Sayfa 244/335 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1.  Alıntı Originally Posted by ugur.yuzgec Yazıyı Oku
    Dilerim BSOKE'de satışlarının çoğunluğunu döviz cinsinden yapmıştır. Eğer öyleyse 3Ç. moraller düzelir

SM-A9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by AliSamiYen Yazıyı Oku
    Dilerim BSOKE'de satışlarının çoğunluğunu döviz cinsinden yapmıştır. Eğer öyleyse 3Ç. moraller düzelir

Bu krizden başka çıkış yolu yok sayın AliSamiYen. Ihracat yapıp döviz girdisi sağlayarak uzun vadeli borçları öderse ileriki yıllarda çok daha iyi yerlere gelebilir diye düşünüyorum bsoke için

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli ...... yoksunlari ihracati hangi firma uzerinden yaptilar acaba.
    Bsoke yi bedellilerle soguslediler.
    Ta %4 Baticim aldiklarindaki gibi.....
    bu gelecek bilancoda da bu hisselerden uc milyona yakinda zarar yazdirdilar bile. Bu capsizlar degersizlestirme uzmani onun icin
    Bsoke uzerinden ihracat yapmazlar diye dusunuyorum....yaparlarsa karlilik cok iyi cikar....cikar ama bu seferde danasi anasi kadar olur....bunu yapmak istemezler.
    Iki hissede suren sessiz kapisma hisselerin dengede tutulmasini gerektiriyor sanirim. Bu yuzden ikiside bu kirli oyun sonlanincaya kadar ederlerinin altinda surunmeye
    devam edecek gozukuyor.Yatirimciya
    beklemekten baska cikis yolu birakmadilar. Mirasyedilerin zaman
    problemi yok zaten birden kose olmuslar keyfini suruyorlar. Borclari hedge etmeyip sirketi on milyonlarca
    lira zarar etmesine goz yuman bu capsizlar.....ilerde iki misline mal ettikleri bu son yatirimida cocuklarina torunlarina ballandira ballandira anlatirlar gari.
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Qnb den emeklilik fonlarina islem yapan cakal 1.09 a fonlarin malini satiyorsun zararina ...kime hizmet ediyorsun...yazik degilmi o fonlara yatirim yapanlara ...seni gerekli yerlere sikayet ettim biraz once...

5. 1.08... her gün daha da çirkinleşiyor.

6. Nasıl bir şirket yönetimleri var anlayamadım... İstediğin kadar büyük yatırımlar yapıp büyük fabrikalar kur, iyi yönetemeyince sıç üstüne mantar bitsin böyle...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,418

8. Bugün birileri iyi mal aldı bu fiyatlardan pasta paylaşacak olan olabilir mi acaba?

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 244/335 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •