaçmış olabilir bununla alakalı bir şey okumadım hani belki yatırımı kapasite olarak lanse etseler başka bir yol izlemek gerekebilir vs…böyle büyük bir yatırım sonunda elde edilecek olan neler ?
    Kapasite artacak sanirim. Ama bu mevcuta ilave değil de modernizasyonla olacak diye biliyorum. Brownfield proje. Yani BMW 5.20nin motorunu iptal edip 3 litrr motor koymak gibi birşey sanırım

7. Yılın son işlem günü kapanışında 12 kademe aşağıdan kapatmıştı, daha seviyeye bile gelemedi, yine zayıf bir görünüm var.
    Bu şirket de enflasyon muhasebesi yapmaya yükümlü değil mi, Cemts, Roda, Beton, kül vs. bir ton varlığı var, özkaynak artışı iyi olur, zaten hisse temel olarak çok ucuz.

Herkes için iyi bir yıl olması dileğiyle.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yılın son işlem günü kapanışında 12 kademe aşağıdan kapatmıştı, daha seviyeye bile gelemedi, yine zayıf bir görünüm var.
    Bu şirket de enflasyon muhasebesi yapmaya yükümlü değil mi, Cemts, Roda, Beton, kül vs. bir ton varlığı var, özkaynak artışı iyi olur, zaten hisse temel olarak çok ucuz.

Herkes için iyi bir yıl olması dileğiyle.
    Yeniden değerleme için bir tarih varmı acaba? Fabrikanın bulunduğu tahminen 600-700 dönüm arazi bilançoda 120 bin TL. olarak gözüküyor.

Yazdıklarım Yatrım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 765/790 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •