Sayfa 306/335 İlkİlk ... 206256296304305306307308316 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1.  Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Bir hissenin hacimli yükselmesi mı iyi yoksa hacimsiz yükselmesi mı halen anlamadım

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hacimli yükselmesi avantajdır.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    1.34 ustune attı mı tamam
    Sayin Burak17 1.34 uzerine atti sayilir.Bedelli aciklamasi yakindir gari... Bu borc neyle odenecek 😅
    Niyetleri akibetleri olur...inşallah.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. KAP: [BSOKE IHEVA MERKO METRO MTRYO VAKBN ] KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Kamuyu Aydınlatma Platformu Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/803121

İsmail abimiz kendini çok uyanık sanıyorsun ama değilsin ben ne yaptığını çok iyi anlıyorum-biliyorum.Bu tecrübe çünkü.Kitaplarda yazmaz.Ne diyeyim hayırlı işler.Niyetin ne ise akıbetin o olsun.Burada moda bu çünkü.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    KAP: [BSOKE IHEVA MERKO METRO MTRYO VAKBN ] KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Kamuyu Aydınlatma Platformu Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/803121

İsmail abimiz kendini çok uyanık sanıyorsun ama değilsin ben ne yaptığını çok iyi anlıyorum-biliyorum.Bu tecrübe çünkü.Kitaplarda yazmaz.Ne diyeyim hayırlı işler.Niyetin ne ise akıbetin o olsun.Burada moda bu çünkü.
    Ne anlam çıkardınız bu bildirimden. Ben akıl sır erdiremiyorum bunların yaptıklarına

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Yatirimci payini %5 in altina dusurunce kap dan aciklama yapiyor.
    Bu bir zorunluluktur. Siz bu bildirime yorum yapan uyenin ne demek istedigini anladinizmi? Bence sorulmasi gereken bu. Bi gizem bi gizem ..... Yatirimci mali patronun kucagina birakiverdi herhalde....
    Hakli....yetti gari demistir.
    Yatirimcisini sogusleyen bu imtiyazlilarin elinde patlar insallah.
    Niyetleri akibetleri olsun.

6. Gizemli konuşmalar ama ben bişey anlamadım.

7.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Yatirimci payini %5 in altina dusurunce kap dan aciklama yapiyor.
    Bu bir zorunluluktur. Siz bu bildirime yorum yapan uyenin ne demek istedigini anladinizmi? Bence sorulmasi gereken bu. Bi gizem bi gizem ..... Yatirimci mali patronun kucagina birakiverdi herhalde....
    Hakli....yetti gari demistir.
    Yatirimcisini sogusleyen bu imtiyazlilarin elinde patlar insallah.
    Niyetleri akibetleri olsun.

Hayır sorulması gereken soru bunca yıllık bir borsacısın seçenekleri masaya yatırırken diğer topicde yazdıkların?Eğer harbiden seçenekler o yazdıkların ile sınırlı ise İnşallah en kısa sürede bir torun sahibi olup bu işlerden emekli olursun.Gizeme gelince senlik bir gizem kesinlikle olmamalı o yazıda.

Yok ama ha ben bu kadarını biliyorum gerisini yaz dersen Yarın cuma namazının peşine 10 tane fakirin karnını öyle simitle değil güzel bir yemekle doyur bir de burada başta ben olmak üzere haksız eleştirdiğin kişilerden özür dile helallik iste yazıcam.Şimdi büyüğümsün hürmetler ediyorum sana.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Gizemli konuşmalar ama ben bişey anlamadım.

Güzel kardeşim burada çok bilenler var onlar açıklar gizemi.Ha illede ben açıklıcaksam şartım yukarıda yazılı kelime dahi etmem o şartlar yerine gelmezse sen kusurumabakma.Biz çok şey çektik bu işlerden herkes ne ekerse onu biçer bu hayatta.

Sayfa 306/335 İlkİlk ... 206256296304305306307308316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •