Sayfa 290/335 İlkİlk ... 190240280288289290291292300 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Satis en az 1.50 civari olacak bence. Hele yabanci alirsa cok daha iyi olur. Dolar bazinda bedava sirket onlar icin zaten.

FENERBAHÇE
    Sanko ne yapacak o önemli. 240-250 milyon dolar civarı olması lazım satışın. 110u borca gitse 130-140 arası bi değer üzerinden bu da hisse bası 2 tl civarı. Ama unutmayalım s400 Halkbank vs tehlikeler satışı imkansız hale getirebilir. Veya bahsettiğim rakamları veren çıkmaz ve satamayabilirler. Bu sankoya yarar. Yatırım tavsiyesi değil.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

2. Oyak grubu ekim ayında çimentonun yüzde 40 nı 640 milyon dolara tayvanlılara satmış. Ytd

3. Cuma açığa satış

Lot: 908058
    Ortalama: 0,931

4. Valla bu sirket en az 1.5 tl den satilir. Spek kivransin dursun. Ben olsam hemen 1.50 lere cekerdim kagidi. Burdan mal vermezdim millete

FENERBAHÇE

5. Belkide sirketi alan 2 lerden cagri bile yapabilir. Ki ins yabanci alirsa hedef cok daha buyuk olur

FENERBAHÇE

6. Arkadaşlar hedef fiyatı verip vebal almayın belki dediğin fiyata satılır belkide daha iyi fiyata satılır belkide hiç satılmaz burda millet okuyo belki gaza gelip alirlar nereye kadar gidip mereye kadar geleceğini ALLAH bilir orasını satılana veya satilmayana kadar hisse çok agresif olacak.

Borç alır ödersin de vebal aldın mı ödeyemezsin.

7.  Alıntı Originally Posted by Kartalcan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hedef fiyatı verip vebal almayın belki dediğin fiyata satılır belkide daha iyi fiyata satılır belkide hiç satılmaz burda millet okuyo belki gaza gelip alirlar nereye kadar gidip mereye kadar geleceğini ALLAH bilir orasını satılana veya satilmayana kadar hisse çok agresif olacak.

Borç alır ödersin de vebal aldın mı ödeyemezsin.
    Burda yazilanlara gore hisse alip satan varsa hemen ciksin borsadan. Herkezin dusuncesi var benim dusuncemde belli. Isteyen satar isteyen alir kimseye tavsiye yok.

FENERBAHÇE

8. Bak arkadaşım hissen vardır yoktur azdır yada çoktur onu bilemem lütfen senden ricam şu kadar olacak bu kadar düşecek diye yazmas isen sevinirim.bol kazanclar.

Sayfa 290/335 İlkİlk ... 190240280288289290291292300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •