Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 17 madde; 1 - 8 arası.

Konu: En dusuk komisyon arayan baksın

1. En dusuk komisyon arayan baksın

Arkadaşlar kampanya var..
    fazla komisyon ödemeyin ..araştırın isteyene yardımcı olacağım.. bu zamana kadar hep soymuşlar resmen sömürülmüşüm !!. aylık ve yıllıkta çok ciddi rakamlar yapıyor.

hisse al sat işlemleri için komisyon miktarı 10.000 de 2 yani 1000 de 0,20

viob işlemleri için komisyon miktarı 10.000 de 1

hesap açtırmak çok kolay ve basit isteyen açtırıp küçük miktarda dener beğenmesse kullanmaz bu kadar basit.
    3 aydır kullanıyorum ilgi alaka ve işlemlerde daha çok zenginlik var ayrıca mobil ekran bile veriyor.

komisyon miktarı ödemekten bıkan arkadaşlar özelden sadece tel no yazmaları yeterli. bu kadar.
    detaylı bilgi alabilirler.

amacım sadece daha az komiyon ödemeniz . ayda 500 lira ödeyen 100 lira ödeyecek 1000 de 1 komisyonla çalışanlar
    için böyle 1000 de 2 komisyon alan bankalar var 1000 lira kesilen para yerine 100 lira kesilecek .
    arada uçurum var..

Not : aracı kurum çalışanı değilim .!! reklam yapmıyorum .
    soydurmayın kendinizi kardeşim .

2. reklam yapmıyorum demişsin ama reklam gibi olmuş hangi aracı kurum onu da yazarsan tartışabiliriz. şimdi direk tel vermek olmaz. ayrıca 10,000/1 alan aracı kurum da var. hatta isim söyleyeyim ışıkfx. bir alttaki konuda bir arkadaş yazmış.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

3. Tamam da ne kadar güvenilir .yarın kapansa ne olacak devlet kaç TL kadar garanti veriyor.?

M1453 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Firma ismi vermeden sanki gizli gizli iş mi ceviriyoruz .madem bu kadar guveniyorsan önceden ver ismini herkes kendi çapında bir araştırma yapsın iyimi kotumu olduğunu arastiranlara kalsın tezgah altında kara borsami bu

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. Yazdiklarin samimi degil. Yine ozelden yazalim. Bildigin ne ise acik ve net soyle.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. hangi kurum özelden yazar mısınız

7. Sizin paranızı sizden başka hiç kimse düşünmez gençler

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by serseri26 Yazıyı Oku
    Tamam da ne kadar güvenilir .yarın kapansa ne olacak devlet kaç TL kadar garanti veriyor.?

M1453 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    doğru bunlarıda düşünmek lazım

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •