Sayfa 105/335 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 833 - 840 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1. Vatandaş i kandirmayinn gunahhhhh

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Senin kafan o kadar güzel ki USAŞ halka açıklık oranı ne BSOKE halka açıklık oranı ne.Onun da zaten % 10 u tarmanda.Sizin dedenle kafanız sadece güzelde değil aynı zamanda dumanlı.
    Aynen ortak..bu arkadaşlar bedelli ile girdi nasipse pztsi kaybolurlar

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

3.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    Aynen ortak..bu arkadaşlar bedelli ile girdi nasipse pztsi kaybolurlar

Pazartesi ni e kaybolacagiz ki burdayız 2024 kadar dedemm sağlığına bisey olmasa ball desem can dedem..

58,7 *2,3 = 135 mln lot 1,415 maliyet ile bedelliye katılmış olacak patron.kalanlardan da en iyi ihtimal 1,30 civarı maliyetli mal daha alacak.

Bu yukarıdaki kafası güzel iki kişi dışında son zamanda gelenler bile patronla beraber ifade edilen rakkamlarda nerede ise batmış olurlar.Bir tek akıllı bu iki uyanık.

Nedir anlamadım hisse netin amacı nedir?Spekulatörler mi satın aldı siteyi.Bu akla zarar yazıları nasıl yazdırabiliyorsunuz bu kişilere günlerdir?Hiç güvenim kalmadı siteye artık.Şimdi isterseniz ceza verin umrumda değil.
    Aynı duygularla sana katılıyorum...

Sen bilmiyormusun USAŞ ta olan ne % 85 halka açık Rıza nın oyuncağı olan şirketle burayı nasıl % 15 zar zor o da % 10 anca halka açık şirketi bir tutuyorsun.2028 e kadar öngörü yapabiliyorsun da USAŞ ile buranın hiçbir benzerliği yok bunu nu bilmiyorsun.

Rakam koy ortaya sallamasyon yapma.Site yönetimi en az sizde bu kişiler kadar kusurlusunuz.
    Ortak bunlara laf yetmez...1.34 teknik olarak geçilirse tadından yenmez..muthis bir baskı var ...

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sen bilmiyormusun USAŞ ta olan ne % 85 halka açık Rıza nın oyuncağı olan şirketle burayı nasıl % 15 zar zor o da % 10 anca halka açık şirketi bir tutuyorsun.2028 e kadar öngörü yapabiliyorsun da USAŞ ile buranın hiçbir benzerliği yok bunu nu bilmiyorsun.

Rakam koy ortaya sallamasyon yapma.Site yönetimi en az sizde bu kişiler kadar kusurlusunuz.
    Biliomm kardes usasla soke bir tutulmaz usasta al sattan iyi kazandık sokede uzun vadede kazanacağız baktı var daha

7. Sayın OMAR CAVUS ve sayın yakamoz için hatırlatma
    Forum kuralı madde 5. Başkalarının portföyünü etkilemeye yönelik olarak alım ve satım önerileri, veya senedin çok düşeceği - çok yükseleceğini söyleyerek senet alım satım kararlarına tesir edebilecek tarzda yazı yazilamaz. Portföy yönetimi yaptığını iddia etmek, her ne amaçla olursa olsun senet önermek, senet satışı önermek şu kağıdı alın, bunu satın, şu kağıt şuraya gidecek almayan ...., uçacak kaçacak tarzı yazılar forumda tolere edilmemiştir ve edilmeyecektir. Forumda hisseler hakkında kendi görüşlerinizi belirtebilirsiniz ancak genele yönelik ifadeler kullanamazsınız. Yani şu hisseyi aldım ya da sattım denebilir ve fakat şu hisseyi alın ya da satın, şurayı geçerse alın burayı kırarsa satın denilemez. Aynı şekilde alım ve satım konusunda direkt yardım istenemez. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

8. Sen şu Rüçhan 0,24 olacak. rüçhan 0,7 kapandı. Bir onun hesabını versene.sizin
    efendi kalınacak bir durumunuz mu kalmış buralarda yaptıklarınız ile.Acaba burada bunları yazarken hesaplarınız da ne işlemler döndü.Bakın site yönetimi bu işin ucu size de dokunur.ve de şu gelinen nokta bile sizin itibarınız açısından çok kötü oldu.benden söylemesi.

Ama sende haklısın.Site yönetimi sana bu imkanı veriyorsa bana susmak düşer.

Sayfa 105/335 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •