Sayfa 245/335 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1. 1.05.. Hiç bir haberin, yatırımın, açıklamanın etkisi yok. Hissede pek KY'de yok. Hisseler patronların elinde olsa gerek. Dolayısıyla aceleleri yok. Bizim için tek bir şans var. O da bir grubun "bu hisse ölmüş, 1 liraya düşmüş" diye tahtaya gelip heyecan yaptırması. Gerisi lafı güzaf...

SM-A9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by AliSamiYen Yazıyı Oku
    1.05.. Hiç bir haberin, yatırımın, açıklamanın etkisi yok. Hissede pek KY'de yok. Hisseler patronların elinde olsa gerek. Dolayısıyla aceleleri yok. Bizim için tek bir şans var. O da bir grubun "bu hisse ölmüş, 1 liraya düşmüş" diye tahtaya gelip heyecan yaptırması. Gerisi lafı güzaf...

Sayın AliSamiYen ben bugün hisse geri alımı yaparak hissenize sahip çıkacak mısınız diye bsoke yatırımcı ilişkilerindeki yeşim hanıma eposta attım bakalım ne cevap gelecek?
    Hissenin tekniği desteği kalmadı gerçekten
    Daha düne kadar teknik bize 1.19.hacimli geçildiğinde önümüzün açık olacağını söylemiyor muydu?
    Ben 9 aylık bilançodaki kâr rakamını satışları ihracatını görmeden şurdan şuraya gitmeyeceğim hadi bakalım.
    Bir seneden fazladır bekliyorum bu hissede. Diğer hisselerden elde ettiğim kârları da yedi hayırsız

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sayın ugur.yuzgec, Yeşim Hanım umarım hepimizi sevindirecek şeyler söyler size. Lakin benim naçizane fikrim hisse 1 liranın da altına gelecek. Ne zaman toparlar o da belli degil. Eger bir grup girmezse 1 liranin altinda sutunen bir cimento hissemiz olacak ne yazık ki... Siz tecrübeli yatırımcısınız ama diğer arkadaşlara uyarım buradan uçacak, kaçacak diye yazanlara itibar etmesinler. Allah yardımcımız olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by AliSamiYen Yazıyı Oku
    Sayın ugur.yuzgec, Yeşim Hanım umarım hepimizi sevindirecek şeyler söyler size. Lakin benim naçizane fikrim hisse 1 liranın da altına gelecek. Ne zaman toparlar o da belli degil. Eger bir grup girmezse 1 liranin altinda sutunen bir cimento hissemiz olacak ne yazık ki... Siz tecrübeli yatırımcısınız ama diğer arkadaşlara uyarım buradan uçacak, kaçacak diye yazanlara itibar etmesinler. Allah yardımcımız olsun.

En kötü ihtimal çoluk çocuğa bırakacağım hisseleri. 10 yıl sonra dua ederler arkamdan. 10 sene sonrada bu fiyatlarda kalmaz sanırım

5. Kaç gündür nefes almadan düşüyoruz bakalım nereden dönecek? Şuan 3 sene önceki fiyatlarında altında ve halâ satış yiyor. Tekniğe uydurmak için 0.92 midir nedir değecek galiba bu muhterem hisse.
    1.5 sene önce çelebi satıp büyük umutlarla buna bağladık parayı.
    Bugün çelebinin primini gördükçe ne yaptım ben ya diyesim geliyor.
    Bugün veya bu hafta kim alıp satmış bu bsokeyi paylaşacak birisi kaldıysa sevinirim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,418
    Kendi aralarında top çevirip fiyatı düşürdüler ...iki kere bedelli yap kasaya parayı koy fabrika aç ihracat için ön sipariş al tahtaya sahip çıkma üç beş çakal tahtada cirit atsın ....

7.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Kendi aralarında top çevirip fiyatı düşürdüler ...iki kere bedelli yap kasaya parayı koy fabrika aç ihracat için ön sipariş al tahtaya sahip çıkma üç beş çakal tahtada cirit atsın ....
    Şirketin YATIRIMCI İLİŞKİLERİ BİRİM YÖNETİCİSİ olan Yeşim Devrim YALÇIN' a dün eposta gönderdim hissenin rezil durumu hakkında ancak dönemedi henüz.
    Yarın bir daha atacağım. Şirketin hissesine sahip çıktığını maalesef göremiyoruz.
    Şu fiyat aralığında hisse geri alımı yapacağım dese tahtada cirit atan üç beş çakal da kalmaz. Ama bazen çakalları uzakta aramamak gerekiyor...

8. BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır...........

Sayfa 245/335 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •