Sayfa 153/335 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    Bu arkadaşlar aynanın karşına geçsin.. (ayna ayna söyle bana....)

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hey gidi günler o aynaların dili olsa da 1,26 işlem gördüğü gün olanları da konuşabilse...Bak efendilik bende kalsın o zaman daha fazla beni zorlamayın.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hey gidi günler o aynaların dili olsa da 1,26 işlem gördüğü gün olanları da konuşabilse...
    Işlem görürken biz maldaydık sayın lunar..simdide maldayiz

YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

3.  Alıntı Originally Posted by AliSamiYen Yazıyı Oku
    Forumda bir kaç ay önce dede ve ekürisi vardı ���� Farklı nickler aynı IP'ler... Hep huzur bozan, BSOKE'yi yerden yere vuran yazılar paylaşırlardı... Ve genelde de hisse harekete geçmeden hemen önce karıştırırlardı forumu.. Sonra forum yöneticileri kulaklarından tutup attı dedegilleri.. Hey gidi günler hey
    Hey gidi günler aç oku bakalım topiği kim ne yapmış o zaman.

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yaw sayın Zİyaalkis burada rüçhan pazarı süresi uzatılsın diye spk ya başvurduğunu iddia eden ve ona dur demeyenler var.Sen Allah aşkına hangi köyü soruyorsun. Bizim oralarda öyle derler.

23 yıla yakın piyasadayım bilmem kaç yıldır bu topiclerde yazarım.Bu 3-5 günde burada olan bitenin bende türkçe karşılığı yok.

Ha bir de büyük ortak için BSOKE hisse fiyatı 0,7 olsa ne 5 lira olsa ne hiçbir şey farketmezmiş?Patron cash 130 mln tl para koyacak cebinden 1,415 lerden mal alacak sırf bizim dede mutlu olsun diye de hisseyi 0,7 yapacak. dur dur vatandaş 2020 yi öngörebiliyor yetmiyor 2024 ü görebiliyor.Yaw taksimde kahve falan içmeye gerek yok fal için dede ye gitmek lazım.

Hadi, ya o sallıyor bu kadar desteksiz ya burayı yönetenler buna nasıl dur demiyor.benim kafamda son derece acaip soru işaretleri oluştu.
    Şimdi desteksiz nasıl atılırın ilmini açıklıyorum ; Vatandaş ne dedi BSOKER 0,24 taban olacak BSOKE = 0,7 olacak.

Şimdi 1 lot BSOKE R aldığımızı farz ediyoruz 0,24 ten.Hadi olmaz ya oldu.ne ödedik 0,24 tl.Bunun bedellisi içinde ne ödedik 2,3 tl.

Şimdi bak dede buraları iyi oku.

Toplamda 0,24+2,3 = 2,54 tl cebimizden para çıktı neyimiz oldu 2,3 LOT BSOKE

Şimdi bu durumda 1 lot BSOKE maliyetimiz ne olur

2,54/2,3 = 1,104 tl.

Sen ne diyorsun 0,7 olacak.Yani yaptığın sallamasyonun bile haklı çıksan kendi kendini bile kandırdığının farkında değilsin.Bırak ki başkalarını kandırasın.Şimdi bu geceden sonra sakın üstün açık yatma.
    Rüçhanda hadi diyelim en iyi ihtimal 0,60 dan mal alan ın 1 lot BSOKE maliyeti

0.6+2,30 = 2,90 2,90/2,3 =1,26 tl. Patron kaçtan aldı çoğunu 1,415 ten.Kalanları da kaçtan aldığını zaten yazacak.Yani patron % 75 i kendisinde bunu 1,415 dan alıp 3-5 lot kalan malı alıcam diye aşağıya tahta basar mı?Basmaz bunu kim yapar dede gibiler.Ama şu an itibari ile kendilerine bez lazım.

ve Hisse Net yönetimi siz bu kişilere günlerce burada yazı yazdırdınız.ve işin kötüsü hala yazdırıyorsunuz.
    Hey gidi günler aç oku bakalım topiği kim ne yapmış o zaman.
    Bedelli haftası kim ne yazmış açıp okuyun bakalım.O bahsettiğin kişilere jeneriklik yazıları yazan benim Sayın Ali Sami Yen.Demek ki buraları siz böyle takip ediyorsunuz.

6. Zahmet olacak ne diyoruz yazılarımızı okuyup anlayacaksınız.Emeksiz yemek bile olmaz.Bugün bu tahtayı kopardınız kopardınız yoksa ihale sizde kalır.Ben de merak içindeyim seans sonu ne olacak.

BSOKE 1,26 olduğu gün 7,8 ler olan BTCIM bir de bedellide kasaya koyduğu 130 mln tl den bugün 26 mln lira + yazmış olacak bugün 7,20 çalışacak.1,26 olan BSOKE bugün 1,62 olacak.Sonra bir yerde yanlış fiyatlama var deyince birileri bize kızacak.ne diyeyim saygılar hürmetler.

Dünyanın hiçbir coğrafyasında bu kadar birbiri ile organik ortada 2 şirket varken herşeyi geçtim hiçkimse ödenmiş sermayesi yüksek olana yatırım yapmaz.Tabii ikisinde de mallanabilmek kolay olsa.Burada mallanmak kolay ama diğer tarafta değil.En büyük fark bu.

Yazdıklarımın sonuna kadar arkasındayım gelsin birisi bir kusurumu bulsun özür dileyip hatamı kabullenmeye hazırım.Biz buradaki bazıları gibi ufak hesaplar ufak vurkaçlar peşinde değiliz.öyle olsa zaten yazı yazmam işime bakarım.Bilen bilir bu 2 şirket hakkında doktora tezi yazsam üniversitelerde ders niteliğinde okutulur.Amacım ne polemik ne de birilerini kırmak.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 02-10-2017 saat: 15:07.

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bedelli haftası kim ne yazmış açıp okuyun bakalım.O bahsettiğin kişilere jeneriklik yazıları yazan benim Sayın Ali Sami Yen.Demek ki buraları siz böyle takip ediyorsunuz.
    Bak hocam, o günleri de şimdiyi de iyi takip ediyorum. Sadece yaygara yapmayı sevmiyorum. Mesleğim gereği arşive ilgim vardır. O yüzden bana kendinizi anlatmamıza gerek yok.

Lakin şöyle bir durum var ki yüzleşmeniz lazım. Burada o kadar çok ahkam kesiyorsunuz ki size özelden elimdeki BSÖKEleri nereden satayım diye sordum. Bana cevabınız "benim elimde BATICİM var ve bu tip soruları yanıtlamam" oldu. Ben de prensiplerinize saygılayım dedim.

Elinizdeki hissenin değerlenmesini canıgönülden isterim. Zira komşuda olandan zarar gelmeze inanan birisiyim. Ama sizin elinizde olmamasına rağmen mütemadiyen bu sayfaya gelip BSOKE'yi olumsuzlayıp bizim gibi KYleri redirgin etmeniz bana hiç sağlıklı gelmiyor.

Daha da ilginci, siz ne zaman bunu yapsanız arkanızdan mutlaka bir kişi daha sizi takip ediyor...

Bu durumdan siz keyif alabilirsiniz ama şahsen ben almıyorum. Naçizane tavsiyem elinizdeki seneti yüksetmeyenlerle ait oldukları forumda cebelleşin. Çünkü burada yaptığınız bizi uyarmak değil tam tersi rahatsız etmek.

Bırakın batacaksak batalım. Ama tacizi kesin artık.

Siz dahil herkese bol kazançlar diliyorum.

Sayfa 153/335 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •