Sayfa 213/335 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Amatör abi cahilligime verin.hissenin bedelli bölünmesi için 2 TL olması gerekmiyor mu? İkincisi geçen sene bölünür bölünmez 2 TL ye kadar hızlı yukselmisti galiba yine aynısı olur mu?
    Ne güzel işte demekki öyle bir durum varsa seneti 2,00 götürüp ordan bölsünler...Mutlu oluruz..

Alıntı Originally Posted by AAMATÖR Yazıyı Oku
    Ne güzel işte demekki öyle bir durum varsa seneti 2,00 götürüp ordan bölsünler...Mutlu oluruz..
    Başka hisserde böyle yazan arkadaşlar vardı.asli astarı var mıdır bilmem.ondan sordum.
    2.bir husus spk bu sefer izin vermez zannimca.euyo avtur gibi hisselere izin vermedi.simdi bu şirkete niye izin versin? Verirse diğerlerine niye izin vermedi?

Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Bazi arkadaslarin dusundugu gibi bu, ismail tarmani cezalandirmak icin yapiliyorsa diger ky ne olacak?

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İsmail Tarkan kimdir?

4.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Patron bu senede bedelli açıklarsa olaya bak

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mubarek nokta atisi olmus senin tahmin

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Patron bu senede bedelli açıklarsa olaya bak

ALLAH ım bi küp altın ver diye dua edeymişin amma olacakmmış

6. Bugün açılışta bedelliye hissenin nasıl tepki vereceğini hep birlikte göreceğiz. Ben 3 aylık bilançosunu inceledim lütfen siz de bakın okuyun. Şirketin bilançosu düzeliyor zarar azaldı çünkü öyle büyük bir yatırım ve borçlanma var ki yine finansman gideri kârı alıp götürmüş. Bu bedelli ile kalan kısa vadeli borçları temizleyecekler kökten
    Güzel günler yakındır. Ben bu hafta yükseliş trendine tekrar gireceğimizi düşünüyorum.
    Herkese bol şans ve hayırlı kazançlar

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bunun adı yatırımcı düzücü patron... Lan daha 6 ay önce %230 bedelli sermaye artırım yapmadınız mı? Bu sürede yatırımcınıza ne verdiniz temettü, fiyat artışı? 6 ay önce bölündüğü fiyatlara yakın yerlerde hisse fiyatı, belki açılışla o fiyatlarında altına gelecek... Utanmadan gene yatırımcıdan para istiyor yüzsüzler... Tüm yatırımın parasını bizden çıkartıyor p...ler...

8. Eğer bu hissede spek varsa(ki bu spekte patronsa)bu fiyatlardan kimse bedelliye katılmaz diye tahmin ediyorum.Spekte fabrikasını biz k.y parası ile yapma kararı almışsa hisseyi yukarı çekmekten başka şansı yok.Bu benim tahminim.Yada gönlüm öyle istiyor.Yatirim tavsiyesi değildir.

Sayfa 213/335 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •