Sayfa 217/335 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1. Bu ödenecek para borcun bir kısmı.Yeni fabrika için 85 milyon Avro ile yola çıktılar maliyet 120 Milyon Avro yu aştı.Tamam fabrika deneme üretiminden tam faaliyete geçtiğinde Türkiye'nin tam entegre bir çimento fabrikası olacak.Borçlar azaldıkça fabrika dahada değer kazanacak lakin bende can kalmadı.Varimizla yogumuzla 1,73 lerden atladik hisseye.Simdi beni kara kara düşündüren bedelliye katılmak için yaklaşık 85 bin lirayı nereden bulurum.Hadi bir kısmını satalım bedelliye katılalım,hisse yerlerde sürünüyor.Kisacasi külliyen zarar.Asagisi sakal yukarı bıyık.Yandim ki ne yandım.Yatirim tavsiyesi değildir.Sadece dertlestim arkadaşlar kusura kalmayin

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Bu ödenecek para borcun bir kısmı.Yeni fabrika için 85 milyon Avro ile yola çıktılar maliyet 120 Milyon Avro yu aştı.Tamam fabrika deneme üretiminden tam faaliyete geçtiğinde Türkiye'nin tam entegre bir çimento fabrikası olacak.Borçlar azaldıkça fabrika dahada değer kazanacak lakin bende can kalmadı.Varimizla yogumuzla 1,73 lerden atladik hisseye.Simdi beni kara kara düşündüren bedelliye katılmak için yaklaşık 85 bin lirayı nereden bulurum.Hadi bir kısmını satalım bedelliye katılalım,hisse yerlerde sürünüyor.Kisacasi külliyen zarar.Asagisi sakal yukarı bıyık.Yandim ki ne yandım.Yatirim tavsiyesi değildir.Sadece dertlestim arkadaşlar kusura kalmayin

Fena yakalandık,olan olmuş artık.Buradaki parayı unutup, bir süre başka işlerle meşgul olmaktan başka yapacak bir şey yok.Bedelliye gelince bu fiyatlardan katılım az olur diye düşünüyorum.

Yatırım Tavsiyesi Değildr

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Söke
    Gönderi
    2,081

kırmızı 50 günlük, mavi 200 günlük ortalamadır.
    4 Mayısta 50 günlük 200 günlüğü aşağı kesmiş. Bugün ise aşağıdan gelen desteğe dokunmuş. Yarını merak ediyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir, zarar edebilirsiniz.
    Disconnectus Erectus

4. Seni Allah bildiği gibi yapsın sayın patron.Durdun durdun zurnanın zırt dediği zaman bedelli acikladin.Yetmezmis gibi yükselen borsada hissede tık yok.Sen saniyormusun ki buralardan millet bedelliye atlayacak.Senin yapacağın en akıllı iş "Bedelliden vaz geçtik"açıklaması yapman.Su seçimler geçsin Ortadoğu toz duman .Millet önünü göremiyor.Ehhh artık bedelliye sen katilirsin .

5. Arkadaşla günaydın.
    Basta kendim olmak üzere hepimize sabır diliyorum.

6. Zamanında doğru secim yaptık ve 1.9x gördük.Ama bizi foruma şikayet eden lerin uçacak kaçacak arsa gelecek yaygarası ile çıkmadık ve starta geri döndük.Bu hisse spek yüzünden değil muvaza yüzünden bu halde.Yani ortakların gecinenemesi.Bizi taraf sayıp durumdan vazfe çıkararak şikayet eden gazcı lumar

7.  Alıntı Originally Posted by Er_Man Yazıyı Oku
    Zamanında doğru secim yaptık ve 1.9x gördük.Ama bizi foruma şikayet eden lerin uçacak kaçacak arsa gelecek yaygarası ile çıkmadık ve starta geri döndük.Bu hisse spek yüzünden değil muvaza yüzünden bu halde.Yani ortakların gecinenemesi.Bizi taraf sayıp durumdan vazfe çıkararak şikayet eden gazcı lumar
    Suni bil ben senin yüzünden mağdur biriyim.Olmaz diyenlere aynı saat cevap yapıştırıcısı olduğunu unutma ve ilk okul öğrencisi gibi öğretmene şikayet eder gibi forum yöneticilerine şikayet etme.

8. İki defa yüksek oranda bedelli sermaye artışı
    Ve hep fonun çok büyük bölümünü sağlayan ana ortak batıçimrnto, vede kullanılmayan payların da almayı tahüüt ediyor.

Madem kasasında yeterince nakşt var ve fonun çok önemli bölümünü hakim ortak Btcim karşılayacak bari faliyet alanı da aynı olan Btcim ile Bsoke şirket birleşimi yapsalar ortaklık içim çık daha faydalı olur. Böylelikle hem yönetsel hem operasyonel bir çok tasarruflar da yapılır ve avantajlarda sağlanır olur.

Ama aynı nitelikte ilki şirketle borsada olmak ve Ali’nin külahı Veli’ye velinin külahı Selimiye, selamının külahı Ali ye işleri daha cazip geliyor adamlara

Sayfa 217/335 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •