Sayfa 291/335 İlkİlk ... 191241281289290291292293301 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1. Herkez yorum yapmakta ozgurdur. yatirim tavsiyesi vermiyo kimse burada. Isteyen alir satar. Hee burdaki yoruma gore hareket eden varsa borsayi biraksin. Baskasinin akliyla is yapilmaz. Benim hedefim belli bu hissede satilirsa en az cagri ile birlikte 2 tl civari ilk etapta. Buda benm dusuncem

FENERBAHÇE

2.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Sanko ne yapacak o önemli. 240-250 milyon dolar civarı olması lazım satışın. 110u borca gitse 130-140 arası bi değer üzerinden bu da hisse bası 2 tl civarı. Ama unutmayalım s400 Halkbank vs tehlikeler satışı imkansız hale getirebilir. Veya bahsettiğim rakamları veren çıkmaz ve satamayabilirler. Bu sankoya yarar. Yatırım tavsiyesi değil.
    Bende mevcut yönetimin başta SANKO olmak üzere İsmail Tarman ve diğer topicdeki+BTCIM tahtasında 1,5 operasyonunu gerçekleştiren avaneleri ile birlikte bir kazığa çakmasını hatta ot.rtmas.nı canı gönülden diler ve isterim.Bakınız diğer topic biraz aklı olanda herşeyi anlar ona göre konuşur-davranır.Bundan sonra aramızda olan bazıları ile bırak Gk ya gitmeyi lavaboya bile gitmem.Hisseleri aldıkları günden bu yana mevcut yönetimle beraber el kaldırıp neymiş bu sene Ky için şerh düşümüşler.Bununla ancak mesleki olarak çapı bu işe yetmeyenleri kandırırlar.Zira yatırımcıyı düşünüyor olsalardı zamanında yüzümüze telefon kapatmazlardı.The end.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 16-06-2019 saat: 16:21.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. https://www.google.com.tr/amp/s/www....i-4952062/amp/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bende mevcut yönetimin başta SANKO olmak üzere İsmail Tarman ve diğer topicdeki+BTCIM tahtasında 1,5 operasyonunu gerçekleştiren avaneleri ile birlikte bir kazığa çakmasını hatta ot.rtmas.nı canı gönülden diler ve isterim.Bakınız diğer topic biraz aklı olanda herşeyi anlar ona göre konuşur-davranır.Bundan sonra aramızda olan bazıları ile bırak Gk ya gitmeyi lavaboya bile gitmem.Hisseleri aldıkları günden bu yana mevcut yönetimle beraber el kaldırıp neymiş bu sene Ky için şerh düşümüşler.Bununla ancak mesleki olarak çapı bu işe yetmeyenleri kandırırlar.Zira yatırımcıyı düşünüyor olsalardı zamanında yüzümüze telefon kapatmazlardı.The end.
    beş para etmez hesleri yanlış zamanda yanlış fiyata (gaza gelerek) şirkete aldıran sanko muydu? ismail tarman mı?

2009 ağustosunda çedi alınan söke kapasite artırım yatırımını 2018de (yanlış zamanda yanlış fiyata) bitiren sanko muydu? ismail tarman mı?

lafargeın payını almayan sanko muydu? ismail tarman mı?

genel kurul çıkışında içimizden birine posta koyan bayan sanko muydu? ismail tarman mı?

sonra da bu olayı yalanlayan bizi yalancı çıkartan sanko muydu? ismail tarman mı?

bu şirketi bu hale getiren sanko muydu? ismail tarman mı?

genel kurulda off the record neden lafarge payını almıyorsunuz? adamlar türkiyeden çıkıyor dediğimde bana dönüp elini cebine sokup çıkartan "bende para yok" deyip yanındaki şirketin yüzde 5in üzerinde payı bulunan bayana dönüp "sende var mı?" diye soran sonra sırıtarak güya kyyi (beni) ezen sanko muydu? ismail tarman mı?

bu satış kararını sanko mu aldı? ismail tarman mı? yine yanlış bir hamle.. sen git 93te 25 milyon dolara satın al.. kapasiteyi 1 miloyna çıkart.. sonra 1.6 milyonluk yepyeni tesisi 2018de devreye al.. sonra da sektör diplerdeyken çimentolar krize girmişken fabrikayı satmaya çalış.. neden acaba? tüm bu hataların üstüne son hatayı da yapan sanko muydu? ismail tarman mı?

hisselerde manipülasyon olabilir.. veya yoktur. ben buna bakmam.. yönetim gerçektne samimiyse çizer alır... bu şirket hakkında bir kitap yazılmalı ve işletme birinci sınıflarda okutulmalıdır.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Yapılması gerekeni 2312 nolu mesajda yazdım.. bir yıl sonra yüzde 30 primli alım garantisiyle (kilit nokta bu) enerji beton ve limanın bahsettiğim oranlarda halka arzı.. sökenin satılması çimentodan çıkış anlamına gelir.. ihracat imkanı olan bir firma yeni biten yatırımın hemen ardından satılığa çıkmışsa gülünç bir durumdur. satılığa çıkmasının sebebi borç yükü ve bu borcu satışlarla karşılama olanağının bulunmamasıdır.. ama bunun çözümü sökenin satılması değildir.

çok büyük şirketlerin çok basit hata yapmaları mümkün.. ama hatada ısrarcı olmak ne oluyor bunu anlamıyorum.. anlayan varsa izah etsin ben de anlayayım.

bi de.. yatırım tavsiyesi değildir.

6. Ben diyeceğimi dedim benim dediklerimin senin yukarıda anlattıklarınla hiç bir alakası yok.Sana yazdıklarımı iyi okumanı tavsiye ederim.Onun dışında bundan sonra benim düşüncemi kimse bilmeyecek.Sağda solda çenesini tutamayanlar kafasına göre takılmaya birbirlerini yalan yanlış bilgiler ile gazlamaya devam edebilirler benim için hiçbir sakıncası yok.

Geçmiş geçmişte kaldı.Sana da zaten hisselerini hepimizden iyi fiyata satmadın mı önüne bakmanı tavsiye ederim.Yoksa daha bilmediğin çok şey var burada yazarsam üzülürsün.

Benim kimsenin malında gözüm olmadı.Kimse lanet olsun diye bunalıp sattığında oh hissenin önü açıldı diye avuçlarımı ovuşturmadım.ve hiçkimse için elindeki malı satsa da hissenin önü açılsın demedim.Ondan sonra reel de bunları yapıp topicde madur edebiyatı yapıp dümenciler ile esas bu işi çevirenler ile 3 kuruş menfaat için saf tutmadım.ne yapacaktım bunları bilirken sabah akşam mevcut yönetime mi sallayacaktım?

Hani o kapdıdaki olayda eleştirdiğin bayan varya hiç olmazsa ne yaptı ise yüzümüze karşı yaptı.Bazıları gibi yanımızda olup arkamızdan iş çevirmeye kalkmadı hiç olmazsa.Sence hangisi daha acı?

Sanko olayına hele hiç girmeyeceğim.Herkesin isteği var madem bende isteğimi yukarıdaki mesajda yazdım.ve yazı yazmaya kesinlikle niyetim yok ama öyle olayın dışında kaldın ki bazı şeyler yazıyorsun ve birilerine çok büyük haksızlık yaparken hak etmeyenleri onore ettiğinin farkında değilsin.

Bu işlerin sonunda nasıl olsa herkesin ne niyetle ne yaptığı gizli kalmaz bir de o zaman yazarsın.Ama şunu bil Eksipnos35 dostumu da kendimden ayırmam biz bu süreçte yüzümüzün kızaracağı en ufak yanlışı hiçkimseye yapmadık.Hatta bunu fazlası ile hak edenlere bile yapmadık.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 17-06-2019 saat: 12:36.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ben diyeceğimi dedim benim dediklerimin senin yukarıda anlattıklarınla hiç bir alakası yok.Sana yazdıklarımı iyi okumanı tavsiye ederim.Onun dışında bundan sonra benim düşüncemi kimse bilmeyecek.Sağda solda çenesini tutamayanlar kafasına göre takılmaya birbirlerini yalan yanlış bilgiler ile gazlamaya devam edebilirler benim için hiçbir sakıncası yok.

Geçmiş geçmişte kaldı.Sana da zaten hisselerini hepimizden iyi fiyata satmadın mı önüne bakmanı tavsiye ederim.Yoksa daha bilmediğin çok şey var burada yazarsam üzülürsün.

Benim kimsenin malında gözüm olmadı.Kimse lanet olsun diye bunalıp sattığında oh hissenin önü açıldı diye avuçlarımı ovuşturmadım.ve hiçkimse için elindeki malı satsa da hissenin önü açılsın demedim.Ondan sonra reel de bunları yapıp topicde madur edebiyatı yapıp dümenciler ile esas bu işi çevirenler ile saf tutmadım.

Hani o kapdıdaki olayda eleştirdiğin bayan varya hiç olmazsa ne yaptı ise yüzümüze karşı yaptı.Bazıları gibi yanımızda olup arkamızdan iş çevirmeye kalkmadı hiç olmazsa.Sence hangisi daha acı?

Sanko olayına hele hiç girmeyeceğim.Herkesin isteği var madem bende isteğimi yukarıdaki mesajda yazdım.ve yazı yazmaya kesinlikle niyetim yok ama öyle olayın dışında kaldın ki bazı şeyler yazıyorsun ve birilerine çok büyük haksızlık yaparken hak etmeyenleri onore ettiğinin farkında değilsin.
    çok şey yazdım ama hepsini sildim.. tartışmanın amacı ve getirisi olmalı.. kimseyle tartışmak istemiyorum.. 49 bin lot batısöke var.. 091den aldığım.. başka da bu grupta hissem yok.. yazdıklarımı da unutalım.. ben hiçbirşey bilmiyorum.. yönetimi de artık eleştirmiyorum. 2312 sayılı mesajım da önemsizdi.. söyleyecek başka birşeyim de yok.. bir daha da bu grup şirketleri hakkında hiçbir mesajım olmayacak.

ama.. sadece iki şey sormak istiyorum sana.. alıntıladığım yazındaki kalınlaştırdığım kısımda beni mi kastediyorsun? bir de altını çizdiğim cümlende bilmediğim çok şey olduğunu ve öğrenirsem üzüleceğimi söylüyorsun.. benimle ilgili birşey mi?

8. Bugün yine hareketli

Sayfa 291/335 İlkİlk ... 191241281289290291292293301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •